Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Šňůra WFT x STREN

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fish a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3878
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Máte někdo srovnání těchto dvou vláčecích šňůr

    stará známá WFT 0,18 na 22kg x novinka STREN 0,22 na 20kg

    Cena za STREN je téměř poloviční.Prosím pouze o zkušenosti k těmto dvěma šňůrám,všeobecně o šňůrách zde už bylo v diskuzi dost příspěvků.

    Loni jsem odzkoušel WFTéčko a bylo super,letos přemýšlím na druhý naviják o STRENU.

    Díky Naki

    #16849
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Letos jsem koupil poprve stren na zkoušku tak uvidíme v norsku jak se osvědčí.Jedna je 40lb a druhá 50lb což by mělo být asi na 18kg a 22kg,udělal jsem pár testů a klasika,zátěž neodpovídá ale s tím jsem počítal,40lb vydrží asi 11kg a 50lb asi 14kg,tu wft jsem měl a vydrží max 10kg.Na tvém místě bych ji vzal,cena je super a nikdo na ni zatím nenadával.

    #16992
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Naki: Používám Streny už několik let a jsem s nimi dost spokojený. WFT nepoužívám vůbec, tak nemůžu srovnávat. V porovnání se Spiderem je Stren výrazně měkčí.

    #17001
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Přemýšlím, že bych si tuto šňůru pořídil jako pilkrovací, jen se bojím délky “jen” 270m … a nějaké případné nadvazování, no nevim nevim … co by jste navrhovali? Nebo máte nějakou jinou dobrou pletenku za zhruba stejnou cenu? Díky

    #17012
    Fish
    Účastník
    (311 odpovědí)

    Loni jsem namotal Stren na Slammera a absolutní spokojenost. Měl jsem ho 2x v Norsku, chová se stejně jako WFT ale je za lepší prajs! 😎

    To kaqpa: na pilkrování je ten návin krátkej, já ho měl na vláčku, tuším průměr 0,22mm.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Šňůra WFT x STREN

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...