Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya Hasfjord II

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3810
  Michal
  Účastník
  (14 odpovědí)

  Zdravím,

  prosili bychom o info ohledně výše zmíněné lokality.Slyšeli jsme na toto kritiku ohledně ubytování,přístupu majitele a tak.

  Můžete doporučit?Děkuji a Norsku zdar

  #15805
  Sim
  Správce
  (10932 odpovědí)

  Po pravdě řečeno situace tam určitě není ideální. Dům je sice nově rekonstruován, ale zlobí tam elektrika, když se zapne konvice, mikrovlnka a sporák zaráz, tak vypadávají pojistky. Chata je v blízkosti staré továrny na krevety, která se pomalu rozpadá a dost hyzdí celkový dojem z jinak náherné krajiny. Co se týče majitele Ornulfa, tak je to velký slibař. Ornulf patří mezi velmi zkušené rybáře a lovce, jeho jméno má velmi dobrý zvuk v celém Finmarku, ale chybí mu cit pro jednání a starání se o zákazníka. Podle počasí a směru větru ti dovede vytipovat místa, kde se zdržují velké ryby. Letos konečně ukončil pracovní poměr v místní škole, kde pracoval jako učitel. Slíbil, že příští sezónu 2011 už bude vše v pořádku, ale to už slibuje 2 roky. Pokud hledáš luxusní ubytování se 100% péčí od majitele, tak ti toto místo nemohu doporučit. Jsem z této situace velmi smutný, protože Hasfjord jistě patří mezi nejlepší lokality v Norsku, protože přilehlé fjordy oplývají bohatými lovišti tresky obecné, mořské kočky a velkých exemplářů halibuta. Rybáři, kteří se na Soroya opakovaně vrací, jezdí nyní raději do okolí Hasviku, protože tam většinu nemovitostí vlastní setra Ornulfa, která umí vytvořit příjemnou atmosféru s dobře vybavenými chatami a plně fungujícím servisem. Třeba se Ornulf nad sebou zamyslí, odstraní přes zimu těch pár nedostatků a příští sezóna již bude super!?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Soroya Hasfjord II

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(27)
(119)
(31)
(23)

Nahrávání ... Nahrávání ...