Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 276 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel poteh a poslední změna proběhla před 10 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 277)
  • Autor
    Příspěvky
  • #94416
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Ahoj Radyne. Já už jsem tady od Pondělí, ale na rybách jsem byl jen včera ale nic moc. Je to dost zajímavé ale není tady nikde ve fjordech a blízkém okolí ani ryba. Když tedy pominu nějaké ty tresky do 90 až metru ale náhodné. Pár koček, vůbec nejsou skvrnky a keleři vůbec je to trochu zvláštní. Všechno je to dost daleko na moři tak jim dávám čas,aby se přiblížili oni mně a ne já jim, protože tady budu do cca 15 Srpna a nemám sebou tanker z benzínem…(-: . Halibuta máme jednoho, ale zatím nechytám. Takže ani žádné fotečky nevkládám. Trochu mě překvapuje, že je to skoro stejné jako na přelomu Dubna a května kdy ryby byly zase opět pouze západně od Loppy a blíže nic. Ale tresky atakovali metr a půl. Jinak jsem koukal, že jsou nějací Češi u Brity….tak se chlapy ozvěte jak to jde. Kontroluji i kuchárnu a zbytky u Steinora kde je plno a také celkem bez ryb. tak se uvidí….Ota

    #94545
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Report ze dneška: Šelf mezi Lopou a Sildou šli celkem velký tresky a chlapy si to užili…

    #94546
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94547
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94604
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Dneska pojedeme asi až na večer jestli vůbec, Je tady neskutečný horko cca 23 stupnů ve stínu, bezvětří a jasno. Skoro už na koupačku. Takže dneska pohodička a vařím já.

    #94605
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94606
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94607
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94608
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94609
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    #94646
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    uspech na sor tverrfjord

    ted sem se vratil a az na tu cestu zpet super chytacka, pocasi paradni a treska 136 cm a halibut 162 cm den po sobe je parada. Navic sem poridil pod vodou perfektni zabery na podvodni kameru pripevnenou nad pilkr a podarilo se zdokumentovat jak zabery jednoskvrnek, kterych se nachytalo hodne tak i hodne tresek nad metr a i zaber od toho obra, chci podekovat za pujceni nabijecky na elektriku… vratim a az si ten bordel tady poklidim tak sem dam fotky a zaznam z kamer

    #94648
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    #94651
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Tak to je tedy na Loppě dneska úspěšný den a gratuluji. I já jsem nakonec vyjel na ryby v tom horku. Plácali jsme se západně od Loppy od 18cky u šelfu tak nějak smněrem dolu na Sandland A na skoro dvě hodky nás zdržel halibut 175cm a 60.5 kg…….Na fotečky už nemám sílu tak zítra. Kde bydlíte u u Britty v kterém baráku ?? Jedu tam zítra pro benzín, že bych se zastavil na pokec.Ota

    #94704
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Teda Oto super úlovek už se teším na fotky. Včara byl halibutí den. Ty krasná ryba Sim a spol taky řádily a Steinar dal na fb 1000tého halíka chyceneho jeho hosty 55 kg. Ještě měsíc a frčíme taky.:-D:-P

    #94760
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Vkládám tedy ještě fotečky:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 277)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sor-Tverrfjord 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...