Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,386. až 2,400. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #96321
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to Cica: Neuvěřitelný!! tak to jste si svoje štěstí na placky vybrali tak na 100 let dopředu. 😀 tak dej tipy na místa, hloubky a nástrahy a pokud máš nějakou osobní fintu, poděl se. Budu rád, a nejen já.8-)

    #96325
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    os napsal:

    to Cica: Neuvěřitelný!! tak to jste si svoje štěstí na placky vybrali tak na 100 let dopředu. tak dej tipy na místa, hloubky a nástrahy a pokud máš nějakou osobní fintu, poděl se. Budu rád, a nejen já.

    to OS: toto se dá nachytat v jeden den, když se daří a máš štěstí..

    #96365
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To OS: Tady máš další…

    160cm 60kg

    #96366
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #96367
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Léto je na vrcholu, takoví tam berou pstruzi.

    #96368
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    No a takto to dnes bralo Markovi, lepší už to nemůže být.

    #96371
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Hodně jsme jich nachytali odkud vyjíždí trajekt z Oksfjordu do průplavu, směrem do Hasviku na pravé straně,jsou tam “pevninské schody” od 300m a vystupují až na 30 metrů….je to přímo proti Hasfjordu přes průplav,hloubka byla kolem 30 metrů,nástrahy keleři kolem 40 cm s magickou koulí,systém dva trojháčky,jako na sumce,prut do držáku a musí být alespoň trochu vlny,aby se nástraha dole pohybovala.Ještě jsem jich mnoho nachytal před Hasfjordem,Hasvikem a skálou “dračím zubem” většinou kolem 30-40 metrů na Roybaity a rypery.

    #96372
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    ještě jedna fotka letošní placky 150cm

    #96381
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Krásná ryba, ty tvoje žárovky na nohách nemají chybu! Podle nich bych tě poznal kdekoli. Je vidět, že se pořád zlepšuješ. Nezdá se ti, že halubutů ve Finnmarku přibývá?

    #96391
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    :-)…..zlepšuji,ale pomalu (o 8cm) 🙁 moje boty to už je dlouhodobá klasika 🙂 ……buď halibuti přibývají a nebo jsme se je naučili lépe a efektivněji lovit…musím ti trochu přihřát polívčičku co se týká Tvých nabízených nástrah Roybait,ty jsou prostě nejlepší nejen na jejich lov,já na ně lovím 80% všech ryb a zbytek potom na “švéda”

    #96397
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Michale, Vážení pánové,

    řekněte konečně majiteli kempu v Hasviku ať vymění konečně tu váhu:-S

    Kdo tam byl, ví že váží o dost kg více!

    Halibut cca 160 cm s váhou 38 kg.

    😎

    #96402
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Neznaje zpusobu mereni na Soroya bych rekl, ze vaha 50-60 kg bude celkem ok na halibuta kolem 160 cm. Na googlu je video 160 cm halibuta 52 kg z Bodo a tabulka velikosti pacifickych halibutu rika, ze 160 cm je 57 kg (predpokladam, ze pacificky a norsky halibut se zas tak moc lisit nebudou) viz. odkaz

    38 kg mi prijde jako nejaky vytrenovany halibut sportovec…

    #96405
    jaro1
    Člen
    (63 odpovědí)

    Ať vezme rovnou dvě – i na Vaagan, nemám ale čerstvé info, možná že už tam je nová:-D

    #96406
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Já to rychle uvedu na správnou míru co se týče halibuta, byl to jenom ahmadovo odhad, ale jelikož si ho vezu domů jako trofejní rybu, tak ho v Sokolově zvážím. Ale jedno vím jistě radost z něj mi to určitě nezkazí a je jedno jestli bude mít 38 nebo 60 kilo. Čekal jsem na něj celý pobyt a nakonec jsem ho chytil poslední den u přístavu patnáct minut před tím než jsem to chtěl už zabalit a jet domů se slovy hold ho chytnu příští rok.

    #96592
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    No chlapi všichni vychvalujete Roybait určítě opravněně,ale ja jsem nakoupil zoomy na ty nikdo halika nechytil?:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,386. až 2,400. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...