Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #106097
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Zajímá mne,jak to lovci Sim a elem dělají s limty 15 kg filet na osobu,když vidím ty kvanta ryb a hory fletů. kedlobak

    #106098
    Mouchard
    Účastník
    (25 odpovědí)

    kedlobak napsal:

    Zajímá mne,jak to lovci Sim a elem dělají s limty 15 kg filet na osobu,když vidím ty kvanta ryb a hory fletů. kedlobak

    my to řešíme tak, že na filety nad limit si pořídíme doklad o zakoupení, místní ti poradí a je to v pořádku…

    #106100
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Mouchard napsal:

    kedlobak napsal:

    Zajímá mne,jak to lovci Sim a elem dělají s limty 15 kg filet na osobu,když vidím ty kvanta ryb a hory fletů. kedlobak

    my to řešíme tak, že na filety nad limit si pořídíme doklad o zakoupení, místní ti poradí a je to v pořádku…

    Jinak Michal psal viz str.20 nebo i výše , že podporují nějaký špitál (pokud ryba nejde vrátit), že je tam dost potřebných….

    #106101
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    To Pafka. Asi budeš mít pravdu. Ale z jakého baráku jsi lítal? Na filmu je vidět že pouštíš z nějaké terasy.

    Jirka

    #106102
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Sim napsal:

    Pěknýho halíka ulovil Marian – 21kg. Záběr přišel na 8Om, nástraha pilker

    Pěkná lopata a na pilkr. gratulace.. takže z diskuze to vypadá 50 na 50 mezi pilkrem a gumou.

    #106104
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Už se zase řeší limit??? Do Norska jedzdím na ryby (něco málo si přivezu) a pro maso jdu do obchodu.

    #106106
    sumik
    Člen
    (13 odpovědí)

    Pánové,myslím, že usmrtit generační v době třeni tresku nemá se sportovním rybolovem nic společného.A podle mě to může udělat pouze )omlouvám se za výraz) prase.

    #106107
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    husky19 napsal:

    To Pafka. Asi budeš mít pravdu. Ale z jakého baráku jsi lítal? Na filmu je vidět že pouštíš z nějaké terasy.

    Jirka

    Omlouvám se, je to skutečně Rikarda, prohodil jsem to. Nielsen nemá terasu 🙂 🙂

    #106108
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Pafka napsal:

    husky19 napsal:

    To Pafka. Asi budeš mít pravdu. Ale z jakého baráku jsi lítal? Na filmu je vidět že pouštíš z nějaké terasy.

    Jirka

    Omlouvám se, je to skutečně Rikarda, prohodil jsem to. Nielsen nemá terasu

    Je to tak. podíval jsem se na street View 8-)8-)

    #106111
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    sumik napsal:

    Pánové,myslím, že usmrtit generační v době třeni tresku nemá se sportovním rybolovem nic společného.A podle mě to může udělat pouze )omlouvám se za výraz) prase.

    Možná by stálo za to se tam zajet podívat, jezdíme z kraje dubna a na vodě je kolem nás cca 40 kutrů, takže to co chytíme mi je opravdu zanedbatelné množství a opravdu si jako pra.. se nepřipadám.

    #106112
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Už jsem leckde byl a celkem mnoho toho zažil. Ani já si jako prase nepřipadám. Ale jestli má někdo takový pocit, tak je to jen jeho věc a nemusí se mnou nikam jezdit. Je krásné mít možnost voby. ;-)8-):-D

    #106115
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-):-):-)

    #106116
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    sumik napsal:

    Pánové,myslím, že usmrtit generační v době třeni tresku nemá se sportovním rybolovem nic společného.A podle mě to může udělat pouze )omlouvám se za výraz) prase.

    Mily Sumiku, to si predstav, ze bereme jenom hrbetni masicko.

    Pupky nebrat a Soroye zdar!

    PS: Dneska to byla pohadka na selfu, bohuzel jen same “male” do metru, dve ve druhe lodi se povedly nad “20”, jinak brutalni rybolov.

    99% tresek chycenych na nasi lodi byl pusten zpet do vody.

    Simova parta privezla pekne obry.

    Reportaz od taty pozdeji.

    #106117
    kikirik
    Účastník
    (62 odpovědí)

    to sumik:myslim že ryby su na jedenie a tak nevidim dúvod prečo by som si nemal zobrat pekne a zdrave mäso domov.pozri si soroya 2014 a tam uvidiš ako sa drancuje more.tych par tresiek čo sa vyloví rybarmi amatermi je kvapka v mori.ked sa ti to nepači nevšimaj si taketo prispevky a nikomu nenadavaj do prasat.

    #106118
    petras1
    Člen
    (15 odpovědí)

    sumíku sumíku, ……

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...