Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya rybí království

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3169
    lukluk
    Člen
    (37 odpovědí)

    Zase jedno povedené DVD,tady v diskusi se stále probíralo,co je pilkrování,přívlač atd.,myslel jsem,?e by za to stálo něco takového natočit a najednopu to Michal s Pavlem udělali sami,myslím si,?e je to jedno z nejlep?ích DVD,zvlá?? pro ty,co na Soroy byli,nebo se chystají.Proč se stále dohadovat,jaký prut,jaký naviják,multiplikátor,?ňůru a já nevím co v?e od nástrah,oblečení atd..kdy? tady ka?dý najde v?e,co na tak dalekou výpravu potřebuje a v?e je vyzkou?ené.Stačí si jen v?e přehrát a toto DVD,v?e jen doplňuje.Odpadly by tak zbytečné dohady,co je nejlep?í,ale ?ádnému jeho názor na tu kterou značku nevyvracím,já sám se dr?ím osvědčených věcí a kdo u nás má tolik zku?eností se severen,ne? autoři tohoto filmu.Proto autorům děkuji za nové CD a v?em doporučuji si ho prohlédnout.Jinak zdravím v?echny posti?ené Norskem a přeji jim,aby na ka?dou výpravu rádi vzpomínali.Pepík lukluk

    #5499
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    Díky autorům za nové povedené DVD. Kdy? pominu rybaření, o kterém výsti?ně psal Pepa lukluk, tak bych se chtěl zmínit i o zajímavých záběrech na Soroye v zimě. Nejen psí spře?ení a jízda na skútrech do hor, chytání na dírkách, ale i to, jak se dostávají děti v zimě do ?koly. …. Kdy? vařil Ahmad, tak mě zaujala zapečená treska s uzeným lososem a krevetami. Hned jsem se do toho dal, a přesto, ?e jsem improvizoval tak to bylo "?rádlo". Je?tě jednou díky Michalovi s Pavlem za tento nový film. Honza

    #5511
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj v?em, pravě jsem si přivezl od Michala jejich nejnověj?í DVD a musím opět pochválit. Je zase o kus dále ne? předchozí jak v kvalitě obsahu tak i zpracování. Myslím , ?e tento film pomů?e mnohým k poznání opravdu nejlep?ího místa na rybolov , které také dobře znám . Pro ty z vás ,kteří jste tam je?tě nebyli a nevěříte musím říct , ?e takto to tam opravdu je.

    Toto DVD vřele doporučuji a to nejen pro rybáře , ale i pro lidi , které zajímá krásná příroda a cestování.

    Je?tě jednou díky Va?emu týmu za skvělý film , který mi umo?ní přečkat čekání na dal?í výpravu.

    #5514
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Mohu jen souhlasit se zde napsaným. Do té doby, ne? jsem viděl DVD Soroya, byl pro mě nejlep?í film z RN produkce Rybolov v Britské Kolumbii, ale Soroya je teď "The Best"… Potě?ilo mě, ?e krom rybolovu se o ostrovu dozvím i to ostatní.

    #5549
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Souhlasím se zde napsaným. Líbí se ústup od komerce k pěkným dokumentům, které mají nějakou informační hodnotu. Co mě nadchlo, je hudba k filmu, krásný rock a texty ?ité na míru. Dal by se sehnat nějaký kontakt na ty kluky?

    #5555
    Tomik
    Člen
    (24 odpovědí)

    Kluci, hezké dvd, včera jsem to sjel. A WFT výbavu u? jsem taky objednal 🙂

    #5659
    Tomáš
    Člen
    (29 odpovědí)

    Taky musím chválit, opravdu povedený DVD. Mám to necelej tejden a u? sem to viděl 3X.

    #5678
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    Na základě reakcí jsem si tento film také objednal a mu?ů říct, nádhera. To bude adrenalin do ?il na dlouhé zimní večery. Dokonce se na to vydr?ela dívat i moje stará! Kluci pěkné, ka?dý film je lep?í a lep?í. Dnes si to pustíme na rybářské schůzi, budem plánovat, kam na jaře do Norska.

    #5725
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (33 odpovědí)

    Zdravím, v?echny přátele Norska,zvlá?? ostrova Soroya.Film je velice dobře natočený a ti kteří tam je?tě nebyly zřejmě ani neuvěří,jaké to mů?e být kdy? člověk ujede 3500km.Viděl jsem Soroy v létě,ale záběry v zimních měsících na zasně?enou krajinu na obloze polární záře,jsou neskutečné!!A kdy? k tomu přidáte je?tě krásné ryby,prostě…….

    #5732
    MP
    Účastník
    (143 odpovědí)

    Souhlasím, je super, jen tak dál MP

    #6134
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Rybářská DVD si nekupuji. Včera mě kamo? nakopčil Soroya rybí království. Musím uznat, ?e je to nej rybářský film, co jsem viděl. Kdybych viděl předtím, jak je dobrý, tak bych vám ty 3 kila za to dal. Má to náboj od začátku do konce. Dokonce, kdy? jsem to sjí?děl podruhý, tak se semnou dívaly i moje dcery, které o?elely "Rů?ovku". Jeäk jste donutili ty Rockery, aby vám napsaly takovou hudbu? Fakt dobrý, teď jsem se dodíval po třetí a sjel jsem u toho litr vínka, tak?e pokud to pí?u kostrbatě, tak mě omluvte. Dal?í va?e DVD si asi koupím, ikdy? mě vadí kupování zajíce v pytli. Soroya mě fakt dostala. Kluci točte !!!

    #6140
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    2 Blesk:

    Kdyby k tomu vsichni pristupovali jak ty, tak toho kluci moc nenatoci… Vsadim se ze patris do skupiny lidi, kteri by si tohle DVD nekoupili, ani kdyby stalo 49,-Kč v trafice! Nechci nikomu sahat do svedomi, ale jedna vec je si to nechat napalit a druha je se tim jeste chlubit, kor na strankach tvurcu…

    Mam tvou IP atd… mam s tim neco delat? Radsi ne, nastesti k paleni Michal s Pavlem pristupji jako Fananek a Tri sestry…, jako ze se jejich dilka aspon dostanou mezi vic lidi 🙂 Mel by sis nechat nakopcit i Blu ray. Ja zapomnel, to vlastne zatim vyjde moc draho, ze? Vypalovacka nestoji sest stovek a prazdna placka desek kacek. 🙂

    Preji ti at se ti tva sbirka CD/DVD popsanych fixou v parirovich posetkach uspokojive rozrusta… Na priste se polepsi a neco si i kup, uvidis sam ten skvelej pocit!

    #6150
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Nové DVD Soroya rybí království mě ?íleně na?tvalo ……… tím ?e jsem tam nebyl s nimi a musím sedět doma a čumět na to jen na TV .fakt normální závist.Je to naprosto ú?asně natočené video v krásném prostředí člověka při něm svrbí dlaně jak by chytil hned prut a vyjel na moře.Musím říci ?e va?e DVD jsou fakt pořád lep?í a lep?í.Velká pochvala .Cus Bowman

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya rybí království

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...