Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu SMOLA , a nejbližší okolí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11508
    Petr Jakš
    Člen
    (5 odpovědí)

    Jedu za 2 dni na Smolu

    #11514
    Evľen Reich
    Účastník
    (16 odpovědí)

    to podběrak: my jedeme k egilovi od 29.5. jsme 2 party ze Znojma a Pelhřimova,budeme tam spolu nebo se budeme míjet,dej vědět

    #11518
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Prave mi volal Egil, plovouci filetarna jeste hotova neni, ale pilne na ni pracuje :-))) Sauna taky jeste neni, ale pristi tyden bude hotov grilovaci pavilon. Internet funguje. Pocasi se lepsi, v noci je minus, takze nejsou potreba mrazaky :-)) Ryby berou.

    Kdo k nemu jede, napiste mi na muj mail janaseitz@centrum.cz, at vam mohu poslat nejake informace. Kdo ma zajem o rezervaci – taky prosim u me 🙂 Ceny jsou primo od Egila.

     

    #11869
    Evľen Reich
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Tak v pátek vyrážíme k Egilovi,jedna parta z Pelhřimova a druhá ze Znojma,v sobotu odpoledne jsme tam/jestli bůh dá/.Jedeme  trasu Rostock-Gedser,pak po mostě do Malmo a nohoru E6,máme aktivován Autopass na mosty a přes Oslo,po příjezdu podám zprávu jak to funguje,jestli tam někdo je ,díky za zprávu, jak to tam vypadá

    #11870
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    To Vydra–Pe: Autopass přes internet, registrací kreditní karty? Jsem zvědavá, jak to funguje, budu moc ráda, když tu po návratu napíšeš, zda vše bylo ok, systém nevycucnul z karty víc než měl a táák:- ) Předem díky

    #11872
    Evľen Reich
    Účastník
    (16 odpovědí)

    To Karavela: no na autopass jsem taky zvědav zkusili jsme to s kolegou poprvé letos na http://www.autopass.no a pomocí karty jsme zaplatil kredit 300nok s tím co nevyčerpam mě vrátí do 3 mesíců zpět na účet jestli tam něco zbyde??Bude nám to odečítat asi 3x z Goteborgu do Osla,pak průjezd oslem a pak most z Tusny na Sandviku a třeba kurňa i nějaké pokuty na radarech….čert ví,dá se to kontorlovat na jejich strákach po zaregistrování.Každopádně dám vědět až přijedeme tam

    #11957
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Ahoj, v pátek jsme se vrátili.Smola-Råket, lov slabší průměr,90% na švéda pilkr,stříbrná ryba. Přívlač, největší slabota za 5let v květnu, smáčky-propadák, stříbrný pilkříky, jak píše šroubek. Minimálně o 3 týdny vše opožděno, příroda a aktivita ryb,až na dorše a jednoskvrnky většina ryb nevytřena, polaci, mníci,keleři.Dorši byli nabouchaný jikrama a krabama. No a autopass,čekám, jak bude fungovat systém,když jsem neplatil, (nebyl jsem připraven,což neomlouvá!)

    #11958
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Náhodou chycený polak,nevytřený?!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu SMOLA , a nejbližší okolí

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...