Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #90963
    kabos
    Člen
    (13 odpovědí)

    stipko napsal:

    Štefanov dublet

    Nóóó tak to jsou ty fotky které jsem od vás očekával. Gratuluji a mrzí mě že mě to letos nevyšlo a nejsem tam taky.Já si ty ryby nechám narůst nad 133 cm a snad příští rok se to povede. Hoši ať se daří a dnes dovezte ještě nějakou placatou. Ahoooj.

    #90965
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Krásné ryby – velká gratulace. Jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci náhradní pletenkou a snad i souřadnicemi, kde jsme nalovili my 🙂

    Ať se i nadále daří, užívejte dokud to jde. Já už jsem v práci zase na mrtvici 🙂 🙂

    #90966
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    A co Ty, Jiříku? Že Vy ještě sedíte v té kádi a čekáte, až vystydne voda? 🙂 🙂

    #90975
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Zajtra v noci odchádzame na Soroya, ale …. niekde som stratil manuál od Shimano, Dendou Maru 4000 player. Prosím ochotného človeka, poslať na: veselovsky@renovia.sk

    Ďakujééééém

    #90991
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    vojtko napsal:

    Zajtra v noci odchádzame na Soroya, ale …. niekde som stratil manuál od Shimano, Dendou Maru 4000 player. Prosím ochotného človeka, poslať na: veselovsky@renovia.sk

    Ďakujééééém

    až Ti nevadí doveziem Ti návod dnes o 17,30 domov 😀 …..a začneme nakladať!

    #90992
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    mano napsal:

    vojtko napsal:

    Zajtra v noci odchádzame na Soroya, ale …. niekde som stratil manuál od Shimano, Dendou Maru 4000 player. Prosím ochotného človeka, poslať na: veselovsky@renovia.sk

    Ďakujééééémaž Ti nevadí doveziem Ti návod dnes o 17,30 domov …..a začneme nakladať!

    Mám len návod na CD

    #91001
    lukluk
    Člen
    (37 odpovědí)

    Ano,Soroya je na velké ryby treska a halibut opravdu ráj,ale ne vždy je to pravda.My jezdíme na Soroyu od roku 2007,tenkrát to bylo ubytování jen u Ornulfa a v hotelu jen vyjimečně,na vodě byly je dvě lodi jinak jen místní.Vždy záleželo v kterém měsíci a počasí,na šelf se jezdilo jako do rybárny,ale i někdy ryby na šelfu nebyly a musely se hledat jiná místa,dnes už jsou všeobecně známa,ale pamatuji léta,kdy některé party nechytily ani limit a na Soroyu zanevřely.Ale i když je špatný počasí,ryba se najde vždy a o tom to přece je,dobrá parta a pohoda:-D:-D

    Jinak zpravodajství ze Soroy vynikající…díky za ně :-D:-D

    #91002
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Tak už to tady nemohu déle vydržet. Pojedu tedy na ryby do Norska. Hlásím odjezd na Hasfjord 2 a to za 18 ………..hodin.:-D. Snaha o report bude velká8-)a všichni z party se těšíme na kolegy ze Slovenska:-) Nastupujeme na chatu 31.5. Proviant zmražen a zabalen, jdu hledat nějaké vhodné pruty a navijáky a balit a balit:-x

    #91004
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na Soroya bojuje aj kamoš Vili s partiou.

    #91005
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #91009
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Pandion napsal:

    Tak už to tady nemohu déle vydržet. Pojedu tedy na ryby do Norska. Hlásím odjezd na Hasfjord 2 a to za 18 ………..hodin.. Snaha o report bude velkáa všichni z party se těšíme na kolegy ze Slovenska Nastupujeme na chatu 31.5. Proviant zmražen a zabalen, jdu hledat nějaké vhodné pruty a navijáky a balit a balit

    Aj Slováci sa tešia na budúcich priateľov z Čiech. Práve sme ukončili poradu ohľadom cesty, zajtra pobalíme a hŕŕŕŕŕŕ na ne. Každému prajem šťastnú cestu a splnenie loveckých túžob. Dnes ma kveta90 “zachránila”, lebo pracne pripravila pre mňa manuál k môjmu multíku. Ďakujem.

    Rybári všetkých krajín, spojme sa!:-D

    #91013
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Kamarát ” Vojtko” inak Jožko nemrazil proviant ale Slivovicu.Keďže to nešlo /má 60%/ tak sme ju okoštovali pri čiastočnom balení.Verím tomu, že na Hasfjorde 1 a 2 budeme jeho slivovicu koštovať vo vačšej partii v “medzinárodnom” zložení.

    vojtko napsal:

    Pandion napsal:

    Tak už to tady nemohu déle vydržet. Pojedu tedy na ryby do Norska. Hlásím odjezd na Hasfjord 2 a to za 18 ………..hodin.. Snaha o report bude velkáa všichni z party se těšíme na kolegy ze Slovenska Nastupujeme na chatu 31.5. Proviant zmražen a zabalen, jdu hledat nějaké vhodné pruty a navijáky a balit a balit

    Aj Slováci sa tešia na budúcich priateľov z Čiech. Práve sme ukončili poradu ohľadom cesty, zajtra pobalíme a hŕŕŕŕŕŕ na ne. Každému prajem šťastnú cestu a splnenie loveckých túžob. Dnes ma kveta90 “zachránila”, lebo pracne pripravila pre mňa manuál k môjmu multíku. Ďakujem.

    Rybári všetkých krajín, spojme sa!

    vojtko napsal:

    Pandion napsal:

    Tak už to tady nemohu déle vydržet. Pojedu tedy na ryby do Norska. Hlásím odjezd na Hasfjord 2 a to za 18 ………..hodin.. Snaha o report bude velkáa všichni z party se těšíme na kolegy ze Slovenska Nastupujeme na chatu 31.5. Proviant zmražen a zabalen, jdu hledat nějaké vhodné pruty a navijáky a balit a balit

    Aj Slováci sa tešia na budúcich priateľov z Čiech. Práve sme ukončili poradu ohľadom cesty, zajtra pobalíme a hŕŕŕŕŕŕ na ne. Každému prajem šťastnú cestu a splnenie loveckých túžob. Dnes ma kveta90 “zachránila”, lebo pracne pripravila pre mňa manuál k môjmu multíku. Ďakujem.

    Rybári všetkých krajín, spojme sa!

    #91017
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Na chvilku jsem se odmlčel, ale Pafko neboj, nečekáme v kádi na vystydnutí vody. :-D:-D

    Jeden den jsme sice nevyjeli, ale další dny alespoň na chvilku vždy. Přijali jsme také pozvání k Ahmadovi na kávu a něco sladkého.

    Jinak náš drak skončil v rukou policie. Zamotal se do vysokého napětí a museli vypnout celou trasu až do Breivikbotnu. 😕

    Přijeli energetici, jeden nasadil stoupací železa a draka odstranil. No veliká zábava. Draka máme stále na policii, ale Ahmad slíbil, že to vyřídí. 😉

    Během rybolovu se nám povedl i více než metrový halibut a krásní leopardi. Tresky se daří sice ne tak houfně jako loni, ale stále. No prostě pohoda.

    Připojuji i pár fotek. 😀

    #91018
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    #91019
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...