Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,251. až 2,265. (celkem z 2,858)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69295
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    FRANTA OPĚT V AKCI

    #69296
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    :-):-)

    #69301
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pěknej výřad. 😎

    Ale co s tím vším masem budete dělat??:-D:-D:-D

    #69303
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    ZASE FRANTA A JEHO KAMARÁD

    #69304
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #69314
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Makrela už je i na Soroya …. Já myslel, že je to příliš na severu?? 😐

    #69315
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Jo jo je to tak. všechno se mění. mi se vrátily v sobotu ze sandlandu a makrel tam bylo haba děj. objevovaly se tam celá samostatná hejna. normálně jsme je cíleně chytaly na návnadu a jednou byli i řízečky z filátek.

    #69320
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Řízečky z makrel jsem nikdy nedělal. Ale je to možná jen má neznalost. Jak chutnají? Máte někdo zkušenosti?

    #69341
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Tak už jsme doma. Ryby vydržely 56 hod. cestu tropickým vedrem v pohodě, ty v bedně byly na kost a u trofejní tresky povolily jen oční bulva a konec ocasu, takže převoz v mořském obleku byl nakonec dobrý nápad.

    #69342
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Návod na převoz trofejní tresky do ČR:

    1. Ulovte trofejní rybu, vykuchejte ji, obalte fólií a hluboko zamražte, pokud možno v rovném stavu.

    #69343
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    2. V den odjezdu si připravte mořký oblek a rybu vytáhněte z mrazáku. Následně pytel na oblek nasadte rybě na hlavu a utáhněte šňůrky. Kalhoty mořského obleku obraťte naruby a oblékněte je na rybu, ocasem do jedné z nohavic. Utáhněte šňůrou. Následně rybu oblečtě do kabátu, kapucí na hlavě utáhněte, oblek zapněte a utáhněte opasek.

    #69344
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    3. Nohavici s rybou srolujte a zajistěte igelitkou. Ryba je připravena k převozu. Moje treska po 56 hodinách jízdy v tropickém vedru ve vozíku s plachtou přijela zmrzlá na kost.

    #69345
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    4. Po příjezdu domů rybu obráceným postupem vyjměte z obleku. S rybou pak naložte dle vlastního uvážení – já uřízl hlavu na preparaci, zbytek ryby po rozmražení nafiletoval a budou rybí hody 😀

    #69350
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A trofejka se může kuchat? Pokud vím tak musí být kompletní! :-S

    #69351
    lukluk
    Člen
    (37 odpovědí)

    To se ví,že se vnitřnosti vyndají a místo nich dáš do dutiny další filety:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,251. až 2,265. (celkem z 2,858)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...