Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3378
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj všichni,

    mám dotaz ohledně Soroy v květnu. Už jsme byli na Soroy v září i v červnu , ale květen je pro nás neznámá . Můžete napsat vaše zkušenosti?

    Jinak jedeme do Hasfjordu od 14. do 21.5. Kdo jede před náma a po nás klidně se ozvěte rád pokecám.

    Ještě 120 dní.

    #7755
    Bobek
    Člen
    (4 odpovědí)

    Ahoj,

    byli jsme loni kolem 10.května poprvé a byli jsme nadšeni. Moc jsme si jako nováčci od toho neslibovali, ale výsledkem bylo spousta ryb kolem 15 kg. 1 treska 18kg a halibuti 10 a 12kg, letos pojedem v červenci.

    #7975
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj,

    nikdo další nebyl v květnu ?

    Ozvěte se kdo jedete před náma – Díky .

    #7999
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    To Hena: Na Soroy v Hasfjordu jsme byli 20-30. května 2008. Do velkých tresek jsme se netrefili, všechny byly kolem metru. Halibutů bylo 44…. nej 25,4kg. Letos vás v Hasfjordu střídáme, nastupujeme 21.5. Pošli mi zprávu s kontaktem.

    #8000
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    Ještě pár halibrků

    #8003
    Hena
    Účastník
    (41 odpovědí)

    To Norek : Jo vás si pamatuju vy jste ti Halibutobijci – Oernulf říkal , že takové množství halibutů od jedné skupiny ještě neviděl. To mě zajímá, protože nám se minule povedl jenom jeden větší přes 130 cm Kontakt na mě je 602122508  takže si rád nechám poradit jak na ně .

    #8513
    Vlastimil Jakoubek
    Člen
    (54 odpovědí)

    Ahoj. Letos jedeme poprvé na Soroyu. Jedeme 7. května do Breivikbotnu. Nemáte někdo náhodou s tímto místem nějakou zkušenost, popřípadě nějaké lovná místa uložená v GPS? Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...