Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sháníme parťáky do Norska, nebo naopak

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 80)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3837
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Dobrý den. Z naší party nám z rodinných důvodů odpadli kamarádi a zbyli jsme již jen dva. Představa že letos nepojedu do Norska na ryby mě děsí dnes a denně, takže sháníme buď to na náš flek do chaty pohodový kluky do party, nebo pokud někomu chybí 1-2 lidi do jejich party, tak bych se přidal buď to já, nebo i s kámošem. Jsme oba pohodáři.;-)

    Dík.

    #16250
    Kubíček Petr
    Účastník
    (40 odpovědí)

    Poslal jsem ti SZ

    #16251
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To Lindbergh: Čus máme 2 volný fleky na Nordkapp záloha zaplacena auto zajištěno. 12-21.6 2011 odkud jste???

    #16255
    martin
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Zdravím: Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo 1 volnej flek do norska soroya nebo okolí chtěl bych se podívat víc na sever ale mohu jenom březen nebo duben předem vám děkuji rybařině zdar martin

    #16280
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    To Lindbergh

    Deda shání 2 chasníky na Bakkan Wahl. Podívej se do “Bakkan Wahl 2011” má tam na sebe kontakt.

    #16464
    Kubíček Petr
    Účastník
    (40 odpovědí)

    Zdravím pánové,

    Rozpadla se nám parta rybářů, zůstali jsme pro letošek 3-4 jedeme na Soroyu Vagan a to v termínu zhruba 20.6-30.6 2011 . Nabízíme 2-3 volná místa. Vše je dokonale organizováno z minulých výprav včetně luxusní dopravy . Sjíždíme se vlastně z celé republiky od Brna přes Žďár a nakládáme se na Okřínku u Poděbrad. V případě dalších informací jsem k dispozici na kubicekpet@gmail.com nebo na tel.:602541282 Kuba

    #16465
    nahum
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Přátelé rybáři a rybářky. Organizuji rybářskou výpravu na ostrov SOROYA s malou poznávací cestou po skandinávii (žádná honička ). Chybí nám dva lidičkové k obsazení volných míst. Termín 19. 8. – 12. 9. 2011. Kdo bude mít zájem hlaste se na hertam@seznam.cz nebo 723 331 976. Trasu dáme dohromady společně. Díky a těším se.

    #16542
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Chybí nám na červenec 2011, 2-3 kamarádi na ostrov Soroya. Odjez z Ostravy nebo dohodou. Doprava lux.dodávkou.

    #16696
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Komboj napsal:

    To Lindbergh: Čus máme 2 volný fleky na Nordkapp záloha zaplacena auto zajištěno. 12-21.6 2011 odkud jste???

    Sakra…Doteď mně nepřišlo upozornění na mail, že tady mám nějaké odpovědi…Mám to asi nějak blbě nastavený, proto píšu až nyní…sorry… Jsme z Plzně.

    #16697
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    All: Děkuji všem za příspěvky, snad to dáme nějak dohromady.Jirka

    #16699
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To neva ale už máme jen jeden flek. 😐

    #16700
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Na kolik vám vychází komplet Soroya i s cestou, loděma, benzínem, ubytováním atd atd… kdo už tam byl a ví, jak to chodí…Většinou se asi jezdí na těch 10 dní, jak to tady pozoruju…

    #17135
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak se nestyďte. Nabídka stále platí.

    Přátelé rybáři a rybářky. Organizuji rybářskou výpravu na ostrov SOROYA s malou poznávací cestou po skandinávii (žádná honička ). Chybí nám dva lidičkové k obsazení volných míst. Termín 19. 8. – 12. 9. 2011. Kdo bude mít zájem hlaste se na hertam@seznam.cz nebo 723 331 976. Trasu dáme dohromady společně. Díky a těším se.

    #17137
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Sten76 napsal:

    Tak se nestyďte. Nabídka stále platí.

    Přátelé rybáři a rybářky. Organizuji rybářskou výpravu na ostrov SOROYA s malou poznávací cestou po skandinávii (žádná honička ). Chybí nám dva lidičkové k obsazení volných míst. Termín 19. 8. – 12. 9. 2011. Kdo bude mít zájem hlaste se na hertam@seznam.cz nebo 723 331 976. Trasu dáme dohromady společně. Díky a těším se.

    No nevím, nevím…..vynechal bych tu “honičku” pak by snad přišla nějaká reakce:-P

    #17157
    vary
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Ahojky rybaříci, máme jeden flek na Soroy na květen 2011, cesta zajištěna obytným autem, ubytování Hasfjord 1 8-O, kontakt 602115911

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 80)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sháníme parťáky do Norska, nebo naopak

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...