Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #323951
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Jsem také zvědavý jak to bude, myslím si, že zatím vyhráno nemáme. :/

    #323954
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Myslím, že už sa v tom dosť vŕta.
    Dôležitá je informácia, že do Norska a z Norska môžeme bez obmedzenia.
    Že môžeme cez Švédsko s nejakými podmienkami.
    Všetko ostatné je zase naša klasika, ako hľadať problémy.
    A hlavne, až 15.7.2020 budú vydané upresnenia.
    Do vtedy je stále všetko otvorené.
    Viac sa bojím, aby sa situácia na Karvinsku ešte viac nezhoršila a niektoré krajiny nám nevystavili červenú.

    #323955
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Stipko, ten zpatecni tranzit pres Svedsko jasny neni. Nebo jsi nekde nasel nejake konkretni zpravy? Ja uz to opomalu nestiham vsude sledovat ..

    #323957
    Major
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Zdravím, také nemohu zjistit tranzit přes Švédsko, ale chtěl bych zjistit hlavně letecký tranzit. V termínu, který máme (srpen) do Oslo z Prahy nic  nelítá přímo, většina přes Stokholm. Jak na nás budou koukat až přiletíme do Oslo ze Stokholmu

    #323958
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Major

    letecke tranzity jsou v poradku, pokud neopustite tranzitni prostor. Jen si zkontrolujte na strankach letecke spolecnosti a pro jistotu i letiste, zda musite mit masku v letadle a  v prostoru letiste.  Ani letiste a ani vetsina leteckych spolecnosti masku nenabizi, musite mit svou. Takze radsi byt pripraven.

    #323959
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Informácie nemám žiadne.
    Predpokladám, že do Nórska cez Švédsko by nemal byť žiadny problém.
    Cesta domov by mohla byť administratívne zložitejšia.
    Tj. že niektorý štát (Dánsko), by pri vstupe cez Oresund, mohol chcieť test, poprípade karanténu.
    To by bol problém ale ten sa dá riešiť cestou mimo Švédsko.
    Preto nemám zaistený žiadny trajekt a budem reagovať na aktuálnu situáciu.

    #323960
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Stipko

    Do Norska pres Svedsko neni problem. Cesta domu pres Dansko take neni problem. To jsem zde davala i odkazy.

    Problem je jen to, ze pro CR je Svedsko cervene, takze by clovek po prijezdu mel byt v karantene nebo mit test. Tranzit jako takovy nikde neni konkretne uveden. Teoreticky clovek muze na hranicich rict, jedu z Nemecka.  ale nikdy nevite, na koho natrefite.

    Dnes jsem dostala tuto zpravu, kterou tu se souhlasem zverejnuju.  Bohuzel cerne na bilem jsem to zatim nenasla. Ale logicke by to bylo. Doufam, ze do toho 10.7. se i tyto veci oficialne doresi.

    “… dalsi pozitivni zprava.ted jsem volal na mzv a mam potvrzeno ze pri ceste zpet pres svedsko vcetne trajektu je bez vyzadovani testu ci podstoupeni karanteny.pri tranzitu pres cervene uzemi neni vyzadovano!!!!!”

    #323963
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau

    dagbladet – zverejnil ,kam sa asi bude moct cestovat z Norska po 15.juli.cestovat ,je to iba predpoklad

    https://www.dinside.no/reise/hit-kan-du-kanskje-reise-i-sommer/72620193

    #323980
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Dle MZV mám také potvrzené, že Němci ze Švédska kontroly nedělají. A kdo by  mne pak na hranicích Německo-Česko kontroloval, když tam nikdo není. A jako prohřešek to moc nevidím, když pouze Švédskem tranzituji, ikdyž to se právě v oficiálnostech neuvádí.

    #323974
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Tak jsem to konecne nasla, jak je to s navratem z “cervenych” zemi , tedy ze Svedska, platnost od 1.7.2020

    https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/omezeni_dopravy_koronavirus.html

    Při návratu (delsím než 12 hodin) ze států s vysokým rizikem nákazy onemocnění COVID-19 (červená barva) a ze zemí mimo EU a schengenský prostor (neoznačené žádnou barvou), které nejsou na seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy,  je po vstupu do ČR až na výjimky nutno nahlásit svůj vstup krajské hygienické stanici a do 72 hodin předložit potvrzení o negativním RT-PCR testu na COVID 19 nebo podstoupit karanténu.

    Takze se prejezd musi stihnout za min, nez 12 hodin, aby se nemuselo do karanteny.

    #323989
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dobrý den, počítá se do těch 12 hodin i cesta trajektem ze Švédska do Německa?

    #323990
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Piva

    psala jsem to na minule strance, ze to tak jeste uplne neni ujasnene. Psala jsem dotaz na Stena line, odpovi mi  pry do 7 dnu . Do te doby se zase vsechno zmeni, meni  podminky ted ze dne na den a kazdy jinak, jak se to komu hodi…  Kdyby se pocitala, protoze Stena Line je svedska, tak jedte TT Line, to je nemecka spolecnost.  🙂

    #323991
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Dobrý den, počítá se do těch 12 hodin i cesta trajektem ze Švédska do Německa?

    To by se dalo stihnout… 🙂 i s trajektem..

    #323992
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Zaujímalo by ma, kto to bude stopovať….

    #323993
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    stipko dej se na cestu a budeš to znát jako první ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...