Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radekradek a poslední změna proběhla před 1 dnem, 19 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)
  • Autor
    Vlada 27Vlada 27
    Účastník
    (28 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Jo…21. odjíždíme. Na Soroyu  jedeme poprvé…tak jsem zvědav ? Zatím jsem byl jen ve středním Norsku. Tady to bude o něčem jiném.

tom
    Účastník
    (73 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Jo…21. odjíždíme. Na Soroyu jedeme poprvé…tak jsem zvědav ? Zatím jsem byl jen ve středním Norsku. Tady to bude o něčem jiném.

Ti si piš, že to bude o něčem jiném. Máš se na co těšit. Hasfjord nebo Hasvik?

Vlada 27Vlada 27
    Účastník
    (28 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Hasvik….snad vyjde i pocasi ?

Jenik
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Ahoj už jsem to tu psal a nevm proč se to tu vymazali me uživatelské jmeno ale inzerat ohledně Soroya plati a hledam partii nebo lidi kde se poskladame a vyrazime cca za 2 mesice na ryby do Hasvik .nejlepe brezen zacatek a připojili by jsme se na cestu i dalsim lidem co vyrazí jestli nas pusti.kontakt na me Honza 603 439 759

JAKABOJAKABO
    Účastník
    (2910 odpovědí)
    byl(a) online před 10 minuty

Jeník- Ber túto radu odo mňa,ako od kamaráta,aj keď sa nepoznáme.To,že Ťa za určitých podmienok pustia do Nórska, to nemusí plaťiť pre Hasvik komunu. Dobre si to prever,lebo akonáhle vystúpiš z trajektu v Hasviku,tak môžeš hneď aj nastúpiť. V lepšom prípade Ťa ani nenalodia.

rybarik
    Účastník
    (283 odpovědí)
    byl(a) online před 19 hodiny

cau

Necitate -Norsko je pre turizmus uzavrete ,

Jenik
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Dobře diky,ale za tu dobu se to muze jeste zmenit 3x tak budem doufat a verit🤷‍♂️

Jenik
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Zatim ano ale vse se muze za par tydnu zmenit.tak budeme doufat ze letos to pujde a dostaneme se tam.

DUCE
    Účastník
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdravím! pro ty co Soroy, nebo SEVER obecně!!!! ( Karélii, Finsko, Laponsko, …)  … obecně, neberou jen jako módní záležitost a těch je 95%, podle mého. Omlouvám se.  Vyzkoušel jsem “zapomenutá”  tresčí játra 2016, která byla v temném, středně chladném sklepu, bez slunce a světla. BOMBA, olej lahodný, jatýrka čistá a chutná. poctivě přebráno, žádná sladká voda ( dle mne zásadní!) zavařeno varem 2X. hlavně , bez přídavku oleje. Jen sůl…., Nové koření, Bobkáč a pepř.

radekradek
    Účastník
    (530 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Ahoj milovníci Soroye,

hlavně info pro Zbonyho, konečně Ti tam začne sněžit, ve výhledu cca 10 dnů Ti má napadnout více, než pul metru sněhu. Připrav pejsky!!!

radek

Zbony
    Účastník
    (565 odpovědí)
    byl(a) online před 9 hodiny

Radek

Ahoj, sleduju to neboj …

připravit né ani tak pejsky jako spíš sněžnou frézu 😀 už teď je problém na silnicích, kde jsou namrzlé silné vrstvy ledu a teď přes to padne sníh … pecka …

Až nás to zasype, tak pošlu nějaký fotky, hlavně už konečně přibývá denního světla, už to tu neni jako krtčí díra.

Držte se, a zůstaňte pozitivní 🙂

SimSim
    Správce
    (10363 odpovědí)
    byl(a) online před 10 minuty

Velké tresky se začínají pomalu objevovat v pobřežních vodách Soroya. Foto ze Sorvaeru.

radekradek
    Účastník
    (530 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

ty mě chceš zlobit, viď Michale

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Dyrsfjord » Září 2020

Soroya » Březen 2020

Maledivy » Únor 2020

Anketa

Jaký bude mořský rybolov v 2021?