Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #89091
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dle Ahmadových slov, jak zjišťoval Milan, by na Bestermorsu měla být v současnosti česká partička. :-):-)

    Je to snad někdo, kdo sleduje a čte tento server????

    Koho budeme letos střídat???? 8-)8-)8-)

    #89093
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pekná trofej, pre mňa úplná novinka. Kde to mám presne hľadať a majú to napr. aj tresky tmavé a iné ryby? Ďakujem.

    #89099
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Ne nepiše sem nikdo z nich.Dnes jim dost foukalo ale dostali pár kousků přez metr.

    #89100
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    kikibut napsal:

    My jsme je letos brali ze dvou tresek a hledaní nenylo pro slabé povahy. Musel zasáhnout i kámen

    Když hlavu uvaříš, potom to bez jakéhokoliv násilí v pohodě rozebíráš a hledáš. Když víš kde, je to otázka pár vteřin.;-)

    #89111
    martas929
    Účastník
    (32 odpovědí)

    uz za 2

    #89112
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    Přeji všem, kteří právě na Soroyu dorazili nebo se na ni chystají hlavně dobré počasí. My jsme v pořádku dorazili zpět. Pro zpáteční cestu byla zvolena trasa přes Kirunu a bez nejmenších problémů. Pokud mi to čas dovolí ještě se v nejbližší době k pobytu na Soroya vrátím a připojím osobní zkušenosti(ubytování, lodě, služby atp.)

    #89115
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka v 04:00 dorazil bez problémů do Oksfjordu, všude je prý ještě dost sněhu a teplota +5..pivo procleno..

    #89118
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    pro Lubomír: je to v místě, jak ukazuje šipka, asi tak 3 cm hluboko je taková dutina. Potřebuješ pořádný nůž a částečně rozkrojíš hlavu. Je to jak popisuje Kiki, ale kamenem jsem to nezkoušel. A nebo pro prozkoumání jak popisuje Jirka 66 , uvařit a je to jednodušší.

    U jiných ryb jsem to nezkoušel.

    #89126
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pre zok: Som príjemne prekvapený zo skorej odpovede a veľmi pekne ďakujem. Určite to vyskúšam. Asi treba byť aj trošku opatrný, ak teda nechceme tú kostičku rozbiť. Ale láka ma to naozaj veľmi a už si predstavujem pekné darčeky. Takto aj My “NORCI” máme svoje trofeje a nie sú to len preparované hlavy, či iné trofejky. Poľovníci majú napr. tzv. grandle z jeleňa, alebo kly z diviaka. Príroda je nevyčerpateľne inšpirujúca.

    #89138
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (199 odpovědí)

    Lubomir napsal:

    Pekná trofej, pre mňa úplná novinka. Kde to mám presne hľadať a majú to napr. aj tresky tmavé a iné ryby? Ďakujem.

    Ahoj,

    našel jsem ji u Kelera. z 1 to byla fuška, 2 jsem povařil a šlo to v pohodě.

    #89139
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Náš kolega,je sbírá pro nějakou klenotnici. Mají je téměř všechny druhy treskovitých ryb, tedy i mníci a mníkovci, keleři, jednoskvrnky atd.jen u okouníků jsme je nenašli. A každý druh má trošku jiný tvar.

    Co se týká získávaní, ideálně použít sekáček na maso, rozetnout horní část lebky a rozlomit, je to nejrychlejší.Poškodit kůstky není jednoduché.Jsou jednak velice tvrdé a jedna uložené v mozkomíšním moku.

    Ale nikdy jsme se nedozvěděli, na co je skutečně používá

    :-D:-D:-D:-D

    #89146
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Otto-ta moje měla 125 cm.

    Ale kustky ¨jsou dvě¨-otolit-má i kapr,trošku jinak tvarované.Musím se ještě podívat sumci do hlavičky,tam jsem se ještě nedíval a zahájení se blíží:-D

    #89153
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Nazdar prTele, tak jsme v poradku u Ahmeda v Hasviku :-). Diky autu od Nakiho cesta v naproste pohode, diky vyjmute 3 rade sedacek jsme vytvorili obrovsky nakladovy prostor, ve kterem jsme na bednach udelali 2 luxusni lezeni a krome asi 20 km kolem Finsko norskych hranic 2 clenove teamu stale lezeli a odpocivali :-). Auto jeli super, takze zadne problemy 🙂

    #89154
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #89155
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Nemecko, Svedsko i Finsko bez kakychkoliv problemu, pocasi vseho druhu, zatazeno, lijak, ale vetsinou polojasno :-). Nikde zadne zdrzeni, cesta odsypala jak mela 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...