Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #106307
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Tak zítra konečně odjezd. Těšte se na fotky, info přímo od vody a hlavně halíka 130Kg kterého vytáhnu 4 den zájezdu :)))

    #106308
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Poděkování,že vnadíte i nás—čekatele :-E

    #106309
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Tak zítra konečně odjezd. Těšte se na fotky, info přímo od vody a hlavně halíka 130Kg kterého vytáhnu 4 den zájezdu :)))

    Ahoj, tak to Ti přeji, škoda že jsem nemohl jet, jsem po operaci ramene, tak snad příště, musel jsem nechat jarní Soroyu až na září. Šťastnou cestu a krásnou rybařinu.

    #106310
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    zerp napsal:

    To ELEM

    Jste s tátou borci a moc Vám to přeju. Jste rybáři dle mého gusta…….

    Sledujeme Vás a držíme palce. Začátkem července tam budu taky a doufám že vám krom svejch kravinek…… pošlu i ryby. Šťastnou cestu domu vám všem !!!!!!!

    Díky všem za krásná přání. Zerpíku já jsem táta, ale Qwuiddovi to vyřídím.

    Nejedete letos ještě na Bessaker?

    #106311
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Dneska konečně odjezd !! Při přečtení příspěvku od Preparátora jsem konečně pochopil jeho obavy, že se do obytňáku nemůžeme naskládat. Mám stejné plány :-D:-D

    #106313
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Ahoj táto + Qwuiddo……:-D Bessaker je myslím od 27.8. a máme do 10 míst…….

    Je to tam BOMBA-KRÁSA ve všem…..:-)

    #106314
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    ;-);-) To PREPARATOR+ZOK

    Tak bojujte……držím Vám palce a přeju mnoho nevšedních zážitků …..ryb už bylo DOST……:-D

    #106316
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Reporty nemají chybu… už ať tam jsme;-)

    Jak je to s benzínem? Ahmed nebo Ben vozí a platí se v hotovosti nebo tankujete sami na kartu v Breivikbotnu? Ptám se abych věděl jestli mám koupit víc NOK nebo postačí karta? Je někde na Soroya vůbec bankomat? Možná u toho obchodu v přístavu? Ale nevím, nevšiml jsem si.

    #106317
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Sim napsal:

    Dneska to má grády

    Ahoj Michale – opět se na ,,krutém severu,, sešla bezva parta. Máte tam parádní ryby a parádní výhledy – to vše se vám dá závidět, ale určitě ne to počasí…:-? – to je extrém…

    Mohl by jsi nám prosím tě sdělit, čím a jak byla focena ta polární záře? Je fantastická.

    #106323
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    Od pondělí pojede benzinka v hasviku ale pouze pro naše hosty a bude tam jenom benzin zaplatíš na hotelu můžeš kartou nebo hotově dostaneš účet a z tim dojdeš za mnou a ja ti dám benzin bude otevřena dvakrát deně zatím ještě nevím přesný čas myslim že v 8:00 a 16:00

    #106347
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to tomecek29: Dík za info. Budem na Galeriet. Beru tedy kartu.

    #106354
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Tak zítra konečně odjezd. Těšte se na fotky, info přímo od vody a hlavně halíka 130Kg kterého vytáhnu 4 den zájezdu :)))

    Hlavně ať máte pěkný počasí a ten halík určitě přijde.Proč jenom 130 cm?Přeji pohodovou cestu:-P

    #106395
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Zdravím Jaromíra (tomecek 29) na Soroyu a věz, že vyrážíme do Nielsna za 42!! Tak doufám, že budeme mít nejlepší lodě. :-D:-D:-D

    #106398
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    To si piš :-D:-D:-D

    #106409
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    tomecek29 napsal:

    To si piš

    Moc díky. A ještě bych prosil nějaké velké vesty. 😕 Abychom se do nich vešli i my trochu objemnější. 😀 Když teď vymysleli Norové tu “bezpečnost” na moři. :-?;-):-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...