Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99676
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-):-) No už se MOOOOOOOC těším :-):-):-):-):-)

    #99677
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Ta nejede :-(….. to nevadí…..:-)

    #99682
    kikirik
    Účastník
    (62 odpovědí)

    to by bol tiež pekny zažitok chytit take krasne tresečky.

    #99715
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Šroubku je pro mně čest být s tebou v roce 2015 v expedici Soroya , stejně jako s Vildou…. ostatní učastníci jsou nováčci stejně jako já , ale zase TOP parťáci do nepohody i na srandu. Proto se nominovali na tuto akci o které se bude dlouho mluvit,,,,,,

    #99716
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zerp napsal:

    Šroubku je pro mně čest být s tebou v roce 2015 v expedici Soroya , stejně jako s Vildou…. ostatní učastníci jsou nováčci stejně jako já , ale zase TOP parťáci do nepohody i na srandu. Proto se nominovali na tuto akci o které se bude dlouho mluvit,,,,,,

    no to teda doufám…to bude neskutečný zážitek..ale bez klobás nikde nejedu..

    #99906
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Právě objednávám trajekt na květen 2015 u Stenaline.

    18.5. 22:45 Rostock – Trelleborg a 30.5. 22:45 Trelleborg – Rostock

    auto 6m/2m + 6 osob, B4+B2 kajuta

    Jedeme autem od Nakiho a to má výšku 2,3m. Myslíte, že by mohl být problém? Je to malinko nad. Jak to objednáváte vy?

    #99921
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Pokud je místo, tak nebývá problém. Může ale nastat situace, že místo na vyšší auto už nebude a pak nastane problém protože vás nevezmou!

    Jinak jsem si jist, že na stejné trati je v současnosti TT-Line levnější než Stena!

    #99929
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    Pro jistotu to objednejte jako obytné auto. Budete mít klid.

    #99932
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zatim se mi pokazde pan nebo pani pri prodeji listku na trajekt ptali jen na delku.

    #99936
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    Máš štěstí Honzáku, já musel sundavat rakev a dát ji do auta. Ale bylo to na trase Frederikshavn – Oslo.

    #99946
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    My jsme museli jednou doplácet přímo u trajektu a měli jsme kliku, že bylo volno. Proto doporučuji objednávat opravdu podle skutečnosti. ;-);-)

    #100075
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Pro info. Tak objednáno, zaplaceno u Stena line. Jo, a ten zpáteční bylo poslední místo pro tento typ auta.

    18.5. 22:45 Rostock-Trelleborg, 2x 4lůžková kajuta a 30.5. 22:45 Trelleborg-Rostock, 2x 4lůžková kajuta. Cena: 626,-EUR.

    Auto délka 5,68m a výška 2,33m.

    Od TT line to vyšlo ještě dráž.

    #100077
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    2 Vydra: je to určitě lepší varianta, než riskovat. Ale že by to bylo od TT ještě dražší se mi nějak nechce věřit. Ceny bývají o mnoho nižší!! Ale určitě to nebudu pitvat. 8-):-D:-D:-D

    #100084
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to husky: Fakt jo;-) The SMART-fare for 6 Persons and the Car (up to 6 meters long) is Euro 194,- for the return trip plus euro 36,- Environmental protection surcharge (euro 3,- per person/sailing). There are only 2-berth inside cabins on that ships. You may book 4-Berth outside cabins (bookable for 1-4 persons), they cost euro 105,- per cabin, that would add euro 420,- to the SMART-fare.

    For the booking, we need your whole address with telephonenumber and the names of all travelling persons. The SMART-fare must be payed at once, that means we need the details of your credit card: number, expiry date and CVC code. You may book online without service fee euro 14,-

    Please come back if you have more questions or if the online booking does not work.

    Kind regards

    Passenger Department Bookings

    TT-Line GmbH & Co. KG

    #100091
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    2 Vydra, nikdy jsem netvrdil že ti nevěřím 😀

    Hlavně aby se už ten den odjezdu přiblížil 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...