Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #89549
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    sroubek282 napsal:

    Pafko, jak to probíhalo u doktora s Juzkem? Kolik to stálo a jak jste to řešili? Měl pojistku od Allrisku a nebo u jiné pojišťovny?

    Vse naprosto bez problemu – Ahmad zaridil navstevu doktora (100 m od hotelu), za vysetreni a antibiotika 300,- NOK – mozno platit hotove i kartou. Vyzadana lekarska zprava a doklad o zaplaceni a po navratu do CR to Juzek posle pojistovne a oni mu to proplati. Juzek je pojisten v ramci firemnich benefitu u jine pojistovny

    Pafko počasí bude dobré, tomu věřte, co Juzek? Už je v pohodě? Já už jsem se nechal pojistit u Allrisku a stačila jedna SMS, loni v září jsem na pojistku zapoměl a nebylo z toho dobře!!! Jak to tak čtu, malá vyróza a 1000kč je pryč, nedej bože jet šít a nebo vytahovat háček z ruky. Potom jsem ještě rači volal Doršákovi jestli se nemám pojistit, když řídím cizí auto a třeba trefím nějaké zvíře. Prý to není třeba, ale je nutné aby auto mělo havarijní pojistku, ale víc o tom nevím, jestli sjednanou havarijní pojistku u Allrisku a nebo někde jinde. My máme auto na havarijní u Allrisku, tak jsem se o toto dál nezajímal..A ještě mě dostalo, když se dneska kamarád pojistil u jiné pojišťovny a říkal mi, že kryje prý i poškození druhé věci, ale stálo ho to 350kč a jenom jsem se usmál, nemám s tímto zkušenost a rači zavolám Doršákovi a nebo pošlu SMS a je to, přijde mi to meilem a hotovo..

    Pafko držte sa a už bez doktorů a větru na moři..

    8-)8-)8-)8-)

    #89572
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    To s tím prstem si to pamatuju když jsem byl malej. Tak jsem rád, že jsem vás pobavil:-)

    Pafka se neozývá… asi konečně drancují moře;-)

    #89573
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Hoši, do akej sily vetru je ešte bezpečné vyraziť na vodu.

    Je 5 – 6 m/s moc alebo sa ešte dá chytať aspoň pri ostrove.

    Sledujem počasie a stále tam je vietor okolo 6 m/s a začínam mať obyvy, či to nepresedíme u kariet 😐

    Pafko, snáď sa to ešte spravý a budete môcť vyraziť na vodu. Držím palce.

    #89575
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    stipko napsal:

    Hoši, do akej sily vetru je ešte bezpečné vyraziť na vodu.

    Je 5 – 6 m/s moc alebo sa ešte dá chytať aspoň pri ostrove.

    Sledujem počasie a stále tam je vietor okolo 6 m/s a začínam mať obyvy, či to nepresedíme u kariet

    Pafko, snáď sa to ešte spravý a budete môcť vyraziť na vodu. Držím palce.

    Záleží nejen na síle větru, ale i na směru a jaké vlny jdou z moře. Pravdou ale je, že 5-6 m/s je asi hranice. Při dobré konstalaci se vyjet dá a někdy také ne. Uvidíme!!

    Jak píše Vydra, Pafka a spol. snad konečně drancuje moře na šelfu. Moc bych mu to přál!!!!! 😉

    #89583
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Brácha a ségra na vás čekají a těší se na setkání v Hasviku…

    #89587
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    stipko napsal:

    Hoši, do akej sily vetru je ešte bezpečné vyraziť na vodu.

    Je 5 – 6 m/s moc alebo sa ešte dá chytať aspoň pri ostrove.

    Sledujem počasie a stále tam je vietor okolo 6 m/s a začínam mať obyvy, či to nepresedíme u kariet

    Pafko, snáď sa to ešte spravý a budete môcť vyraziť na vodu. Držím palce.

    5-6 m/ je idealni drift na hloubky do 8o m s tezkymi pilkry.Mnikovat a lovit ve vetsich hloubkach se sice jeste da,ale na 100 m mas vymotano vice jak 150m snury.

    Na vlaceni na melcinach a okolo skal je uplne v pohode,pokud nedriftujes primo proti skalam,ale od nich

    #89589
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #89590
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    No vidíš,že to jde. V pozadí to vypadá na krásné počasí, ale asi to jen tak vypadá,co?

    #89591
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Zdarec! Není někdo v Breivikbotnu? Co se chytá, kde a na co? My to máme za 20… a doufám, že bude o čem reportovat

    V Breivikbotnu byli kluci, co meli auto od Nakiho, zitra odjizdi. Vice bohuzel nevim 🙁

    #89592
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pafka napsal: Vydra napsal:

    Zdarec! Není někdo v Breivikbotnu? Co se chytá, kde a na co? My to máme za 20… a doufám, že bude o čem reportovat

    V Breivikbotnu byli kluci, co meli auto od Nakiho, zitra odjizdi. Vice bohuzel nevim

    Doufám, že zpáteční cesta pro ně bude pohodovější, než ta směr sever.

