Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,205 odpovědí. Do diskuze (156 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 2,206)
  • Autor
    Příspěvky
  • #104548
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Radyne, ty nás teda dráždíš – 17, oúúú.

    Však mi taky začíná poslední stadium té naší nemoci:-P V pátek ještě dokoupím drobnosti v Brně příští týden dáme poslední meeting ve Spálově a potom už se můžete těšit na on-line zpravodajství jak z cesty tak ze Soroy. Doufám že nebude moc foukat a dostaneme se co nejvíc na vodu :-D:-)

    #104549
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Zpravodajství bude i fotkama tady i na mém FB hlavně z cesty. Všichni známí jsou zvědaví jak ta dlouhá cesta bude v březnu probíhat:-D

    #104554
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    vojtko napsal:

    Nieee nechceš. A čo ešte k tomu by si chcel??? Radšej nedráždi!!!

    Este nieco by som predsa len chcel:

    …aby v Hasfjorde,na mieste kde sme vlani “odlozili” 3 flasky whisky na horsie casy, nebolo nafukaneho tri metre snehu…:-D:-D:-D

    Nerad robim s lopatou a Radyn mi nechce zobrat buldozer.:-P

    #104555
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Maňo pojedeme jak v bavlnce chystám nán eňo ňuňo leženíčko. Akorát ty větry na Soroya jsou teď docela maso podle předpovědi. Doufám že se to uklidní.

    Dobre lezanie je to najlepsie z cesty na Soroy.Aj napriek vzruseniu z ocakavanych zazitkov spim celkom dobre,bitku o volant dobrovolne vypustam….s Petrom to nema ziadny zmysel. Odkruti si 2000 a potom si na 27min.zdriemne…mozno….

    #104566
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Mano, musím ťa sklamať, ale na tú zakopanú whisky si chuť už nerob. Vlani na jeseň už prešla zažívacím traktom :-D:-D:-D. Radšej si ešte dokúp, aby nebolo – smädno:-D (Bola to dobrá whisky)

    #104568
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    vojtko napsal:

    Mano, musím ťa sklamať, ale na tú zakopanú whisky si chuť už nerob. Vlani na jeseň už prešla zažívacím traktom . Radšej si ešte dokúp, aby nebolo – smädno (Bola to dobrá whisky)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #104569
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ja mam kdyžtak na sandlandu taky litránek moravských kapek a ten určitě zasněžený nebude tak když bude nejhůř tak si uděláme výlet:-D:-D:-D:-D

    #104582
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    respirtep napsal:

    vojtko napsal:

    Mano, musím ťa sklamať, ale na tú zakopanú whisky si chuť už nerob. Vlani na jeseň už prešla zažívacím traktom . Radšej si ešte dokúp, aby nebolo – smädno (Bola to dobrá whisky)

    Jozko suradnice od zakopanej whisky som dal do flase a hodil do sev.mora.

    Pochybujem ze ty si tu flasku vylovil v Hrone:-P

    #104586
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Radyn vidim ze si prihlaseny.. uz mame nejaky “fahr”plan alebo kedy je odchod?

    #104587
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Očekávám tě 18. odpoledne ve Zlíně auto bude připraveno a odfrčíme směr Třebíč k Petrovi. Na noc potom vyrazíme směr vysněný sever ať máme rezervu na cestu.:-)

    #104603
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Servisák Jarda Yamaha už se na vás těší!

    #104604
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Já zrovna dávám do pucu cajk. Myslim že mi nic až na nějaké bižuterie a novou baterku nechybí

    #104606
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Ty nevozíš náhradní prut?

    #104608
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Jo jo vozím dal jsem tam jen pilkráky ale s tou daiwou budu asi i vláčet gumi na těžko.jinak beru ještě cormoran 150-300 G na střední vláčku. Lehkou vláčku nechávám doma.

    #104612
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Já zrovna dávám do pucu cajk. Myslim že mi nic až na nějaké bižuterie a novou baterku nechybí

    Pekne ” promotion”.

    Aku vahu maju tie gumy vpravo dole?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 2,206)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...