Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu SETER BRYGGE 2023 -2024

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #346113
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Zdravím všechny příznivce kempu Seter Brygge. A to bez ohledu na to, zda jezdíte individuálně, prostřednictvím Sima, či manželů Jančových nebo s CK Fishing Travel Agency. Doufám, že se již na sezónu 2023 všichni těšíte, a že se sezóna náležitě vydaří. Připravujeme pro vás v kempu pár novinek, tak se těšte.

    S přáním hezkého nového roku

    Došky

    #346912
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Už se těším ale protože to tam bude můj první pobyt tak jakákoliv novinka je pro mě nic. Čistě filozoficky protože novinka je pro mě toto místo. Moc se těším. Jen ta cesta je dlouhá. Ale jak koukám tak se každou výpravou přibližuju k severnímu pólu.

    #348634
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    ode dneška 8.5.2023 to mám za 36 dní. Už se těším.

    #348660
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Vážení příznivci rybářské cestovní kanceláře Fishing Travel Agency, dnešním dnem zahajujeme letošní rybářskou sezónu v norském rybářském kempu Seter Brygge & Brøgga Kro. Do dnešního dne jsme byli jaksi tajemní a moc příspěvků jsme sem nedávali, přesto, že náš tým pod vedením Vladimír Došky Doškář je v kempu již déle než měsíc. Pracovali jsme velmi usilovně na zvelebení kempu a na tom, abychom splnili vše, co jsme svým klientům loni slíbili. Myslíme si, že dodržíme vše co bylo v našich silách.

    Za celý tým se na vás těší Došky a Dan

    #348726
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Seter se také pěkně rozjíždí. Sám velký šéf na treskách.

     

    #348785
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Posílám aktuální fotky ze Seter Brygge.  Kluky trápí až moc krásné počasí bez větru a nulového driftu. I tak se jim povedly nádherný ryby.

     

    #348852
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Další kousky ze Setru

     

    #348884
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Včra byl na Setru den jak malovaný a klukům se povedl nádherný halibut 21.5kg.

    #348938
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Paráda, díky za info. Ale jen čistě filozoficky….když jsou tady fotky chycených ryb tak já co vyrážím za 28 tam tohle nechytnu, tzn. že mi to vychytají….i moře se dá vychytat. I když to není rybník…takže raději zprávy že nic nechytli aby tam něco zbylo na nás co jedeme v půlce června.

    #349075
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Další fotky z uplynulého víkendu, kdy bylo počasí jako z partesu.

    #349450
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Nyní je počasí velmi větrné a vypadá to, že do konce turnusu se to již výrazně nezmění. Všichni mají již nachytány limity a prozatím je na všech domech relativně dobrá nálada.

    #349513
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    ryby parádní, vyrážím za 14 dní.

    #349749
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Další pěkné kousky ze Setru.

    #349923
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Trocha sluníčka a rybářské pohody ze Setru.

    #349926
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Vše připraveno. Už se dolaďují poslední věci. Nezapomenout nic v mrazáku a lednici, koupit čerstvý chleba a nacpat to všechno do auta. Zítra v 18:00 odjíždím od domu a tak ještě zalít květiny, naplnit zásobník vodou, rozloučit se s manželkou a psem a rybou v akváriu, s kytkami v teráriu a zaprášenou ukrajinsky mluvící Prahou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu SETER BRYGGE 2023 -2024

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...