Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 276 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel poteh a poslední změna proběhla před 10 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 277)
  • Autor
    Příspěvky
  • #94761
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94762
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94763
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94764
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94765
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94779
    Holzby
    Účastník
    (635 odpovědí)

    Nádhera. Velká gratulace 😎 a jen tak dál 😀

    #94780
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Paráda a investuj do foťáku.S takou rybou to musia byť bombové fotky.

    #94798
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Neboj, mám zrcadlovku Pentax K20D, fotky na web hodně zmenšuji….v pném rozlišení v raw má každá fotka 50mega……A pak mám ještě celý dokument pomocí PIVOTHEAD FULLHD brýle, mohu doporučit každému.(-:

    Ota

    #94799
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Ahoj Oto

    Jak dlouho lze nahrávat videozáznam při plně nabité bateii a co se cca vejde do interní 8 GB paměti ?

    Jinak my dorazíme na Sandland 24. 7. tak zatím zprávy o rybách nic moc- asi si dost zajezdíme 🙂

    #94801
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Jedna minuta necelých 100mega takže cca hodku a půl. Mám je nové a zatím se s tím učím. Baterie ještě nevím protože dobíjím stále aby mně to nevypeklo. jinak zpět k rybám: Jezdím sem opravdu pravidelně cca 6 let a to od Dubna do Srpna, mám za sebou i Únor (-: . Ale to, že ryby nejsou téměř vůbec ve fjordu si neumím moc vysvětlit, protože tady vždycky ryby byly. Ale třeba se to do vašeho příjezdu změní a vrátí k normálu. Jsme zvědavý jestli letos najedou makrely které sem poslední cca 3 roky najíždí pravidelně tak třeba s nima přijedou i ryby….uvidíme.

    #94805
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Tak to zní slibně – myslím brýle , a ryby -to uvidíme v tom je rybařina zajímavá , že nikdy nevíš dopředu co bude. 😛

    Nevíš jestli je nutné bukovat trajekt na Loppu – v CK Pepa nám to doporučili, ale na mail nikdo neodpověděl a telefon -údajně na kapitána-nikdo nebere, nebo ho vytípne.

    #94809
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Rezervace nefunguje. když tam bude moc aut budou se snažit naložit prvně domácí. Stina mě nabádala v emailu ať tam jsme nejmíň 2h před odjezdem trajektu aby jsme stály mezi prvními. Když by byly problémy s naložením volej hned Steinara. Věřím že ryby brzy najedou k pobřeží bude to asi tím počasím které tam vládne. Oto ten halík je fakt super úlovek.

    #94810
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    A kam vůbec jedete. K Brittě do Sor Tverdfjord a nebo ke Steinorovy na Sandland ? Pokud na Sanland tak Vám to tady zaříddím a pokud k Brtitě tak by bylo dobré přes ní. Kontakt najdete v Pokynech od Zdenka. A ten by to nedokázal zařídit ? Jinak vlastně pokud potkám Brittu tak to mohu zařídit. Pošli do SZ SPZ a typ aut….Je totiž pravda, že někdy jsou trajekty přeplněné a čekat tam 24 hodin není nic příjemného.

    #94812
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Steinar mi písal, že už rok sa trajekt nedá rezervovať a nastupuje sa podľa poradia pred trajektom. Doporučil nám prijsť min. 2 hod. pred odchodom trajektu. My ideme 8.8. keď idú 2 trajekty, takže ten druhý máme ako poistku.

    #94814
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Lubo napsal:

    Steinar mi písal, že už rok sa trajekt nedá rezervovať a nastupuje sa podľa poradia pred trajektom. Doporučil nám prijsť min. 2 hod. pred odchodom trajektu. My ideme 8.8. keď idú 2 trajekty, takže ten druhý máme ako poistku.

    Tak to tam budeme spolu mi přijedeme v sobotu 9.8 večer v 9h.Teda doufám že nás vezme trajekt. Už se nemožu dočkat ještě 4 týdny a valíme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 277)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...