Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybářské pojištění Allrisk s.r.o.

  • Toto téma obsahuje celkem 63 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 9 roky a 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 61. až 64. (celkem z 64)
  • Autor
    Příspěvky
  • #87445
    Otto Hrabal
    Člen
    (5 odpovědí)

    Ahoj, dnes jsem vyřizoval s AllRisc pojistku na rybolov v Norsku a poslali mi smlouvu s odkazem na zrušený obchodní zákoník. V hlavičce musí být odkaz na nový občanský zákoník. Mně už to opravili, tak si to pohlídejte, abyste nebyli pojištěni podle neplatného právního předpisu.

    #87690
    jan dokulil
    Účastník
    (25 odpovědí)

    nemužem sehnat pojistovnu na nasše krasný auto mercedes sprinter ,kterým jezdíme už 10 let norsko. protože je 15 let starý,a navíc jedem přes rigu a s tallinu trajekt do finska.děkujem za radu.sehnali sme jen asistencní služby do 40 tis.a to je málo.

    #87691
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    to Rivelino: Myslím, že tě nastejno jako pojistka vyjde, když si půjčíš nového tranzita od Nakiho. Máš to bez starostí a 100% kvalita i s asistencí. Využíváme jeho služeb a max. spokojenost.

    #87693
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    otouch napsal:

    Ahoj, dnes jsem vyřizoval s AllRisc pojistku na rybolov v Norsku a poslali mi smlouvu s odkazem na zrušený obchodní zákoník. V hlavičce musí být odkaz na nový občanský zákoník. Mně už to opravili, tak si to pohlídejte, abyste nebyli pojištěni podle neplatného právního předpisu.

    Já jsem zařizoval pojištění včera u Doršáka v Brně a smlouva dle nového OZ 🙂 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 61. až 64. (celkem z 64)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybářské pojištění Allrisk s.r.o.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...