Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83962
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Tohle je velká paráda, keller jak prase, už abych to vyzkoušel8-O

    #83963
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    U těch Roybaitů radši dej větší trojháky, vloni jsme měli hodně ryb, které nám z nich při zdolávání spadly 🙁

    Stejný problém měl i Šroubek a spol. …

    #83964
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Podporuji Pafkův názor na velikost trojháků. Také jsem je po zkušenostech měnil za větší.

    #83965
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Oni jsou ty trojháky poměrně velké, ale s velikostí té nástrahy vypadají jak na candáta. Díky za info, vyzkouším to když tak je vyměním.

    #83966
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ještě fotečka podle velikosti

    #83967
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    Láďo pořád jsi nenapsal na co jsou ty boční úvazy, typuju imitace zraněné ryby, tudíž jiný chod nástrahy.

    #83968
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Já už na co to je a bude to učiné jak prase :-(:-(:-(

    #83972
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Jo já na to na srazu hledel taky.ty boční očka budou podle mě fungovat super.má se to opradu chovat jako zraněná ryba.

    #83973
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    No, já si to musel vyzkoušet než jsem to pochopil 🙂

    Je to přesně jak píšete. Když se to připne za strany, tak se ryba chová jako zraněná, začne se stáčet na bok a přitahuje na sebe daleko víc pozornosti. Určitě to bude lákat predátory, které jí budou považovat za snadnější kořist. Hlava má očka na každé straně, tak že jí můžete připnout podle toho, na které straně lodi chytáte.

    Jak to bude fungovat vyzkouším až v Norsku, ale zkusím s tím vydráždit nějakého halíka 😀

    #83974
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Na Soroya další treska 38Kg, proboha já snad budu muset dát laťku na 40Kg+ 😀

    #83979
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    A tady je fotečka, aktuálně za Soroya

    #83980
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Na Soroya další treska 38Kg, proboha já snad budu muset dát laťku na 40Kg+

    Já ti přeji 45+++:-D:-D:-D:-D:-D

    #83981
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    No, když jsem viděl tu loňskou 87Kg, tak proč ne :)) Díky

    #83987
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Tohle je velká paráda, keller jak prase, už abych to vyzkoušel

    Parádní nástrahy – uvidíme jak to bude v “boji”. Osobně bych to z 3-hákama nepřeháněl – je to větší sranda jen s jednohákem, dostanu velkou rybu – dostanu. Spadne – budu to zkoušet dál. Dostat každou ryby, asi by to za chvílu byla rutina ….:-D

    Láďo ta “padesátka” tam je, máte sakra šanci buď vy nebo Alanova parta:-D

    #83996
    Karty
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Tak Láďo, k dnešním narozeninám Ti přeji hodně zdraví, štěstí, pohody a taky spoustu rybářských zážitků včetně zvýšení svých osobních rekordů při naší cestě na daleký sever. Nástrahy máš krásné, elánu jistě taky dost a tak by sis určitě zasloužil lapnou pořádnou bestii a spousty krásných ryb tak,aby si zde mohl potěšit srdce všech ostatních lačných lovců, kteří mají do odjezdu větší porci než máme my. Všem ostatním zde slíbím, že osobně dohlídnu na to, aby Láďa místo plýtvání časem nějakou večerní hygienou, sem podával reporty a našich úspěších, případně neúspěších. Tak Láďo…… kurňa chlape, ať Ti koušou!!!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...