Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #325201
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    doteras to bola stopka pre turizmus a karantana pre vstup za pracou,vzdelavanim.atd

    po novom je otazne

    #325195
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    Mapku jsem stáhl tady https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/Ad6gmx/tre-land-har-bikket-fhis-smittekrav-kan-bli-roede

     

    to neni zadne rozhodnuti zatim.rozhodovat se bude nejspise az v patek.

    #325207
    Honza
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj

    Od 1.8.dosud platí tato pravidla – staženo z Norského ústavu veřejného zdraví (Norwegian Institute of Public Health)

     

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 8 měsíci uživatelem Honza.
    #325204
    Honza
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj

    zatím by měla platit tato mapka z oficiálních stránek Norského institutu veřejného zdraví

    https://www.fhi.no/en/op/novel-coronavirus-facts-advice/facts-and-general-advice/travel-advice-COVID19/

    map for entry quarantine

    #325246
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Ikdyž budeme červení, tak nás tam pustí a budeme v karanténě u moře.

    V celém Norsku je momentálně pouze 340 aktivních případů infekce COVID-19. Obavy z případné karantény po příjezdu z Norska jsou zbytečné. Žádná omezení či opatření pro cestující z Norska, díky místní příznivé epidemiologické situaci, nejsou v ČR vůbec nařízena. V případě, že bude pro ČR platit ,,červená barva“ budou požadovaná potvrzení od CK, kde budete trávit pobyt.

    Základní požadavky cestovní 10-denní karantény v Norsku:
    • Zdržovat se na uvedené adrese
    (Rybaření na moři, procházky přírodou mimo rušná místa a houbaření není omezeno)

    Obavy z případné karantény po příjezdu z Norska jsou zbytečné. Žádná omezení či opatření pro cestující z Norska, díky místní příznivé epidemiologické situaci, nejsou v ČR vůbec nařízena.

     

     

    #325247
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    Ikdyž budeme červení, tak nás tam pustí a budeme v karanténě u moře. V celém Norsku je momentálně pouze 340 aktivních případů infekce COVID-19. Obavy z případné karantény po příjezdu z Norska jsou zbytečné. Žádná omezení či opatření pro cestující z Norska, díky místní příznivé epidemiologické situaci, nejsou v ČR vůbec nařízena. V případě, že bude pro ČR platit ,,červená barva“ budou požadovaná potvrzení od CK, kde budete trávit pobyt. Základní požadavky cestovní 10-denní karantény v Norsku: • Zdržovat se na uvedené adrese (Rybaření na moři, procházky přírodou mimo rušná místa a houbaření není omezeno) Obavy z případné karantény po příjezdu z Norska jsou zbytečné. Žádná omezení či opatření pro cestující z Norska, díky místní příznivé epidemiologické situaci, nejsou v ČR vůbec nařízena.

     

    konecne nekdo kdo pochopil co jsem psal uz minuly tyden.super!!!

    #325248
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Tak doufám, že tuto variantu někdo v srpnu (až budeme od pátku červení) někdo vyzkouší 🙂 prosím dejte vědět, jestli jste projeli. Dík

    #325249
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    to Heinz: můžeš prosím uvést odkud čerpáš tyto informace? na stránkách FHI jsou odlišná čísla než uvádíš, pokud to hledám správně. A i informace ohledně karantény se liší od tvých. Děkuji

    #325250
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Každopádně dobrá zpráva, benzín může Norek dovézt.  Ale co když jedu jen na týden a karanténa má být 10 dní? A pak, mohu po cestě v Norsku 1 x přenocovat, což jsem měl v plánu? Nástup mám až v sobotu 15.8. a jedu již ve čtvrtek 13.8. (zaplacen trajekt). Děkuji za Vaše názory…

    #325251
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    Každopádně dobrá zpráva, benzín může Norek dovézt. Ale co když jedu jen na týden a karanténa má být 10 dní? A pak, mohu po cestě v Norsku 1 x přenocovat, což jsem měl v plánu? Nástup mám až v sobotu 15.8. a jedu již ve čtvrtek 13.8. (zaplacen trajekt). Děkuji za Vaše názory…

    kdyz jedes na tyden mas karantenu jen tyden a jedes domu.bohuzel s prenocovanim to bude spatne mame to taky tak bohuzel pojedeme az do cile a budeme tam hold pres noc v aute.

    #325252
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    No pánové, nejsem si úplně jistý touhle teorií. Pokud pojedu na Soroya, tak pojedu po Norsku cca 1,5 dne, to se počítá do karantény? Neboť bych v klidu mohl do obchodu a všude…. asi to takhle jednoduché nebude. 🙁 v tomto směru by karanténa ztrácela smysl.

    #325253
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    A můžu vůbec zastavit u benzínky? A jestli ano, pak asi platba kartou, že…

    #325254
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    ja se vratil v sobotu z norska a bavili jsme se na toto tema s norkem co kdyby  a on nam rekl pouze jeho slova nikde jsem to necetl – dela sefa hasicu na letisti- nam rekl ze by za ucelem karanteny meli byt vyclenena mista – hotely- a tam by mela byt karantena nez budou testy negativni – ale pouze info z jeho ust nikde jsme se to nedocetl a prijde mi to nerealne spise vas na hranicich otoci muj nazor.Samozrejme vsem preji at projedou za jakych koli podminek.sam jsem si to zazil tu nejistotu projedu nebo ne. Tak drzim palce kamarad mel odjizdet v patek ale radeji jsme mu rekli at frci co nejdrive pres norske hranice ,tak vali dnes a nekde prespí.

    #325255
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    v rychlosti jsem projel podmínky karantény na FHI, není to tak přísné jako izolace, ale třeba /podle mého názoru / je zásadní info “pokud jste v karanténě, nesmíte cestovat trajektem” no a problém je na světě. Počkáme na pátek a vyjádření pronajímatelů k celé situaci. Bohužel se přikláním k názoru Ciza, že Vás prostě otočí a pošlou zpět. 🙁

    #325257
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    v rychlosti jsem projel podmínky karantény na FHI, není to tak přísné jako izolace, ale třeba /podle mého názoru / je zásadní info “pokud jste v karanténě, nesmíte cestovat trajektem” no a problém je na světě. Počkáme na pátek a vyjádření pronajímatelů k celé situaci. Bohužel se přikláním k názoru Ciza, že Vás prostě otočí a pošlou zpět. 🙁

    Nestraš! To co ti řekl Nor je v případě,že jsi covid pozitivní. V karanténě u tebe propukla covid 19.

     

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...