Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65830
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zapominate na to panove, ze mam sebou 3 partaky, kteri jen prijdou v den odjezdu k autu 🙂 🙂 🙂

    #65831
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Pafka se nezdá . Tuní , co může.

    To jsou nastrahy, o kterych kazdy rok rikam, ze je uz vyhodim, protoze toho maji hodne za sebou, ale pak si vzdycky reknu, co kdyby :-). :-).

    Jednou to bude pekny muzeum 🙂 🙂 🙂

    #65832
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pafka

    To jsou nastrahy, o kterych kazdy rok rikam, ze je uz vyhodim, protoze toho maji hodne za sebou, ale pak si vzdycky reknu, co kdyby . .

    Jednou to bude pekny muzeum

    Prdlajs co kdyby se hodily.. proč to neřekneš rovnou, že je ti jen líto těch peněz co to stálo? :-D:-D:-D:-D:-D

    #65833
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    gadus napsal:

    Ta pirátská vlajka společně s českou má světu ukázat co? To mi jaksi uniká, já jsem se domníval, že jedete na ryby a jste parta rybářů. Asi jsem se zmýlil.

    Jestli te muzu uklidnit, v Norsku jezdime jen s ceskou vlajkou. Dnes jsem tu mel “vnoucka” a hrali jsme si u bazenu s plachetnickou na piraty 🙂 🙂

    Kdy jsem pak daval fotky na web, chtel tam dat i tuhle – ze jsem zrovna ji odeslal 2x byla souhra nahod 🙂 🙂

    Doufam, ze ted uz budes klidnejsi …

    #65834
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Pafka

    To jsou nastrahy, o kterych kazdy rok rikam, ze je uz vyhodim, protoze toho maji hodne za sebou, ale pak si vzdycky reknu, co kdyby . .

    Jednou to bude pekny muzeum

    Prdlajs co kdyby se hodily.. proč to neřekneš rovnou, že je ti jen líto těch peněz co to stálo?

    To taky, ale co kdyby 🙂 🙂 🙂

    #65835
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Zapominate na to panove, ze mam sebou 3 partaky, kteri jen prijdou v den odjezdu k autu

    Sroubek, Sim a kdo jeste? Pavlis? :-D:-D:-D:-D

    #65838
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Konečne prišiel ten spravny den

    #65839
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    45 tresiek najvacsia 22 kg ostatne od 15 – 19 kg čo sme spustili dolu okamzite ryba jednoducho parada. Nastraha Royber 400 g a 600g

    #65841
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    rastoSE napsal:

    Konečne prišiel ten spravny den

    Gratulace, je to parada 🙂 🙂 🙂

    #65842
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Pafka napsal:

    Zapominate na to panove, ze mam sebou 3 partaky, kteri jen prijdou v den odjezdu k autu

    Sroubek, Sim a kdo jeste? Pavlis?

    Ne, ne, ja mam vlastni chovance 🙂 🙂 🙂

    Jeste se starat o Sroubka – to je jako hlidat pytel blech 😀 😀

    #65862
    gadus
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Tak to jsem rád, že jsem se mýlil! Klidnější budu určitě, protože mi to nějak nešlo dohromady, že zrovna vy by jste se takto prezentovali.

    Petrův!

    #65874
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    gadus napsal:

    Tak to jsem rád, že jsem se mýlil! Klidnější budu určitě, protože mi to nějak nešlo dohromady, že zrovna vy by jste se takto prezentovali.

    Petrův!

    :-D:-D:-D:-D:-D

    Pirátskou vlajku už má sbalenou v baťůžku :-D:-D:-D:-D

    #65880
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Už se to kvapem krátí…

    8-)8-)8-)8-)

    #65881
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Olda…

    8-)8-)8-)8-)

    #65895
    Kubíček Petr
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Zdravím pánové,

    nabízím jedno volné místo na Soroyu Vaagan. Termín: 30.06. – 10.07.2013. Vše je dokonale organizováno dle zkušeností z minulých výprav včetně luxusní dopravy . Sjíždíme se vlastně z celé republiky od Brna přes Žďár a nakládáme se na Okřínku u Poděbrad. V případě dalších informací jsem k dispozici na kubicekpet@gmail.com nebo na tel.:602541282 Kuba

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...