Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67225
    lukluk
    Člen
    (37 odpovědí)

    Michale,velká gratulace,koukám že na tom místě jsou velké tresky,škoda že je vytřená,měla by o hodně víc,ale i tak moc hezká ryba.Teď ještě přidej halíka,čas na něj máš.Přeju tobě i celé partě,ještě větší trofejky…lukluk

    :-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #67226
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Tak jsme opět tady..

    Já dneska vyhořel..:-):-):-),ale to je rybařina,tak to má být..:-):-)

    dneska bodoval ráno Michal a večer Olda.

    Opět treska 30kg..

    #67227
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ještě toto treska vyblula na lodi…

    #67228
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    cca 50cm kelera…

    #67229
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a ještě Olda v akci..

    #67230
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #67231
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Naki napsal:

    Pafko, Simák se Šroubkem tomu dávají pěkně na prdel,co? Tak dnes bude řada na tobě. Pořádně se na to kluci vyspěte, stejně se asi na vodu podle předpovědi dostanete až večer.

    Pozdravuji všechny party na Soroy, a Michalovi se Šroubkem moc gratuluji. Jak už zde někdo psal,myslím,že nás ještě hodně překvapíte.

    Těším se už na setkání ve Frýdnavě, z letošního roku bude asi dost zážitků.

    Já sedím u komplů, na jednom dělám video z letošního Norska, a na druhém jsem online na rybolovnorsko.cz.

    Zdarec NAKI, před chvílí jsme přijeli z moře a máme toho plný kecky, fotky budou ráno.

    Na rozdíl od kluků chytat velký ryby nemůžeme, protože po 3 dnech stále nemáme k dispozici jeden náš mrazák, včera jsme neměli ani jeden 🙁 :-(. Vypadá to jako vtip, ale není to zrovna povzbudivé 🙁

    Asi to je schválně, aby odbourali konkurenci 😀 😀 😀

    #67232
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Naki napsal:

    Pafko, Simák se Šroubkem tomu dávají pěkně na prdel,co? Tak dnes bude řada na tobě. Pořádně se na to kluci vyspěte, stejně se asi na vodu podle předpovědi dostanete až večer.

    Pozdravuji všechny party na Soroy, a Michalovi se Šroubkem moc gratuluji. Jak už zde někdo psal,myslím,že nás ještě hodně překvapíte.

    Těším se už na setkání ve Frýdnavě, z letošního roku bude asi dost zážitků.

    Já sedím u komplů, na jednom dělám video z letošního Norska, a na druhém jsem online na rybolovnorsko.cz.

    Naki,ty lumpe..Stává se,že někdo nechytne rybu,třeba já dneska,ale mi to nevadí,je tu pohoda a klid..sice jsem toho ještě moc nenaspal a to mi taky nevadí..

    Každý den se zatím chytla treska kolem 30kg.

    Pafkovi a jeho partě to taky přeju..8-)8-)8-)

    #67233
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    PEN napsal:

    Michale na co jsi jí ukecal. Z jaké hloubky. Před vytřením by musela mít přes čtyřicet. Příště zkus chytit šroubka. I když to si už osobák nezlepšíš. Ale mohlo by to být zajímavé video. Hlavně gafování

    Byla na švédský pilkr 800g na hloubce 126m,velké tresky jsou pod 100m,aspoň u nás v teamu nad 100m nebyla zatím chycena žádná.

    #67234
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    PEN napsal:

    Kime bacha. Ještě může překvapit Š Team A těším se až se vydají na placky. Když vidím co už se letos chytlo tak by mohli taky něco pěkného ukecat.

    Chytám pouze na Roybait 600g a zatím nic,určitě se ještě vydáme do menších hloubek..

    #67235
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    PEN napsal:

    A kdy jedete na placky? A co Šroubek a kočky?

    Na kočky zatím nebyl čas..8-)8-)

    #67237
    jaro1
    Člen
    (63 odpovědí)

    Velká gratululace Michalovi,jen nás (Kuba+5)trochu mrzí,že tu váhu nenatočil na fotografa……:-x:-x:-x

    Jinak dnes normální den na frontě, hajnej navečer obecnačka 18 kg, Kuba leoparda cca 105 cm, a dále spousta kelerů a obecných 0,8 – 1,0m

    Matty jak to jde na Lopě? a děkujem Kulikovi za podporu….

    Foto bude zítra

    #67239
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    jaro1 napsal

    Jinak dnes normální den na frontě.Kuba leoparda cca 105 cm,

    Kurňa chlapy nebuďte skromní.leopard se nechytá každý den.pověsit ho je snem každého co jezdí na sever. Michal po něm prahne celé roky a ještě ho nemá.

    Velká gratulace všem co jste tam a valte to pod tlakem.

    Mě už taky svrbí dlaně dnes to mám za 17.loppa volá už přijeď už přijeď

    :-P:-P:-P:-P:-D

    #67240
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak Sime, také se připojuji ke gratulaci a hodně takových i větších Vám kluci přeji všem. Šroubku, to znám vždy se najde na moři den, kdy na co sáhneš je špatně, všichni chytají a Ty trháš a jseš tam vlastně jen do počtu a nebo ….. 🙁

    #67241
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pafko, klídek mrazáky půjdou a určitě ukážeš těm moravákům co jsi se u “Sloního ucha” naučil. Tak Hrrrrrrrrrrr na Ně!!!! :-P:-D:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...