Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya letecky, s plnou penzí za 19.900,-kč

  • Toto téma obsahuje celkem 62 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kacka a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 63)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55744
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jsou klienti. kteří si letenku zajišťují sami, tak proč bych jim to vnucoval???

    Michale nevnucuj, jen zkus být prostě korektní už v samotném titulku, možnost koupit si to bez letenky jim k jejich spokojenosti klidně ponechej.

    U leteckých zájezdů je uvádění kompletní ceny včetně obousměrných letenek, letištních tax, palivových příplatků dnes běžný standard, který prosadila a snaží se hlídat ČOI právě z důvodu aby se zabránilo zveřejňování zavádějících informací o cenách.

    A nejde jen o titulek, v nabídce píšeš o “letence” v jednotném čísle a dopravu + letištní transfer máš uveden jako jednosměrný.

    Takže to může být chápáno jako že konečná cena by mohla být zhruba 19.990,- CZK + 2 x 15.000,- CZK za letenky.

    S tou dopravou úlovků do ČR bych já osobně měl potřebu být konkrétnější – zase aby si to někdo nevykládal jako že mu bude přepraveno něco nad limit.

    Moje “rejpání” prosím vnímej jako konstruktivní připomínku, resp. námět, dojdeš li k závěru že plácám kraviny, tak na to zapomeň, já nejsem ten kdo by Ti chtěl vnucovat jak to máš dělat.

    #55875
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Já jsem tomu rozuměl tak,že letenka+ doprava z Hasviku do Sorvaeru je za 15tis.,celkem,za obě cesty.Vycházím z toho,že letenka Praha-Tromso,Tromso – Praha je v ceně 11-17tis.,podle toho,kdy je objednána.Spoj Tromso-Hasvik,resp. jeho cenu neznám,někdo to určitě najde.Vzdálenost Hasvik – Sorvaer nestojí za řeč..,15tis. je slušná nabídka.Výborná!

    Někde se píše o dopravě úlovků?Třeba jsem špatně četl.To je každého věc a není to problém,dvě zavazadla po 20-ti kg,na zpáteční cestě v jedné 15kg filet,ráno vyjíždím,vylétám,večer jsem v ČR.

    #55910
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Ono to tak jak tu cenu chápeš třeba je a pak souhlasím 15.000,- CZK za přepravu je dost dobrý.

    Já jsem se například setkal s člověkem, kterej se mě kdysi ptal kdy, kam a s kým letím, odpověď byla Norwegian, Evenes, cca 5.000,- CZK, on chudák překvapeně povídá, já poletím za pár dní po Tobě se SAS a letenka (ten samej jednosměr) mě vyšla na 15.000,- CZK. Takže když pak na reklamě vidím letadlo Wideroe (stejná group jako SAS) tak si bleskově vybavím že co se týče cenovek mohou být všehoschopní a je třeba se mít na pozoru.

    Proto mám vyloženě rád když cestovka dokáže formulovat nabídku tak že po jejím přečtení nezbejvá jedinej otazník, např takhle:

    V ceně je zahrnuto:

    – Letenky Praha – Hurghada – Praha, včetně všech poplatků.

    – doprava letiště – hotel – letiště.

    Zase to může vypadat jako volovina, ale Norští soudruzi když mají někoho přepravovat z/na letiště tak se s cenovkama vážně nestydí – viz loni v létě cesta busem 74 Km 360 NOK za jednu osobu s bagáží. O nic nejde, já už jsem zvyklej, ale nezasvěcenej čech kterej mě přijel navštívit byl z takových detailů docela na prášky.

    ZM napsal:

    Někde se píše o dopravě úlovků?Třeba jsem špatně četl.

    https://www.rybolovnorsko.cz/index.php?text=348-soroya-letecky

    Přeprava Vašich úlovků do ČR – už jsi se někdy setkal s hluboce zakořeněnými pitomostmi v lidských hlavách o tom že tahle cestovka umožňuje převést tolik a tolik (nesmyslná váha nad limit) ?

    Výbornej způsob jak jim předcházet je napsat to po lopatě a nedat prostor úvahám typu, “voni to třeba maj nějak zařízený”.

    #55913
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Ahááá,to jsem nečetl.Že dotyčnému odvezou tašku s rybami na letiště.

