Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #87018
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    To husky

    Nevím jak je to v Breivikbotnu, ale dej si pozor, většina pump v Norsku nebere neembosované karty. Tak na to bacha.

    #87022
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    To husky

    Nevím jak je to v Breivikbotnu, ale dej si pozor, většina pump v Norsku nebere neembosované karty. Tak na to bacha.

    Díky za info, ale mám jen embosované karty. Jak Visa, tak MasterCard. Dokonce od loňska mám účet u ČSOB vedený v NOK a k němu další embosovanou MasterCard kam si nasysluji během roku NOKy v době, kdy mají nejlepší kurz. Je to taková moje hra s typováním nejlepšího kurzu. Ono když se platí za pobyt 33600,–NOK je i rozdíl v kurzu 10 haléřů docela slušný balík. :-D:-D:-D

    #87048
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    os napsal:

    to preparátor: prosím tě, kde jste chytali ty halíky a na jaký návnady, jedeme srpen, ale moc nám halíci nejdou díky

    Ahoj, chytali se hlavně před přístavem v hloubce okolo 40m a na hraně kde to padá z 45 do 120m . Ahmed to má v mapách poznačené jako dobré místo na halíky, tak že není potřeba to dlouze hledat. Nej nástraha byla větší guma s hlavou okolo 200 až 300g, barva sleď.

    #87049
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    Láďo díky za info. Budeme startovat z Hasviku, takže to před přístavem budeme zkoušet asi každý den. ;-)Gumy mám do Honzy D., tak uvidím jak budou fungovat. Plus nějaký cutbaity. Dva roky na Vaaganu jsme halíka do lodi nedostali, tak to letos snad vyjde.:-E

    #87053
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    os napsal:

    Láďo díky za info. Budeme startovat z Hasviku, takže to před přístavem budeme zkoušet asi každý den. Gumy mám do Honzy D., tak uvidím jak budou fungovat. Plus nějaký cutbaity. Dva roky na Vaaganu jsme halíka do lodi nedostali, tak to letos snad vyjde.

    Na Soroya určitě jo :), chce to opravdu vydržet a chytat jen za přílivu. Překvapilo mě, že i větší halíci cca 20Kg(115cm) jezdí v hejnu. Půl dne nic a pak během 5 min 6 záběrů a 3 halíci na lodi, byli vidět i na echu!

    #87074
    Emil Ládek
    Člen
    (16 odpovědí)

    Když jsme jezdili na Hitru, tak nás okrádali české CK mimo jiné i na benzínu. Na litru si přičítali min.3NOK a v 10 litrovém kanistru bylo o 3L míň a když se někdo ozval tak se ani neušklíbnul a kanistr vyměnil za plný. Ten poloprázdný pak dostal někdo jiný. Už 6 let jezdíme přímo k Norům a nikdy žádný problém nebyl. Servis na Soroye je hodně špatný. Už jen taková maličkost, že je benzín v obyč. kanistru a né v náhradní nádrži je špatně, protože když se to na moři houpe a musíš nalívat benzín tak přes pet flašku teče i do moře.

    #87079
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Preparator napsal:

    os napsal:

    Láďo díky za info. Budeme startovat z Hasviku, takže to před přístavem budeme zkoušet asi každý den. Gumy mám do Honzy D., tak uvidím jak budou fungovat. Plus nějaký cutbaity. Dva roky na Vaaganu jsme halíka do lodi nedostali, tak to letos snad vyjde.

    Na Soroya určitě jo :), chce to opravdu vydržet a chytat jen za přílivu. Překvapilo mě, že i větší halíci cca 20Kg(115cm) jezdí v hejnu. Půl dne nic a pak během 5 min 6 záběrů a 3 halíci na lodi, byli vidět i na echu!

    Chlapy na těch halibutech se nebojte malých hloubek. Klidně chytejte na 7-8 metrech na místech kde by mohly být. Máme to odzkoušené v létě na sandlandu. Tohoto jsem uvláčel na 7 metrech přímo pod Zapovýma oknama.

    #87080
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    Díky za radu, my chytali nejmíň 20m, tak to zkusime

    #87084
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tak a je to tu za pár hodin už koooooooooončně směr sever . Výjezd v 11 dopoledne a v sobotu už Welcome to Soroya. Cestou budem dávat info a snad i zaplníme forum fotkami velkých ryb…. Držte nám palce budeme to potřebovat ČÁÁÁÁÁÁÁÁÁŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ :-D:-D:-D

    #87085
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Nes… netrapte mne, my máme směr sever ještě za 92… chjo.. už se mi o tom zdá… Tak ať už tam jste, budu hltat fotky…:-)

    #87090
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Kiki šťastnou cestu a ať se povede minimálně nějaký osobáček. těším se na report a pěkné fotky:-P:-P

    #87091
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Kikine , šťastnou cestu a dobrý úlovky 🙂 ale i tak mne všichni s….e :-E mám to za 150 do středního 😯 . Soroyu si dopřeju až doplatím hypotéku :-S

    #87093
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Dík kluci za 2h vyrážíme .

    #87094
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Kiki a ostatní jedna na cestu od Marka.

    #87097
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Šťastnú cestu Kiki.

    Už sa teším na report.

    Ten Michal vie nakopnúť 😯

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...