Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63076
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dnes jsme na chvilku vyjeli dopoledne spíše se seznámit s lokalitami. S kočkami prohráváme vysoko 0:4 :-?:-? Všechny jsme je vytáhli nad hladinu a spadli. Ty mrchy mají tak tvrdé čumáky. Teď dáme obídek, máme kuře s nádivkou a brambor a vyrazíme na šelf. Jakmile budu mít nějaké fotky, hned je pověsím.

    #63078
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To Husky: Ráno jsem mluvil s Ornulfem a velké tresky máte přímo před okny na šelfu, na hloubce 90-150m. Dej tam velkej nerez pilkr, nad něj uvaž jednu papriku 12/0 a pošli jim to tam.

    #63080
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jo Husky už se těšíme na pořádný ryby(doršky jak bečky):-D8-)8-)

    #63081
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Sim napsal:

    To Husky: Ráno jsem mluvil s Ornulfem a velké tresky máte přímo před okny na šelfu, na hloubce 90-150m. Dej tam velkej nerez pilkr, nad něj uvaž jednu papriku 12/0 a pošli jim to tam.

    Díky, za chvíli tam na ně vyrazíme. Večer dám zprávu. 😎

    #63083
    Pasta
    Člen
    (9 odpovědí)

    Dáme si oběd a vyrazíme na šelf…. Mám asi debilní dotaz. Již z jiných příspěvků jsem si všimnul, že chytáte tak nějak celý den. Řešíte nějak příliv/odliv a nebo prostě chytáte až se vklidu vyspíte a pokud to bere a je počšasí tak chytáte do večera? My většinou chytáme na noční příliv a to ze dvou důvodů. Jednak z pátku na sobotu cestou spíme v hotelu, takže přijedeme v sobotu odpoledne odpočatí v plné síle a zkušební odlov se protáhne často do rána, takže tak pokračujeme celý turnus. A druhý, důležitější, důvod je, že na noc se utišuje vítr, takže se chytá “jednodušeji”. Na severu je v noci světlo, takže se tmou problém není

    #63091
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Dnes jsem se zastavil ve Zvolene na pokec s novym clenem naseho teamu na Soroyu, Mirem. Byla to pohoda a uz se tesime, az vykoupeme na Soroyi Sroubka 🙂 🙂

    #63107
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Sim napsal:

    To Husky: Ráno jsem mluvil s Ornulfem a velké tresky máte přímo před okny na šelfu, na hloubce 90-150m. Dej tam velkej nerez pilkr, nad něj uvaž jednu papriku 12/0 a pošli jim to tam.

    Díky, za chvíli tam na ně vyrazíme. Večer dám zprávu.

    Dnešní fotka od Marca, který chytal kousek o vás. Ta větší má 22kg.

    #63116
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    ta hubenější, ale delší má “jen” 17kg

    #63132
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Pafko, šroubek doporučuji při koupání dobře přivázat neboť je dokázáno že neplave. Maximálně by musel mít extrémně velkou hlavu se vzduchovou kapsou. Takový jsem zatím ale ještě neviděl.:-D

    #63145
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dnes jsme odpoledne vyjeli na šelf. Blížil se odliv a ryby nechtěli žrát vůbec nic. Posouvali jsme se šelfem a čekali na začátek přílivu. Jakmile se začalo moře nalívat, tak se i ryby umoudřily. Začaly šlapat dorše i kočky. Největší dorše měla 108 cm a ostatní byly o něco menší. Plno malých (do 70 cm) jsme odhakovali hned u lodi a pouštěli je. Pouze pokud se povedlo ji chytit za břicho a poškodit ji, jsme si ji nechali na zítřejší oběd. Fotku nějakou také umístím, ale dnes jsem fotil pouze kamerou a k té jsem si zapomněl propojovací kabel. V notebooku mám sice slot na SD kartu, ale v kameře je mini SD a redukci nemám. Redukci mám jen na mikro SD. Prostě pech.:-E Kolegové ale mají jiné foťáky a tak se to určitě povede.

    Počasí dnes bylo skvělé a mohli jsme vyjet kam jsme chtěli. Dle předpovědi, za kterou děkuji Šroubkovi, toto počasí snad nějakou chvíli vydrží.

    Jedinou nepříjemností dnešního dne bylo to, že při cestě na šelf jsme na otevřeném moři z ničeho nic namotali na vrtuli motoru starou síť, která plavala po moři. Nebyla vůbec vidět a najednou jsme stáli na místě. Naštěstí se nic nestalo s motorem ani s vrtulí. 😐

    Zítra se zase ozvu a snad připojím i několik fotek.

    Všechny kamarády zdravím ze Soroya a odcházím (i za plného světla) spát. :-D:-D:-D

    #63146
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Husky:zkuste to zde…Dělal jsem to už dřív Vildovi,tak jméno měnit nebudu,valím do OV..zdáááár…

    #63180
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Parta z Galeriet dorazila v pořádku domů. Tak snad zase za rok;-)

    #63191
    Ivan
    Účastník
    (85 odpovědí)

    alta včera 🙂 dnes tak isto

    #63212
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pánové i dámy, řeknu vám, že počasí je tady jako v Chorvatsku v červenci. Dopoledne jsme se podívali na Šroubkův šelf a vytáhli dvě tresky. Jedna přes metr a druhá těsně pod. Potom jsme sli spát jako mimina a nyní vyrážíme na šelf na půlnoční příliv. Vyzkoušíme, jestli doba přílivu má vliv na braní ryb i zde. ;-);-);-)

    Internet tady jde nádherně rychle, ale jen 5 minut po restartu routeru. Naštěstí už víme kde ho hledat a můžeme restartovat a restartovat. :-E

    #63215
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Pánové i dámy, řeknu vám, že počasí je tady jako v Chorvatsku v červenci. Dopoledne jsme se podívali na Šroubkův šelf a vytáhli dvě tresky. Jedna přes metr a druhá těsně pod. Potom jsme sli spát jako mimina a nyní vyrážíme na šelf na půlnoční příliv. Vyzkoušíme, jestli doba přílivu má vliv na braní ryb i zde.

    Internet tady jde nádherně rychle, ale jen 5 minut po restartu routeru. Naštěstí už víme kde ho hledat a můžeme restartovat a restartovat.

    Tak honem na ně!!!!Na restart je čas,ale na ryby nééééé….:-):-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...