Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70598
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to sojcik: to je z Breavikbotnu tak 24km, že?

    #70614
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    2RYBOLOVNORSKO TEAMY už máte zbalené nářadí na Šroubka? 😀 Za kolik to máte?

    #70615
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    A noví členi mojeho vybavení…

    Šroubku dneska jsem tímhle nožem půjčeným od kolegy zkoušel filetovat. Dost dobrá volba. Je super ale maličko hůř se drží. To je ale o zvyku. Gratuluju k volbě. 😛

    #70617
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    PEN napsal:

    2RYBOLOVNORSKO TEAMY už máte zbalené nářadí na Šroubka? Za kolik to máte?

    za 15…:-)

    #70626
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Šroubes a nezapomeň na brousek !!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D

    #70655
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Vydra napsal:

    to sojcik: to je z Breavikbotnu tak 24km, že?

    Nevím, my jsme jezdili z Hasviku, ale dle měřítka vpravo dole mi to z Breavikbotnu vychází kolem 20km.

    #70657
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to sojcik: tak z Hasviku je to zhruba stejně, asi? Blíž ryby nebyly? Příští rok jedeme na začátku června právě do Breivikbotnu tak lovím info8-)

    #70662
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Na flecích vyznačených na mapách(podmořské hory),které jsou k vidění na stránkách o Soroya, se chytá nejspíš na jaře, nám tam brali jen keleři kolem 30 cm, ale pod nimi velké nebyly. Stejně tak v zátoce nalevo od přístavu – taky mraky kelerů, echolot plný, ale pod nimi obecňačky do 70cm, metrovky ne. Objevili jsme tam ale hejno slušných jednoskvrnek a na všechno se vrhali i menší mníci. Ale mne to tam moc nebavilo, to chytám i ve středním Norsku a na Soroya jsem přijel na metrovky a halibuty. V létě ale byly velké obecňačky daleko na moři. Našli jsme je a zjistili jak na to bohužel až 3 dny před koncem. Přiště už ale budu chytřejší 😉

    #70714
    Lipan
    Člen
    (6 odpovědí)

    To se opravdu za rybami musí tak daleko. Vždyť se o Sorroyi mluvi jako o ráji rybářů. Chceme změnit lokalitu, ale tohle mě trochu odrazuje.

    #70719
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Lipan napsal:

    To se opravdu za rybami musí tak daleko. Vždyť se o Sorroyi mluvi jako o ráji rybářů. Chceme změnit lokalitu, ale tohle mě trochu odrazuje.

    Ryby jsou každý rok jinde,nejsou pořád na stejném místě.Nikdy a nikde nejde určit,kde ryby jsou a nebo budou…

    #70734
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Byl jsem na Soroya asi 14x a pokaždé byly ryby na jiném místě. Výskyt ryb ovlivňují mořské proudy, ty vynáší plankton, kde se objeví tam jsou sledi a u nich samozřejmě velké ryby. Ryby se hledají každý den, pokud nebudeš aktivní, nic nechytíš. To je všude stejné.

    #70738
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Jarda se hlásí z Hasfjordu, dnes výlet šelf. Na kveite grun ani šupina, jeden okouník.

    #70739
    Lipan
    Člen
    (6 odpovědí)

    Nemáme problém ryby hledat. Jde mi jen o to, zda se daji najít i do 5 km od pobřeží nebo se za nimi musí jezdit opravdu 20 – 30 km. Občas mi nesednou oceánské vlny a na ryby bych se nechtěl jezdit týrat. Rady k prášku na nevolnost jsem již v minulosti nastudoval, ale moc mi zádné nefunguji.

    #70761
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Byly přidány fotogalerie:

    Soroya April 2013

    Soroya July 2013

    #70771
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    To Lipan: já měl s mořskou nemocí stejný problém, ale na Soroya mi překvapivě dobře fungoval obyčejný Kinedryl. Stačila jedna tableta půl hodiny před lovem a měl jsem celý den klid.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,356. až 2,370. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...