    #89593
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ted jsme prijeli z vody. Jak jsem uz psal, Ahmad nam rekl, at nejezdimd daleko od pristavu, ze jsou stale velke vlny, tak jsme ho poslechli a jeli doleva do 3. Zatoky s tim, ze se pak budeme vracet pomalu zpet a zkouset neco chytit. Tam to vsak bylo uolne plonkove a tak jsme se rozhodli, ze zkzsime jet na druhou stranu na uroven draciho zubu. Zatokami jsme bohuzel ztratili vice jak 2 hodiny casu, ktere nam pak chybely 🙁

    Pak uz to slo a ryby na sebe nenechali dliuho cekat. Vetsina byly obecnacky a par keleru (trefili jsme hejno a sly o lodi po dvou (pulkr i paprika). Pitom mel Juzek na prutu zrejme zivotni rybu, uz jsme chteli snuru privazat a trbat, ze je to vazka, ale pak se mu ji podarilo zvednou a cca 15 minut ji zdolaval ze 70 metru do 30. Pak prisla rana a byla v riti 🙁 :-(. Problem byl, ze byly silne spodni proudy, takze nastrahy se behem chvilky dostavaly blizko sebe a hrozilo zamotani. Chvilemi se ve trech nedalo vubec chytat 🙁

    Od 23:00 byla hlasena 9, tak jsme se za siliciho vetru vratili do pristavu :-). Na prvni vyjeti na vodu to bylo super :-). Pokud se zitra nic nezmeni, meli bychom se dostat i na self a snad se zadari 🙂

    #89594
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Pafka napsal:

    sroubek282 napsal:

    Pafko, jak to probíhalo u doktora s Juzkem? Kolik to stálo a jak jste to řešili? Měl pojistku od Allrisku a nebo u jiné pojišťovny?

    Vse naprosto bez problemu – Ahmad zaridil navstevu doktora (100 m od hotelu), za vysetreni a antibiotika 300,- NOK – mozno platit hotove i kartou. Vyzadana lekarska zprava a doklad o zaplaceni a po navratu do CR to Juzek posle pojistovne a oni mu to proplati. Juzek je pojisten v ramci firemnich benefitu u jine pojistovny

    Pafko počasí bude dobré, tomu věřte, co Juzek? Už je v pohodě? Já už jsem se nechal pojistit u Allrisku a stačila jedna SMS, loni v září jsem na pojistku zapoměl a nebylo z toho dobře!!! Jak to tak čtu, malá vyróza a 1000kč je pryč, nedej bože jet šít a nebo vytahovat háček z ruky. Potom jsem ještě rači volal Doršákovi jestli se nemám pojistit, když řídím cizí auto a třeba trefím nějaké zvíře. Prý to není třeba, ale je nutné aby auto mělo havarijní pojistku, ale víc o tom nevím, jestli sjednanou havarijní pojistku u Allrisku a nebo někde jinde. My máme auto na havarijní u Allrisku, tak jsem se o toto dál nezajímal..A ještě mě dostalo, když se dneska kamarád pojistil u jiné pojišťovny a říkal mi, že kryje prý i poškození druhé věci, ale stálo ho to 350kč a jenom jsem se usmál, nemám s tímto zkušenost a rači zavolám Doršákovi a nebo pošlu SMS a je to, přijde mi to meilem a hotovo..

    Pafko držte sa a už bez doktorů a větru na moři..

    Jo, jo, Juzek uz je v pohode, jen ma abstak, protoze kvuli antibiotikum nemuze nasavat 🙂 🙂 :-). Ani na mori, na rizdil od jinych partaku, neblinkal 🙂 🙂 :-). Byly dlouhe oceanske vlny a tak to slusne houpalo 🙂 :-). Jsem zvedav, v kolika zitra vyjedeme , protoze se chystame na self, ale nechci to radsi zakriknout, tak to nikomu nerikej 🙂 🙂

    #89595
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    stipko napsal:

    Hoši, do akej sily vetru je ešte bezpečné vyraziť na vodu.

    Je 5 – 6 m/s moc alebo sa ešte dá chytať aspoň pri ostrove.

    Sledujem počasie a stále tam je vietor okolo 6 m/s a začínam mať obyvy, či to nepresedíme u kariet

    Pafko, snáď sa to ešte spravý a budete môcť vyraziť na vodu. Držím palce.

    Neboj, vy uz to budete mit v pohode, tak dlouho nemuze pos.any picasi vydrzet. Hold jsme si to vyzrali my, ale neda se nic delat, o tom to je 🙂 🙂

    Je to fakt beznadej, sedet 4 dny na baraku a cist predpivedi, ktere za nic nestoji 🙂 🙂

    #89596
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Vydra napsal:

    Zdarec! Není někdo v Breivikbotnu? Co se chytá, kde a na co? My to máme za 20… a doufám, že bude o čem reportovat

    V Breivikbotnu byli kluci, co meli auto od Nakiho, zitra odjizdi. Vice bohuzel nevim

    Taky budeme mít auto od Nakiho. Tak sem kluci z Breivikbotnu napište co a jak jestli to budete číst. Prahnu po informacích.

    #89598
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...