Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #88733
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    Malá nápověda.

    #88734
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    Uložit.

    #88735
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    A na konec souřadnice.:-)

    #88736
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    IvanAlta napsal:

    http://www.altaposten.no/lokalt/nyheter/article9631469.ece

    bacha na kilá 🙂 100 nok za každe kilo navyše

    To je pak cena skoro jak za tuňáka 🙂 🙂 V tomto případě to ale s největší pravděpodobností současně zabaví 🙂 🙂

    #88741
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jelikož štěstí přeje připraveným, na poslední chvíli dokoupeny ještě 2 nástrahy 🙂 🙂

    #88742
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #88743
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    A to si Pafko udělal moc dobře, protože tyto nástrahy budou chytat ryby od 130cm nahoru:-D:-D:-D:-D:-D a ta spodní chytne Halíka 85 kg+-:-D:-D:-D:-D:-D

    #88755
    Petr1
    Člen
    (27 odpovědí)

    Ta spodní má barvu jako podzimní pravák, krásnou!!!

    #88758
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Petr1 napsal:

    Ta spodní má barvu jako podzimní pravák, krásnou!!!

    To je pravda, mám také takového. :-D:-D:-D

    #88765
    Petr1
    Člen
    (27 odpovědí)

    Pravda, za tři týdny si na něm určitě pochutná pěknej halík. Snad nebude takové vedro jako loni, deset dní voda jako zrcadlo a ve stínu 25 stupňů. Dojel jsem domů a děti povídali něco o černochovi. 😀

    #88766
    Jarda
    Člen
    (32 odpovědí)

    Tak tady čtu, jak každý se připravuje na rybolov, shání věci, jídlo návnady a pod.Já jedu s Pafkem a chtěl bych mu moc poděkovat touto cestou, protože je to skvělý organizátor, vše má velmi pečlivě připravené, jídlo navařené a až se i stydím, my někteří členové výpravy pouze mlčky přihlížíme a máme služby opravu V.I.P.Nejedu Norsko poprvé, ale takové služby jsem opravdu nezažil. Ještě jednou Pafko opravdu děkuji a těším se na společný pobyt na Soroy v Hasviku.

    #88770
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jinak to jsou nastrahy, ktere jsem v Budejkach koupil i Tobe 🙂 🙂

    #88771
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jardo v pohode, kdyby me to nebvilo, tak to nedelam 🙂 :-). Prave jsem neplanovane musel vyrazit jeste jednou na chalupu a rano pripravim konstrukci na mobilni postel do Tranzita :-). Nakonec me Rudla nahlodal a postel bude betelna :-). Beru do Praglu maflika a motorovku a az Miro priveze auto, vse spichneme na miru :-). Takze az v sobotu rano prijedete, hned budete moci zalehnout a dospat to brzke vstavani 🙂 🙂

    #88798
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Syby tady chválí Pafka-Máme taky takového svého Pafku/Peťu/,jsou to lidé k nezaplacení,jezdíme v září ale od března máme napsanej jídelníček na pobyt i na cestu.Cestu kudy pojedem,u toho časy a najeté kylometry,rozepsané náklady a v jaké měně plus pro případného nováčka rozpis potřebných věcí včetně rumu.Prostě vše je dokonale připravené.Díky všem takovym lidem,né každý na to má buňky.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #88799
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Nezoufej Otto, každý umí něco jiného. Zkus mi dát do ruky kus nerezu, rozbrus a svářečku a uvidíš jak si dokážu skvěle ublížit aniž byl něco vytvořil. :-D:-D:-D

    Naproti tomu tebou vyrobené nástrahy jsou dokonalé po všech stránkách. Už se těším až před Hasvikem pustím dolů tebou vyrobené fosforeskující magické oko s masem. Myslím, že halíci se musí zbláznit!! 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...