Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119371
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Sim napsal:

    cica napsal:

    Sten 75 napsal:

    Hasfjord, je opravdu nádherné místo, za které platíme nemalé peníze ….

    Ale již tradičně chybí veškeré vybavení, letos zde dokonce není ani koště na umytí lodě …. asi je zajedeme koupit tak jako koncovky na hadice atd …

    Sušáky na filety, které jsme nechali vyrobit, vypadají po roce takhle:

    Souhlas,vše tam upadá,Oernulf v Hasfjordu to má na háku.Jsem rád,že to sem také někdo napsal,již delší dobu mě tato diskuze přijde jako placená reklama,stále jak je vše supr,best,nejlepší atd.už se to tady nedá číst.Ostatní ubytování na Soroy hodnotit nemohu,nebyl jsem tam(mimo Bestermorhaus,tam to bylo OK).Byl jsem na Soroy poprvé v roce 2007 a potom ještě pětkrát a tendence komfortu je klesající(v Hasfjordu).V roce 2007 to se tam začínalo a vše vypadalo jinak.Oernulf hřeší na to,že je to jedna z nejlepších lokalit a má minimálně rok dopředu obsazeno.Je to škoda.Jezdíme raději na Loppu,kde je větší komfort za stejné peníze a loviště jsou defacto stejná.

    Plně s tebou souhlasím. Ornulfovi jsem mockrát domlouval, ale je to marný, je to marný. 80% klietů přešla do Hasviku, kde vše funguje. A co si myslíš, že Ornulf řekl? Sestra je zlá, přetáhla mě klientelu. Jeden rok už jsem zkusil toto místo nenabízet, aby Ornulf dodělal, co slíbyl, ale nic se tam nezměnilo. Zůstalo tam jezdit pár “věrných” a zbytek jezdí jinam. Proto ty last minuty. To o něčem svědčí. Je to škoda, bylo by to TOP místo, ale bohužel, nevěřím, že se tam změní přístup, asi mají jinou mentalitu.

    No jo, fakt je to marný, ale večeři tu chytneš za každého počasí, k lodi 20 m a široko-daleko nikde, nikdo a to v Hasviku nenajdeš …

    Každý rok, při příjezdu čekáme jestli chata ještě stojí …

    To ostatní si vozíme s sebou.

    Je to fakt škoda, stačilo by málo a bylo by to tady bez konkurence!

    #119372
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    sten75 napsal:

    husky19 napsal:

    frigo napsal:

    sten75 napsal:

    čtvrtý den jsme dolili nádrže a vyjeli na východní stranu do fjordů

    Si děláš p..el, ne ??

    To cigáro vypadá jako zapálený.

    Buď je dodělaný červený konec ve nějakém editoru, nebo je to šílenec a sebevrah!!

    Ten chlap je sice šílenec a sebevrah, ale oheň zapálil Photoshop …

    Tos mne uklidnil. Tady je tedy svět ještě vpořádku…;-)

    #119374
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    To cigáro je elektronická cigareta na konci se pri potahnutí rozesvití pro efekt červená dioda.Mám tu stejnou.:-P

    #119376
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    A teď tedy k rybám, vzhledem k tomu, že jsme právě v Hasfjordu a zatím jsme opravdu vyjeli každý den a pobyt nám pomalu končí…. síly a rum docházejí.

    I přesto jsme se vyhecovali na ranní příliv s vidinou velkého halibuta ….

    A zase nic … vláčeli jsme asi 3 h.

    Tak jsme zkusili tresky před 5-tým fjordem.

    Našli jsme hejno kelerů, brali i po dvou na jeden roybait

    #119378
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    na kraji hejna braly pěkné tresky

    #119379
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119380
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119381
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119382
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119383
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119384
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    #119386
    sten75
    Účastník
    (116 odpovědí)

    největší treska 115 cm, 3 ks cca 106 cm

    #119388
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Michale,až mu ta zlatá slepice přestane úplně snášet zlaté vejce,tak to možná pochopí.

    #119389
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Kdyby to měl Oernulf ve středním Norsku,tak už to dávno zavřel a pracuje v továrně na výrobu peletek,Michale zatlač na něho,je to škoda, to místo je jedinečné.

    #119391
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Krásný ryby chlapci 😐

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,966. až 1,980. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...