Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 396 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Zbony a poslední změna proběhla před 1 rokem a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 397)
  • Autor
    Příspěvky
  • #338998
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Další foto

    #339002
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Ještě jedna

    #339003
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    Paráda kluci, konečně se někdo ozval. My za chvíli valíme za vámi. Kudy jste jeli? nějaké zajímavosti na cestě?

    #339006
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    Gratulace! ty jsou top.  Dotaz pro dokreslení situace, jak daleko a jak hluboko jste je chytali? diks a ať máte počasí

    #339007
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Jeli jsme trajekt Gdaňsk – Nynashamn pak nahoru Švédskem, Finsko na Kautekeino . Cesta hrozná 800 km sněžení ledové cesty. Dojezd do Oksfjordu divoký.  Na ryby jezdíme asi 5-6 km před zub. Hloubky 50-60 m. Mám dojem,že čím víc na šelf tím menší ryby. Větší se provedli směrem k breivik.

    #339008
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    jsem si říkal, že to byl asi zážitek v tom sněžení, také to pozoruji a budeme to mít asi také pěkné. Ten poslední úsek bude záživný ( Alta-Oksfjord). Na ceny nafty se ani neptám, to se dá čekat, že kolem 60Kč/l

    #339017
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    V Altě byla nafta za 23 NOK tady v Hasviku je benzín za 26 NOK 😎

    #339018
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    jj, čekal jsem to, už otevřeli druhý přístav?

     

    #339023
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Ne,údajně 20 dubna. Zrovna dneska by se hodil, fouká o pevniny  a sedíme na baráku(Galeriet). Jsme od úterý a na vodě pouze čtvrtek a sobota. Snad zítra se dostaneme a pak nic moc až do pátku kdy končíme. Kluci před námi se dostali za turnus jen jednou. Je to Soroy 😁.

    #339024
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    Tak držím palečky, ať vyrazíte alespoň ještě několikrát, já už vymýšlím , co budeme dělat, až budeme na chalupě a blbě civět okolo sebe, to počasí už by se snad mělo umoudřit.

    To jste bez šance i na halibutí plotně? Mě u u nás na PS ( v Norsku je to určitě jinak) ukazuje 4 m/s, to je pohodička.

    #339029
    Domasa
    Účastník
    (78 odpovědí)

    V prípade zlého počasia budeme utužovať československé bratrské vzťahy.

    #339032
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    Sakra víš, co všechno si s sebou v rámci utužování vztahů musíme vzít, to ta aplikace TOLL v mobilu ještě neviděla.

     

    Aj klobásky budúú?

    #339033
    Domasa
    Účastník
    (78 odpovědí)

    No ja si hlavne beriem sódu bikarbónu.

    #339043
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Tak dneska super počasí, asi 8 hodin na vodě. Chyceno a vráceno asi 300 kg tresek. Nej 30 kg většina 12-18 kg. Jediný problém mrak kutrů a všude sítě. Ještě zítra ráno a pak pár dnů pauza. Nové sněžení a vítr.

    #339044
    radek
    Účastník
    (691 odpovědí)

    Paráda, mám radost z tvého příspěvku. Kde jste rybařili?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 397)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...