Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybolov na Maledivách 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Solny a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #185038
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Další dva groopeři

    #185193
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    V noci se povedli dva žraloci s váhou hodně přes 150kg. Teď už se blížíme ke Male a 22.50 odlet směr Dubai.  Vilik zůstává, prej má formu, tak co doma.  Teď ráno vycuknul ještě krásné Wahoo 138cm. Druhým záběrem přišel o ptáka. Takže je trochu nasranej.

    #185250
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Vildo ty mas formu jak za mlada 😅😅😅😅. Velka gratulace vsem lovcum

    #186176
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Jak jsem se dnes dověděl, tak za týden by měl Vildu podpořit náš kolega. Dnes jsem ho vybavil několika nástrahami včetně dvou bezháčkových na plachetníky. Tak jsem na ně zvědav.

    #186887
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Jak jsem se dnes dověděl, tak za týden by měl Vildu podpořit náš kolega. Dnes jsem ho vybavil několika nástrahami včetně dvou bezháčkových na plachetníky. Tak jsem na ně zvědav.

    Ty bez hackove nastrahy jsme trolovali tři dny, ale žádný plachetnik se nám do tohoto nezamotal.  V male jsem sehnal chemlon pouze v bílé barvě. Doufám, že i pro mě máš nějaké nástrahy.  Potřebuji doplnit stavy.

    #186892
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Ještě doplním jednu fotku.  Tohoto taxika cabrioleta jsme používali jen za 4 USD po celém Male.

     

    #190921
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Sime, vysílání z Malediv skončilo? Psal jsi, že Vilda zůstává, už se nechytá?

    #191018
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Teď jsem mluvil s Vildem a má tam nějaký Američany, co si neumí navázet ani háček. Přes den se chytají jen Wahoo, protože dobrý chobotnice na plachetníky už jsou porvaný. V noci dobrý, berou kranasi a žraloci. Čeká se na příjezd další české skupiny, ta by to mohla trochu oživit.

    #192156
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Toto jsou první fotky, co Vilda poslal. Trolling prý nejde, je bezvětří, strašně čistá voda. Ryby vše vidí a nedobírají nástrahy. Chuť si zpravují nočním rybolovem.

    #197623
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Tak se to konešně povedlo, Vilda ulovil po hodinovém souboji plachetníka 280cm. Nástraha chobotnice 35cm.

    #197640
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Velka gratulace kluci.

    #197829
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Chlapi, nádherný ryby.

    Propuká ve mne tichá závist….

    #199866
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Dnes ráno další plachetník 3m, při vylování zranil jednoho člena posádky. Zjišťuji bližší informace.

    #199974
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Chlapi je to nádhera, Vilik konečne to višlo gratulujem

    #200887
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Huraaaa no konecne.Uz jsem si myslel ,ze se toho nedockame.Velka gratulace a nadherny pohled na ty vase vysmate obliceje.Proste kluci jste machri.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 97)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybolov na Maledivách 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...