Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,906. až 1,920. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92894
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    je nyní někdo na Soroyi nebo tam nejsou ryby? Jede tam někdo taky v termínu 18.-28.6.

    #92900
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    pali79 napsal:

    je nyní někdo na Soroyi nebo tam nejsou ryby? Jede tam někdo taky v termínu 18.-28.6.

    Na Soroya jsou klienti, ale nikdo nic nepřispívá..:-(:-(:-(:-(, je to škoda, ale já to chápu, ono není moc času..

    My už to máme za pár…jupíííííí;-);-);-);-);-)

    A budeme tři v naší partě, co budeme informovat, kdo je ten třetí, tak to ještě neprozradíme..;-)

    #92902
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    sroubek282

    Na Soroya jsou klienti, ale nikdo nic nepřispívá.., je to škoda, ale já to chápu, ono není moc času..

    My už to máme za pár…jupíííííí

    A budeme tři v naší partě, co budeme informovat, kdo je ten třetí, tak to ještě neprozradíme..

    Já myslím že to zpravodajství zvládneš sám:-D

    #92903
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Zbynek napsal:

    sroubek282

    Na Soroya jsou klienti, ale nikdo nic nepřispívá.., je to škoda, ale já to chápu, ono není moc času..

    My už to máme za pár…jupíííííí

    A budeme tři v naší partě, co budeme informovat, kdo je ten třetí, tak to ještě neprozradíme..

    Já myslím že to zpravodajství zvládneš sám

    Asi jo…:-D:-D:-D

    #92905
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    kdo jede od 18.6. na Hasfjord II? Parta z Brna a okolí budeme na Hasfjord I.

    #92914
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tak se hlásím ze Soroy. Zítra ráno odjíždíme domů. Něco jsme pochytali, ale zdaleka ne tak jako kolegové Litevci. Ti vozili téměř denně kolem 20-30ks tresek v rozmezí 100-150cm (neskutečný telata). Poslední den jsme se domluvili, že ráno v 6:00 pojedeme s nima, ale udělali jsme si rozlučkovej večírek do rána do 4:00 a zaspali jsme. Vyjeli jsme v 7:00, ale už jsme je nenašli. Nej ryby naší party: treska 125cm, kočka 96cm a halibut 110cm. Velkých ryb je tu mraky, ale my se opravdu učili, je to něco jiného než střední Norsko. První dva dny jsme se osmělovali dostat se na šelf (z Breiviku je to kousek dál) a docela foukalo. Koncem týdne už jsme lítali i na Kveitegrun sami;-) Být tu déle než týden tak už by jsme zaváleli jak profíci… takto se aspoň máme na co těšit na příští rok… teda pokud mi to zdraví dovolí.

    Přeji vše co se sem ještě chystají parádní chytačku;-)

    Foto až doma, protože wifi tady žádná pecka.

    #92920
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak šťastnou cestu zpět a neboj, příští rok se tam podíváš znovu. Držím palce i po návratu, ať to dobře dopadne.

    #92932
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Naki a Pafko, jak to s Vámi vypadá příští rok a Doškyho kempem? Mám zatím jedno volné místo Soroya-Nielsen v termínu 15.5.-25.5.2015. No a co si budeme povídat, jednoho těžkého pohodáře bychom uvítali. A věřte, že si to umíme užít bez nervů a v pohodě. 8-);-):-D:-D:-D

    #92934
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Cau Jirko, bohuzel to pristi rok na Soroyu nevyjde, uz jsme to slibili Doskymu a sliby se maji plnit (alespon o Vanocich) 🙂 :-). Ale na rok 2016 bychom mohli dohodnout spolecny termin 🙂 :-). Pafka

    #92939
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pokud pojedeme i v roce 2016 na Soroyu, což se může velice snadno stát. Dokonce bych řekl, že je to i pravděpodobné, velmi bych stál o společný termín.8-)8-)8-)

    #92996
    Milan Zetocha
    Účastník
    (80 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Naki a Pafko, jak to s Vámi vypadá příští rok a Doškyho kempem? Mám zatím jedno volné místo Soroya-Nielsen v termínu 15.5.-25.5.2015. No a co si budeme povídat, jednoho těžkého pohodáře bychom uvítali. A věřte, že si to umíme užít bez nervů a v pohodě.

    Koukám Husky že máme stejný termín. My budeme na Bestmorhausu.

    #93006
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Milan napsal:

    husky19 napsal:

    Naki a Pafko, jak to s Vámi vypadá příští rok a Doškyho kempem? Mám zatím jedno volné místo Soroya-Nielsen v termínu 15.5.-25.5.2015. No a co si budeme povídat, jednoho těžkého pohodáře bychom uvítali. A věřte, že si to umíme užít bez nervů a v pohodě.

    Koukám Husky že máme stejný termín. My budeme na Bestmorhausu.

    Ty hade, tak to tys nám sebral tradiční termín na Bestemors??? :-D:-D:-D:-D

    Při objednávce mi Ahmad říkal, že je již obsazen. My prakticky nemáme možnost jiného termínu, tak jsme vzali za vděk Nielsenem. Určitě se tedy potkáme a dáme řeč. 8-):-D

    Už teď se těším. 😎

    #93021
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Táák už to máme za pár..jupííííí.

    Budu muset letos se opět pokusit na pstruhovém jezeře, kde je hloubka ulovit kelera a tresku, už si foťák určitě nenechám na druhé straně jezera. Honzaku, Já to nafotím a s Ornulfem natočím krátké video a tam bude od Ornulfa vysvětleno to, jak jsem psal ve článku..Toto nejde vymyslet..8-)8-)8-)

    #93022
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    odjezd na HASFJORD I za 26 hodin….snad tam nějaké ryby zůstaly 😛

    #93028
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    pali79 napsal:

    odjezd na HASFJORD I za 26 hodin….snad tam nějaké ryby zůstaly

    Ja som práve 26 hodín doma z Hasfjord I. Náš pobyt bol menej úspešný, vzhľadom na striedajúce sa vysoké teploty a veľkú rýchlosť vetra. Ryby sme ťažko hľadali vo fjordoch, ale aj na otvorenom mori – šelfe. Napriek tomu sme ryby nachytali. Kolega mano sa predviedol aj v týchto podmienkach, keď ulovil česko-slovenský rekord – morského čerta- 120 cm a 25kg. Takže, treba vedieť, mať trochu šťastie a ide to 😀 Držím palce pali 79 a želám veľa krásnych a rekordných kusov

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,906. až 1,920. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...