    Souhlasím,informace jsou nutné.Sorvastuea je chajda pěkná,pro 20lidí…,s jídlem za 19tis.,pěkné,výborné!.Na stránkách Dinturu jsou lodě 4,19Ft.5-tá loď bude navíc.. Ve 4 na takové lodi?Já jsem to tam zažil,po této zkušenosti,která byla bohudík záhy ukončena mořskou nemocí celé posádky, jsme se o loď střídali,byl ale polární den,24h světlo,červen.8-10h na vodě stačilo,byli jsme nachytaní dostatečně,ryb je tam spousta.

    #55920
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    V lodi budou max 3., přepravíme jim zpět max. 15kg, dle předpisu.

    #55947
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Díky,mně je to jasné!

    #56362
    MobyDick
    Člen
    (1 odpovědí)

    Ahoj Legendo,

    dej pozor, co nabízíš!! Vím o čem mluvím. Na tyto služby musíš být koncesovaná CK – jakmile nabízíš dvě a více služeb a to nemluvím o stravování! Co povinné pojištění proti úpadku? V cestovním ruchu podnikám deset let a jestliže toto zjistí ambiciózní státní úředníček, tak můžeš mít malér. Ale třeba to máš zaštítěné opravdovou CK. V tom případě hodně štěstí.

    #56363
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    A dokonce se to vztahuje i na to, pokud jsou tyto služby účtovány samostatně ;-);-);-)

    #56364
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Ale pokud jsem to dobře pochopil, tak cena je bez dopravy. To že Michal zajistí dopravu (letenku) problém není – to CA může. Problém může nastat v nabídce se stravou 😕

    #57885
    Kacka
    Člen
    (17 odpovědí)

    Otci bude 60 let. Od malička rybaří. Chceme mu koupit jako dárek zájezd do Norska. Je toto místo vhodně a je tento zájezd pro něho vhodný? kačka

    #57900
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Pokud nemá panickou hrůzu z otevřeného moře, tak to s náma zvládne, my se o něj postaráme.

    #57902
    Kacka
    Člen
    (17 odpovědí)

    To je dobrá zpráva. Potřebuje nějaké speciální vybavení nebo mu stačí věci, které používá v Čechách? Má dnu, tak musí držet dietu – málo masa, atd.. , půjde to tam nějak individuálně řešit? V kolik hodin se odlétá a odkud, kdy se přilétá zpět, s jakými aerolinkami a jak dlouho trvá cesta tam, jak dlouho zpátky? Jsou to přímé lety? Ryby si poveze s sebou v letadle? Bude ho při letu někdo doprovázet,aby se někde neztratil, umí jen česky. Omlouvám se za zvědavost, ale chceme mít jistotu, aby se mu dárek líbil. Nikdy nebyl v zahraničí, nikdy neletěl letadlem. Bylo by možné získat nějaké fotky na vytvoření dárkového poukazu? Dík za odpověď. Kačka:-?

    #57903
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Vek mám rovnaký, chorob možná ešte viac, vždy idem v doprovode niekoho, kto ovláda jazyk a do Norska autom zvládnem aj 3x za rok. Mojim snom je ísť na Soroyu, možná v roku 2014 ak ma Michal zoberie.

    #57904
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Kačko, věk, ani “choroby” nejsou problém, loni byl s námi můj kamarád, kterému bylo 84 let. A užíval si to náramně. Ale domnívám se, že Soroya je destinací pro ostřílenější mořské vlky. Nechci se pouštět do velkých diskuzí na toto téma, protože každý může mít názor jiný, ale já bych doporučil s nějakou partou střední Norsko (Hitra, Dolmoya, Roan, Bakkan, Smola, Aure a pod. Cestu pohodlným dlouhým trajektem a užívat si to od nastoupení do auta. 😎

    #57906
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také jsem tam vzal (Hitra) otce asi 3x když mu bylo 80 let. Hlavně dbejte na oblečení. Jinak předpokládám, že ho Norsko chytne a příští rok tam pojede znova. Já jsem z party nejstarší (65, Kulík totéž, Honza 60 atd.) a těšíme se jak malí kluci. Jezdí tam i starší.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 63)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya letecky, s plnou penzí za 19.900,-kč

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...