Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,656 odpovědí. Do diskuze (141 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 2,657)
  • Autor
    Příspěvky
  • #90040
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Hasvik just now 🙂 :-). Husky se ma na co tesit 🙂

    #90041
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pafko,kdyby jste se měli nějak handrkovat o tom, kdo za to může, klidně to vemte na sebe. Nás to nic nestojí a bude na Soroy klid. Není přece zapotřebí si tam nějak dělat špatné jméno pro české rybáře. Vypište euro formulář o nehodě a já to po návratu vyřeším.

    Čau a krásný zbytek pobytu, zítra by se měl vrátit ten pochroumanej, co jste jim tam vezli rezervu. Tak to snad bude vše ok a ve středu vyjede zpět na sever jako nový.Díly už jsou nachystané na výměnu. Ještě jednou díky za ochotu, která byla po zásluze potrestána.

    #90046
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    23:30 🙂

    #90066
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Tak ta kočička na gumě, to je unikát…:-)) Trochu mi to připomíná, tuším, “Bohové musí být šílení” jak tam táhne za sebou toho tasmánského čerta nebo co to je, zakousnutého do boty…:-)) Mazec 🙂

    #90067
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafko supr report, krásně se mi to čte u raní kávy, jo ty kočky jsou potvory, mi loni ukousla ocas u Roybaita a bylo po srandě, vytáhl jsem ju k lodi a šup… :-):-)

    #90076
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pafko, krásné snímky. Ocásek slep nebo svař a bude jako před tím. Držím Ti stále palce, aby už počasí bylo fajn a nachytal jsi ještě mnoho krásných ryb.:-P

    #90087
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    kulik napsal:

    Pafko, krásné snímky. Ocásek slep nebo svař a bude jako před tím. Držím Ti stále palce, aby už počasí bylo fajn a nachytal jsi ještě mnoho krásných ryb.

    Dnes chceme zase zkusit vyjet na trofejky, snad se to konecne povede (i kdyz jsem se vlastne jeste nedival na aktualni yr.no :-(. Uz budem jen vetsinu ryb pozstet, protoze filet uz mame kazdy plnou bednu 🙂

    Muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne, ze se ve stejnou chvili pripojime 2 na yr.no a kazdy mame jinou predpoved? To mi hlava nebere … 🙂

    #90088
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tulak-Mara napsal:

    Tak ta kočička na gumě, to je unikát…) Trochu mi to připomíná, tuším, “Bohové musí být šílení” jak tam táhne za sebou toho tasmánského čerta nebo co to je, zakousnutého do boty…) Mazec

    Bylo az komicke, jak se ta potvora nechtela ani za nic pustit 🙂 🙂

    #90089
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Pafko přesně jak píše Sroubek, tablet upatlany od snídaně a hltam info ze Soroya. Ještě pořádnou trofejku a nějakého většího halika, at se ještě pokocham než odjedete.

    #90090
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Držím ti palce, jestli máte dost benzínu, zkuste to až na kveitegrun.

    #90095
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne, ze se ve stejnou chvili pripojime 2 na yr.no a kazdy mame jinou predpoved? To mi hlava nebere …

    Zkontroluj si poradne, jestli mate skutecne stejnou adresu v prohlizeci. Vetsina mist je na yr.no vicekrat (u vody, oblast, mesto apod.) a lisi se…

    Napr.

    #90096
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Sim napsal:

    Držím ti palce, jestli máte dost benzínu, zkuste to až na kveitegrun.

    Pro benzin pojedeme za chvíli a zatím to vypadá, že se dnes a zítra bude možné vyjet kamkoliv 🙂 🙂 🙂

    Pár fotek z ranní procházky 🙂

    #90097
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #90098
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #90099
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 2,657)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...