Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105387
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dnes mi volal Bob a rikal,ze nepije:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #105397
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Držím palce kluci, díval jsem se na předpověď a asi se trochu pohoupáte, ale snad to bude lepší a lepší…šťastnou cestu…

    #105417
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Ahoj všici, kdo ví jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    Na Bakkanu dost často příliv a odliv ovlivňoval akceschopnost ryb, voda jako olej znamenala svačinu… Jak je to na Soroyi? 😀

    #105420
    Petr Dalík
    Člen
    (151 odpovědí)

    verian napsal:

    Ahoj všici, kdo ví jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    Na Bakkanu dost často příliv a odliv ovlivňoval akceschopnost ryb, voda jako olej znamenala svačinu… Jak je to na Soroyi?

    Tabulku přílivu a odlivu si vezeme sebou jak nejdůležitější z papírů hned po penězích 🙂 Náš biorytmus tam přizpůsobujeme výhradně podle přílivu. Při odlivu spíme nebo doplňujeme tekutiny. Když je vidět 24 hodin, žádný problém …

    #105426
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    apnea napsal:

    verian napsal:

    Ahoj všici, kdo ví jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    Na Bakkanu dost často příliv a odliv ovlivňoval akceschopnost ryb, voda jako olej znamenala svačinu… Jak je to na Soroyi?

    Tabulku přílivu a odlivu si vezeme sebou jak nejdůležitější z papírů hned po penězích Náš biorytmus tam přizpůsobujeme výhradně podle přílivu. Při odlivu spíme nebo doplňujeme tekutiny. Když je vidět 24 hodin, žádný problém …

    Jasně tabulku už mám vyvedenou v barvě a ty tekutiny jsou čistě bílé..

    #105427
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    verian napsal: .. jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    apnea napsal: Při odlivu spíme nebo doplňujeme tekutiny.

    Jardo, stále platí staré pravidlo, že pri odlive musí príliv vyrábať posádka.:-D:-D

    #105446
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    lacoh napsal:

    verian napsal: .. jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    apnea napsal: Při odlivu spíme nebo doplňujeme tekutiny.

    Jardo, stále platí staré pravidlo, že pri odlive musí príliv vyrábať posádka.

    Nejaky uzky fjord na tom obrazku:-D:-D:-D ,ale logistika zvladnuta na urovni

    #105447
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ogaři auto rybařina naložena. Ještě do chystat oblečení a ráno mužem vyrazit. Kurňa jsem už nervózní jak pes :-D:-D

    #105448
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Tak dnes v noci z B Bystrice do Zlina ,rano Trebic, CB a jedeeem.

    Dufam ,ze pocasie nam radost nepokazi a budeme sa moct podelit o prve tohorocne zazitky z ostrova Soroy so vsetkymi uzivatelmi tohoto fora

    Zatial sa majte fajn

    #105449
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Myslíte, že ten příliv a odliv má fakt takovou důležitost. Dřív jsme se toho nějak drželi, ale moc to podle mě nefungovalo. Měl jsem i webovky kde to šlo najít, ale ty už nefungují. Kde to hledáte vy, třeba konkrétně pro Soroya.

    #105453
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Příliv a odliv včetně předikce braní(věř a víra tvá tě zachrání) je docela dobře zmáknutý v aplikaci Global tide od Solotu. Stahneš grátis z gogle play. Zadáš místo a máš všechno v grafice na display telefonu.

    #105458
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    mano napsal:

    Tak dnes v noci z B Bystrice do Zlina ,rano Trebic, CB a jedeeem.

    Dufam ,ze pocasie nam radost nepokazi a budeme sa moct podelit o prve tohorocne zazitky z ostrova Soroy so vsetkymi uzivatelmi tohoto fora

    Zatial sa majte fajn

    Prajem šťastnú cestu, dobré počasie a to ostatné už príde samo. Ja pre zmenu idem tento víkend do BB a na Krpáčovo.

    #105459
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    lacoh napsal:

    verian napsal: .. jak to chodí na SOROYA s přílivem?

    apnea napsal: Při odlivu spíme nebo doplňujeme tekutiny.

    Jardo, stále platí staré pravidlo, že pri odlive musí príliv vyrábať posádka.

    souhlas , je dobré se držet starých osvědčených rad a prostředků. A taky pamatovat na Poseidona 😀

    #105461
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Myslíte, že ten příliv a odliv má fakt takovou důležitost. Dřív jsme se toho nějak drželi, ale moc to podle mě nefungovalo. Měl jsem i webovky kde to šlo najít, ale ty už nefungují. Kde to hledáte vy, třeba konkrétně pro Soroya.

    Info o časech přílivu a odlivu v nejbližším místě je i záložce (Odliv příliv)na těchto stránkách. myslím , že nejbližší je tam Tromso, takže zadat datum a počet dnů a vyjede graf a časy. taky navigace na hodinky s časem -1, což na moře bohatě stačí. Spolehlivě ryby nejdou při vyrovnání odlivu a přílivu , musí se to hnout. Vyjimky , ale určitě existují.

    #105470
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Vliv přílivu a odlivu jsme nikdy nepocítili. Až loni na Vikně když nešly ryby. Tam to dobře fungovalo dně hodiny před a po8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...