Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 510 odpovědí. Do diskuze (86 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Zbony a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 511)
  • Autor
    Příspěvky
  • #292763
    Milan Čechovský
    Účastník
    (147 odpovědí)

    Pánové, tohle je opravdu rybářské nebe 🙂

    Nádhera, jinak se to nedá ani popsat. Díky za každou fotku.  Nevím co vám popřát, protože trofejní kusy máte na denním pořádku, tak snad jen ať vám vydrží to krásné počasí.

    Užívejte si.  🙂

    #292765
    MDC
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Ahoj Michale

    máte tam lepší počasí než v Praze!Zdravím taky Martina aPepu.Už to máme taky za pár ,18 vyrážíme na sever se Staníkem a Jirkou.

    #292782
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    Klucíí dobrý! Akorát to počasí je strašák. My zvažujeme duben 2019, ale nevím nevím…

    Michale chytáte i něco jinýho než obecný? Užijte si to tam.

    #292783
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    To chce fakt srdce v  tuto dobu vyrazit na Soroyu.  Hlavně kvůli cestě, ale i nejistota počasí a pak ta kosa na moři … Brrrrr,  já bych tam v březnu nejel ani kdyby se chytaly běžně tresky přes 40 kg. Asi už jsem měkkej, ale celková pohoda je mně milejší, než o něco větší ryby.  Ovšem takhle od compu …. moc pěkný a příště jeďte klidně i dřív  😀

    #292784
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Ahoj Michale máte tam lepší počasí než v Praze!Zdravím taky Martina aPepu.Už to máme taky za pár ,18 vyrážíme na sever se Staníkem a Jirkou.

    Děkuji vyřídím

    #292785
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Klucíí dobrý! Akorát to počasí je strašák. My zvažujeme duben 2019, ale nevím nevím… Michale chytáte i něco jinýho než obecný? Užijte si to tam.

    Duben doporučuji.  Když bude foukat utužíte kolektiv.  Ryb je kolem pobřeží moc do konce dubna. Toto v červnu nezažijete.

    #292788
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Ty ryby jsou fakt nádherný, tu ,,kosu,, na lodi bych asi už nedal.  Mám sebe celkem rád…..  🙂

    #292804
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ahoj polárnici.
    Boli ste dnes na vode?
    Podľa Windy.com bola celkom zima a zajtra to vyzerá podobne, možno trochu zosíli vietor.
    Nedokážem si to predstaviť.
    Na lodi sa nejde urobiť ani oheň tak. ako u rybníka 🙂
    Čo používate proti zamŕzaniu očiek? Musia byť stále plné ľadu.
    Myslím, že šnúra musí namŕzať aj na navyjáku.
    Ale tie nádherné tresky zato asi stoja.
    Tak veľa zdaru.

    #292809
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Ahoj dnes jsme na vodě nebyli má hodně foukat až 10m/s vítr. Věnujeme se utužování kolektivu a pomáháme Jardovi s domacími pracemi.

    #292818
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Silný vítr trvá, tak se věnujeme jiným sportům.

     

    #292874
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Včera jsme se konečně dostali na reef. Musím říct,  že takový rybolov jsem ještě neviděl.  Jen na naší lodi se ulovilo 15 ryb přes 20kg a tři ryby atakovaly hranici 30kg.  Ten, kdo se letos chystá na Soroya se má na co těšit.  Top nástrahy Roybait a Švédský nerez pilker bez paprik.

     

    #292884
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Krásné ryby, jelikož vím jaká je na moři kosa v tuto dobu, smekám. Krása.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 1 měsícem uživatelem jeliman.
    #292886
    Dawid
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Zdar všichni. Mám na Vás dotaz a případně velkou prosbu na rybáře kdo jedou na Soroyu nyní v březnu nebo první týden v dubnu autem. Hledám možnost přepravy baterek k multíkům, neboť naše celá parta letí letadlem 8.4. a bohužel letadlem se baterky přepravovat nesmí. Prosím Vás někoho zda by nám nevzal do auta 6 baterek. Samozřejmě to nechceme zadarmo! Předem moc děkuji za Vaše reakce.

    #292893
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Dnes mega treska 44kg!!!!! A další 37.5kg uloveno na místě kveite grunn,  který je vyhlášen úlovky obrovských ryb. Nastraha gumová ryba.  Hloubka 85m.  Gratuluji lovcům.

     

    #292894
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Gratulace , tohle jsem na na titranu neviděl , takové příšery jsou ? neuvěřitelné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 511)

Téma ‚Soroya 2018’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...