Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15545
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    1969 napsal:

    Mám na Maninách u pana Maisnera na opravě Ryobi ADSS700AC elektrický multiplikátor. Mám ho více než 3 roky, takže záruka je v čoudu. O to bylo větší překvapení, když mě tam řekli, že elektrické Ryobi v Čechách končí a nebudou už ani náhradní díly. Může toto dovozce, firma Adler udělat, ukončit prodej a okamžitě zastavit dodávku náhradních dílů?

    Ahoj, já tě nepotěším! Chodím do stejné opravny a vedle prodejny a už jsem 2x reklamoval něco od Pennu a Ryobi a zatím vždy problém!

    Půlku prutu mám ještě doteď doma a to je víc jak rok a naviják jsem zlostí vyhodil.

    #15546
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Není to náhodou z Dobrušky?

    #3799
    1969
    Člen
    (15 odpovědí)

    Mám na Maninách u pana Maisnera na opravě Ryobi ADSS700AC elektrický multiplikátor. Mám ho více než 3 roky, takže záruka je v čoudu. O to bylo větší překvapení, když mě tam řekli, že elektrické Ryobi v Čechách končí a nebudou už ani náhradní díly. Může toto dovozce, firma Adler udělat, ukončit prodej a okamžitě zastavit dodávku náhradních dílů?

    #15552
    1969
    Člen
    (15 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Není to náhodou z Dobrušky?

    Nevím jestli je Adler z Dobrušky, na Maninách mě řekli, že dováží náhradní díly na Ryobi. Já to koupil u Kordy a tam mě sdělili, že servis má dovozce Adler na Maninách. Problem je, že už to mám po záruce, jinak by mě už zastupoval můj právník. Přece nevyhodím po 3 letech věc, za kterou jsem dal cca 17.000,-

    #15553
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    1969 napsal:

    Mám na Maninách u pana Maisnera na opravě Ryobi ADSS700AC elektrický multiplikátor. Mám ho více než 3 roky, takže záruka je v čoudu. O to bylo větší překvapení, když mě tam řekli, že elektrické Ryobi v Čechách končí a nebudou už ani náhradní díly. Může toto dovozce, firma Adler udělat, ukončit prodej a okamžitě zastavit dodávku náhradních dílů?

    Tak to máš blbý, podívej se na podobný případ tady, ať víš do čeho jdeš… https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=367&str=0

    #15564
    Sim
    Správce
    (11229 odpovědí)

    Dnes jsem mluvil s Pavlem Adlerem a ten mě sdělil, že byla jistá prodleva s dodávkou náhradních dílů, protože se přestali brát ND z WFT kvůli vysoké ceně a našel se nový dodavatel přímo z Koreje. Náhradní díly na Ryobi se budou dodávat 5 let po ukončení prodeje. O ukončení prodeje elektrik Ryobi se zatím neuvažuje jen mají být výrazně dražší od ledna 2011.

    #15570
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Dík všem za info. Alespoň vím, co si nemám koupit…o)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...