Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116376
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #116377
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    pocasi le luxusni, jdeme na vodu, pokud neco chytneme, vecer vlozim. Čus

    #116378
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Fotky z cesty dobrý, ale teď už se těšíme na ty ryby!!! 😉

    #116379
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Expedici Soroya 2015 přeji pohodovou cestu a hodně krásných ryb a zážitků.:-P

    #116402
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Dnes luxusní počasí na Soroya, čekám s čím se pochlubí večer Hektoři od Ornulfa. Jestli není hezky až moc.

    #116409
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-):-) to Mára….

    Sice jsem v jednom kole…8-O , ale už se mooooc těším. Jedeme pobavit sebe , ale věřím že i ostatní NORKY !!!!!

    Roybaity – DAIWU- ICE fish mám tuny a krávovin na legraci ještě víc !!!!

    Všek mně znáte….. Ten kdo nebyl v těchto končinách…..tak po našem TOUR SOROYA ….vyrazí TAKY a BRZO !!!!! Sime těš se !!!!!!

    #116410
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Šroubku, peknej halik 😀

    Sime, pocasi tady bylo dneska peklo. Chytali jsme v triku s kratkym, svitilo slunko a asi 15°C mozna vic. Neco jsme chytli, ale nebyla toho kvanta. Standardni rozchytavaci tresky, kočky. Halik do 15 kg mi to upalil pod lodi. Jednoznacnou nastrahou, ktera toho vetsinu dneska odchytala byla guma Roybait, barva keler….Nejvetsi obecnou jsem na ni chytil ve 24 m, kdyz jsme capali kocky pred Hasvikem. Byla neco okolo 1m. Zitra by tady melo bejt pod mrakem, tak zabereme hej hou 🙂

    #116411
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #116412
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #116413
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    a jeste Vaclav s jednoskvrnkou…….jo, jeste se povedli celkem pekny okouni,…dalsi info a foto dam zitra, jak se dostanu k Pc

    #116416
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Kurňa , ta jednoskvrnka je fakt jako prase….

    #116418
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    😀 nebyla spatna, ale nebyl to ani zadnej obr…. jeste na dobrou noc jedno foto s dablem 🙂

    #116427
    Jan Podešva
    Člen
    (17 odpovědí)

    Za 2 . Kopem do vrtulííí!!!! Kucí krása!!!;-):-D:-D:-D

    #116437
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    hikor napsal:

    Šroubku, peknej halik

    Sime, pocasi tady bylo dneska peklo. Chytali jsme v triku s kratkym, svitilo slunko a asi 15°C mozna vic. Neco jsme chytli, ale nebyla toho kvanta. Standardni rozchytavaci tresky, kočky. Halik do 15 kg mi to upalil pod lodi. Jednoznacnou nastrahou, ktera toho vetsinu dneska odchytala byla guma Roybait, barva keler….Nejvetsi obecnou jsem na ni chytil ve 24 m, kdyz jsme capali kocky pred Hasvikem. Byla neco okolo 1m. Zitra by tady melo bejt pod mrakem, tak zabereme hej hou

    Tome, držím palce..Halíka je škoda, ale to se stává..Sleduju počasí každý den a každý den je něco jiného..:-):-), prostě Norsko..

    Tak jim dneska dejte co proto, večer se mrknu…

    Zdáááááár…

    #116438
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    pode napsal:

    Za 2 . Kopem do vrtulííí!!!! Kucí krása!!!

    Za 26h směr Brno k Nakimu a potom směr Řepy k zástupci prezidenta..:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...