Nápověda Doporučujeme:
 • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZM a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3318
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo z Vás nějaké zkušenosti s létáním na Soroyu, jak to vychází cenově oproti cestování autem, popřípadě která CK nabízí tuto možnost. Díky.

  #6757
  Sim
  Správce
  (11160 odpovědí)

  Čus trochu jsem o tom psal v článku “Podzimní rybolov”

  Let do těchto končin je velmi komplikovaný a nedá se stihnout za jeden den. Jedná se totiž o let se třemi přestupy. Startovali jsme kolem čtrnácté hodiny z Prahy do Osla, tam jsme měli asi dvě hodinky na přestup Oslo – Tromso, kam jsme přistali kolem půl osmé večer. Tady bylo nutné si vzít nocleh v hotelu. Na letišti žádný hotel není, tudíž jsme museli vzít taxi za nějakých sto padesát noků. Dvojlůžkový hotel se snídaní se dá sehnat do jednoho tisíce noků. Ráno kolem šesté ráno nám letělo letadlo do Hasviku, takže na Soroya jsme přistáli již o půl sedmé. Cesta letecky na Soroyu a zpět vyjde včetně noclehů na nějakých 17.000,-Kč

  Jo mám otázku. Co to držíš za příšernou palici?

  #6779
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  Díky moc za odpověď, už jsem byl ve středním Norsku 2x autem, tak jsme chtěli příští rok zkusit Soroyu. Ale autem se mi to zdá fakt dálka, tak to vypadá že skončíme asi na Orlíku :-)))) To na té fotce je ďas, chytili jsme ho na Hitře a měl 119..

  #6789
  Sim
  Správce
  (11160 odpovědí)

  Fotku toho ďase čerstvýho nemáš, to musela být příšera!

  #6805
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  No celýho ho nemám, ale tak aspoň tu palici 🙂 Bál jsem se na to trošku i šahat 😀 zkusím sem dát nějakou fotku….

  #6806
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  #6807
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  #6808
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  #6832
  Josef Čtvrtnik
  Člen
  (274 odpovědí)

  To Vlastik:Šmarjááá to je příšera.Gratulace.Hele cesty se neboj moje zkušenost Napálit to na Stokholm a nahoru jede se tam lépe než do středního Norska cesty jsou tam perfektní.Pokud nepojedeš přez polsko.

  #6839
  Sim
  Správce
  (11160 odpovědí)

  To Vlastik:

  V tom avataru to vypadalo, že taháš z mražáku hlavu z draka.

  #6848
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  To Sim:

  Já se musim fakt smát, to jsou hlášky :-DD ono to jako drak vypadá, ale vždy když někomu ukazuju tuhle fotku, tak říkám že to je lochneska :-))

  To Komboj:

  Děkuji za příspěvek. Já myslím že už je rozhodnuto, dneska jsem to trošku studoval. My budeme vyrážet s Prahy a vzal bych to asi na Berlín a pak do Gdaňsku, tím vaším nepopulárním Polskem, jak tady všichni píšete, ale ona asi jiná volba není. A z Gdaňsku trajektem do Nynashamnu a pak klasika na Soroyu. Jestli by jste mi ještě někdo mohl s něčím poradit, tak určitě piště!

  #6855
  Vlastimil Jakoubek
  Člen
  (54 odpovědí)

  To Sim:

  Ještě bych měl na Vás nějakou otázku. Chceme jet na Soroyu v červnu. Takhle na severu jsme nikdy nebyli, tak nevím jestli to není špatný termín?? Potom bych se chtěl zeptat na jaké místo na Soroy by jsme měli jet, v kolika lidech je to ideální a přes jakou CK popřípadě přes koho by jsme si měli zájezd objednat?? Děkuji za odpověď.

  #6865
  honzak
  Účastník
  (2580 odpovědí)

  To je fakt příšera!!!!!!!!!! To je snad jediná ryba kterou jsem ještě v Norsku nechitil? :-)VELKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  #6872
  ZM
  Účastník
  (1125 odpovědí)

  K dopravě na Soroya z Nynashamnu,resp.Trelleborgu.Nynashamn – Oksfjord = 1777km Trelleborg – Oksfjord = 2362km.Rozdíl je 585km,které jedete po dálnici do Stockholmu.Cena přes Polsko se zvýší o trajekt,kajuty,při zájezdu pro 6 lidí cca 10000,-.Čas strávený na cestě se zvýší o 12-16h.Nebylo by lepší cestou někde přespat?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(50)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...