Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67192
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Gratulace Michale. Fakt pěkná ryba. Jen tak dál. Já zase příští rok!!! :-D:-D:-D

    #67198
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Sim:tak to je pěknej kousek.Velká gratulace.Ještě,že jsi ji chytil ty,Šroubek by za ní nebyl ani vidět…:-P:-(:-D

    #67200
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    To se vám to chytá kdyz vám ze stavidla vypadl šroubek a vodu máte vypuštěnou. Potom neni problém podběrákem najít osobák. 😛 Pěkný, jen tak dál. 😛

    #67202
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ty pič…. to je hovado …. gratulace . Půjde na zeď 😀

    #67203
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Michale na co jsi jí ukecal. Z jaké hloubky. Před vytřením by musela mít přes čtyřicet. Příště zkus chytit šroubka. I když to si už osobák nezlepšíš. Ale mohlo by to být zajímavé video. Hlavně gafování 😀

    #67204
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Teda Vy tam tomu dáváte a to jste tam teprve druhý den :-P, Gratulace!

    #67205
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Připojuji se s gratulací a jsem přesvědčen, že Simova parta ještě neřekla poslední slovo.

    #67206
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Kime bacha. Ještě může překvapit Š Team 😛 A těším se až se vydají na placky. Když vidím co už se letos chytlo tak by mohli taky něco pěkného ukecat.

    #67207
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    to Sim

    Kdo umí, ten umí. Velká gratulace i ode mne. Hezká práce, kamaráde. :-D:-D:-D:-D:-D:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #67213
    bejk
    Člen
    (6 odpovědí)

    Gratuluji Ti Michale,krásná treska.Jsem rád že se Ti to také letos povedlo. Jako mě. Byl to asi pěknej zážitek na prutě.

    Měj se, a ať se Ti jen tak dál daří a ostatním také.

    Richard.;-):-):-D

    #67215
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Koukám že pěkný ryby chytá jenom Michal a Petr. Co ostatní? A co Pafka? Loví jenom foťákem? :-E

    #67216
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A kdy jedete na placky? A co Šroubek a kočky?

    #67218
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Michale nádherná ryba, gratuluji.

    #67222
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pafko, Simák se Šroubkem tomu dávají pěkně na prdel,co? Tak dnes bude řada na tobě. Pořádně se na to kluci vyspěte, stejně se asi na vodu podle předpovědi dostanete až večer.

    Pozdravuji všechny party na Soroy, a Michalovi se Šroubkem moc gratuluji. Jak už zde někdo psal,myslím,že nás ještě hodně překvapíte.

    Těším se už na setkání ve Frýdnavě, z letošního roku bude asi dost zážitků.

    Já sedím u komplů, na jednom dělám video z letošního Norska, a na druhém jsem online na rybolovnorsko.cz.

    #67223
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Michale, krásna ryba. Klobúk dole.

    S Peťom ste sa o niečo stavili, že ťaháte také nádhery?

    Keď to pôjde takto ďalej, začínam mať obavy o Šroubka, že následujúca ryba už bude rovnaká, ako on.:-P

    Nech sa darí a čakám ďalšie správy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...