Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63533
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To Šroubes:

    Dnes tady byl Ahmad na pokec a říkal, že dnes to nestojí za nic, ale ať vyjedeme zítra mezi 8,00 – 16,00 hod. na šelf. Budou prý velké tresky. ;-);-). Tak uvidíme.

    Ochutnal naše makové buchty (druhou makovou náplň si odnesl s sebou), viděl připravenou kachnu na nedělní oběd a po zhodnocení mi nabídl místo kuchaře v Hasvik hotelu. :-D:-D:-D:-D:-D Tak teď nevím, jestli mám opustit školsví v ČR a jít vařit do Norska.:-?:-?:-?:-?:-D:-D:-D

    #63534
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    To Šroubes:

    Dnes tady byl Ahmad na pokec a říkal, že dnes to nestojí za nic, ale ať vyjedeme zítra mezi 8,00 – 16,00 hod. na šelf. Budou prý velké tresky. . Tak uvidíme.

    Ochutnal naše makové buchty (druhou makovou náplň si odnesl s sebou), viděl připravenou kachnu na nedělní oběd a po zhodnocení mi nabídl místo kuchaře v Hasvik hotelu. Tak teď nevím, jestli mám opustit školsví v ČR a jít vařit do Norska.

    hmmmm,tak to není co řešit… 8-)8-)8-).

    #63597
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Husky a co ryby???Nevidím žádný report a foto…

    Taky žádný neuvidíš. Husky se teď dal na dráhu kuchaře. :-P:-P:-P:-P

    #63602
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Došky, ty tlamo dračí!! Fotky zase budou.

    Dnes ráno jsme se chtěli probojovat na šelf, ale vlny byly tak 3 – 4 metry. Takové ty oceánské dlouhé a do toho ty krátké od větru. Tak jsme otočili loď a jeli na pstruhy. Prošli jsme jezera a vláčeli a vláčeli a vláčeli, ale nic nechytili. Teď jsme dali pečenou kachnu, knedlík a zelí, zapili Pilsner Urquell a půjdeme to vyzkoušet na moře. Pokud to nepůjde dál, podráždíme halíky v mělčinách. 😎

    #63603
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Došky, ty tlamo dračí!! Fotky zase budou.

    Dnes ráno jsme se chtěli probojovat na šelf, ale vlny byly tak 3 – 4 metry. Takové ty oceánské dlouhé a do toho ty krátké od větru. Tak jsme otočili loď a jeli na pstruhy. Prošli jsme jezera a vláčeli a vláčeli a vláčeli, ale nic nechytili. Teď jsme dali pečenou kachnu, knedlík a zelí, zapili Pilsner Urquell a půjdeme to vyzkoušet na moře. Pokud to nepůjde dál, podráždíme halíky v mělčinách.

    to jste udělali dobře Husky…

    #63604
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Došky, ty tlamo dračí!! Teď jsme dali pečenou kachnu, knedlík a zelí, zapili Pilsner Urquell ….

    Vždyť to říkám, kuchař ….. :-D:-D:-D:-D:-D

    #63605
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Husky, přeji pár takových …

    #63674
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dnes se nejprve povedl první mník na Soroya. Ne že bychom se na ně zaměřili, ale stačilo Roybaitem klepnout o dno a byl tam. Sice malinkej, ale byl.

    #63675
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Potom přišlo několik tresek kolem metru a potom tato.

    #63676
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #63677
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Všechny rady dnes přislo na Roybaity. Keler, sleď i ten růžový, kterého jsem přejmenoval na Růženu. :-D:-D:-D

    #63678
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak co Došky, stačí??? 8-)8-)8-) Ale abych to uvedl na pravou míru, tak za “kuchaře” se já nestydím. ;-);-)

    Příjemnou rybařinu, bezproblémové klienty a hodně pohody!! 8-)8-)8-)

    #63682
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Všechny raby dnes přisly na Roybaity. Keler, sleď i ten růžový, kterého jsem přejmenoval na Růženu.

    Noooo,kolik měla ta krasavica??Gratuluju…Husky šelf??,ale psal jsi,že tam byl problém se dostat,uklidnilo se to???

    #63683
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Přeji velká hejna jako bylo toto. 2 tresky na jednoho roybaita!

    #63701
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Všechny ryby byly ze šelfu. Odpoledne se vlny uklidnily a byla pěkná rybařina. Našli jsme místo, kde stačí poslat cokoliv do hloubky 78-88 metrů a zahoupat. :-D:-D

    Ta treska na obrázku není žádná trofejka, ale 120 cm je krásných. Byla ale nádherně baculatá.;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...