Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95589
    forest
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdravím, dostal jsem dnes na tebe telefon od Michala, CICA.

    Chtěl jsem se tě zeptat o par rad, budeme Vás střídat, začínáme od 1.8.2014. Mohl bych ti zavolat, nebo jestli by jsi napsal na email pár rad kde to šlo díky.

    #95616
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to all: Jede někdo v termínu 19.8.-29.8.2014?? My budeme na Hytte hned pod hotelem v Hasviku. Dejte vědět pokud by jste někdo jeli, tak se můžeme potkat.

    #95648
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Ahoj,

    posílám pozdrav z ostrova Soroya.

    Počasí se “zlepšilo” zatáhlo se ,začalo foukat,občas zapršelo a tím pádem začali brát ryby. Najeli obrovská hejna smáčků,malých sleďů a ryby si doslova cpou břicha.Lovíme tresky do 120 cm,keleři kolem 1 metru není vzácnost.Michal se ptal na halibuty….ty “jdou” také i když je dá se říci cíleně nelovíme,což si myslím že to ani moc nejde,samozřejmě se jim dá jít naproti….Včera jsem ulovil 129 cm a dnes 150 cm.Ve středu jedeme domů,tak snad ještě něco ulovíme.

    #95649
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Halibut 129 cm Roybait mu trochu pochroumal oči tak jsem zvolil stranu bez očí

    :-D::-D

    #95650
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Halibut 150 cm

    #95660
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    To cica: prosím te na jakých hloubkách a kde se povedli ty halici? Diky

    #95662
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    všechny halíky chytáme do 40 metrů.Toho menšího jsem chytil v prvním fjordu napravo od Hasfjordu a toho většího před přístavem Hasvik nalevo kde jsou dvě vysílací věže.Kolega chytil 153cm ve čtvrtém “profláklém” fjordu napravo od Hasfjordu.Vše na gumu,já měl vše na Roybait v barvě gloupink.

    #95675
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to cica: díky moc. Pěkný ryby. Snad se nám za 3 týdny taky poštěstí.

    #95694
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    os napsal:

    to cica: díky moc. Pěkný ryby. Snad se nám za 3 týdny taky poštěstí.

    Určitě, musíte na halibuta vydržet a on příjde, tomu pevně věřím a držím palce..8-)8-)8-)

    #95700
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to šroubek: uděláme pro to maximum, po technický stránce máme všechno, ba i něco navíc. Teorii zmáknutou na 150%, ale……. a co ty? Už je líp?

    #95701
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    os napsal:

    to šroubek: uděláme pro to maximum, po technický stránce máme všechno, ba i něco navíc. Teorii zmáknutou na 150%, ale……. a co ty? Už je líp?

    Tak to je super, zítra jedu na vyšetření..

    #96011
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    Sime na Soroya nikdo není? Jsem to vlákno ani nemohl najít. My to máme za 12:-D takže pokud pojede připojení, tak snad bude o čem…

    #96018
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Je tam Honza Novák u Ahmada.

    #96022
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to Sim: tak o tomhle se nám zatím jenom zdá. Nevíš na co a kde? Hloubka …. však víš. Díky

    #96044
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    os napsal:

    to Sim: tak o tomhle se nám zatím jenom zdá. Nevíš na co a kde? Hloubka …. však víš. Díky

    Co potřebuješ vědět? O lovu halibutů když jsme tam byli, tak jsem psal… je třeba vydržet spoustu hodin a nebo i celý den.. Čekááš na záběr celý den a potom prásk….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...