Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 826. až 840. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63422
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Moc peěkný pokoukání, ať se i nadále daří :-D:-D:-D

    #63424
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Ahoj Jirko, to to trvalo, než se objevily fotky. Ale ryby krásné, tak jen tak dál a užívejte si to tam.

    #63425
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Bomba fotky v tom zapadajícím sluníčku, to nemá chybu. Najednou se mě nějak vybavuje ta slaná chuť na jazyku.

    #63429
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Díky chlapi, do včera nebylo nic moc k focení. Ryby nějak neměli chuť kousat. Včera byl ale bombastický večer. Teď už jen dohonit vysněného halibuta a bude to super.:-D:-D

    Na Bestemors panuje spokojenost. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

    #63432
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Jirko, tady fotka od kluků z Vaaganu, možná jste se potkali…

    #63433
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Díky chlapi, do včera nebylo nic moc k focení. Ryby nějak neměli chuť kousat. Včera byl ale bombastický večer. Teď už jen dohonit vysněného halibuta a bude to super.

    Na Bestemors panuje spokojenost.

    Až se zatáhne a hory se zahalý do nízné oblačnosti, tak připlavou ještě větší tresky.

    #63434
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Potkáváme se a zdravíme se se všemi posádkami. Ale na toho vousatého chlapíka si budu muset dát pozor, chytá pěkné ryby.:-D

    #63435
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Už včera odpoledne trefila druhá posádka do ryb. Několik jich přivezli a největší treska měla 128 cm. Doufám, že z nich vyrazím fotky. Jsou lační rybařiny a tráví veškerý volný čas na vodě.;-) Všechny ryby, které nachytali, zabrali na Roybait. Dali je na vláčecí pruty a po nahození a dosažení dna stačilo jen začít navíjet a do několika vteřin přišel záběr. Chytali někde na úrovni “Šroubkova šelfu”, ale více do Breivikbotn. Takže kousek od chalupy.

    My byli večer a v noci na šelfu také přímo před chalupou a chytali na švéďáky. (O dva nerezové jsem tam přišel):-|:-|:-E

    Tam stačilo pustit na hloubce 100 metrů do 78 metrů a zahoupat. Rána přišla prakticky okamžitě. S námi tam lovil i kutr a spouštěl nějaká lana a následně i sítě.

    #63437
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Že by CK Bohumil? 😀 😀

    #63439
    eduso
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Hasky gratuluju k úlovkům. Zajímalo by mě proč jsi přišel o ty pilkry?

    Jsou tam vázky nebo to bylo s rybou? Jedeme od 1.6. do Hasfjordu, tak abych věděl kolik toho mám táhnout.

    Užívejte si to.

    #63444
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    eduso napsal:

    Hasky gratuluju k úlovkům. Zajímalo by mě proč jsi přišel o ty pilkry?

    Jsou tam vázky nebo to bylo s rybou? Jedeme od 1.6. do Hasfjordu, tak abych věděl kolik toho mám táhnout.

    Užívejte si to.

    Díky. O pilkry jsem přišel tak, že jsem měl na návazci jednu papriku a pod ní pilkr. Ryba byla na paprice a pilkr utržený. Na začátku to byl takový tah, že jsem myslel, že mám velrybu. Myslím, že ho druhá ryba utrhla. Ten druhý byl mojí vlastní blbostí, kdy jsem si nezkontroloval návazec a on praskl vedle uzlu. Podotýkám, že si je dělám sám z vlsce Platil 1 mm. Nic kupovaného. Ale kontrola prostě musí být. :-?:-?:-?

    #63445
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ještě něco z letní Soroya. Za chvíli uvaříme večeři a jedeme podráždit halibuty. 😀

    #63446
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Koupání na Soroya ;-):-D:-D:-D

    #63448
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Celý se to obrátilo,u nás by psa nevyhnal!!:-( na Soroy léto jako ze žurnálu:-P holt globální oteplování!! ale hlavně že tam máte ryby!!8-)8-)

    #63474
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Koupání na Soroya

    Tak to nemá chybu…:-):-):-),vidím,že si to užíváte tak to má být Husky…halibut ještě určitě přijde..:-):-)

    Zdravím všechny na Soroya..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 826. až 840. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...