Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

  • Toto téma obsahuje celkem 300 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 301)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78194
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Už teď se toho bojím. :-D:-D:-D:-D Nevím jestli jsme si ten stánek s Jiřanem neměli dát jinam. :-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #78202
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Hlavně, aby netočili na veletrhu pivo se “slonem”:-D

    #78206
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Proč se toto vlákno jmenuje “Rybolov v Thajsku”? Já bych to nazval spíš “Jak proflákat měsíc v Thajsku”. Zerpíku, kamaráde udělej s tím něco! 😡

    #78207
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Sim napsal:

    Proč se toto vlákno jmenuje “Rybolov v Thajsku”? Já bych to nazval spíš “Jak proflákat měsíc v Thajsku”. Zerpíku, kamaráde udělej s tím něco!

    Michale, už založení tohoto vlákna napovídalo o čem se bude diskutovat:-(

    #78211
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Nechte ho kluka jednoho, musí si taky trochu odpočinout. Co by tomu řekla paní Colombová, kdyby byl pořád na rybách.:-D:-D

    #78213
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Nechte ho kluka jednoho, musí si taky trochu odpočinout. Co by tomu řekla paní Colombová, kdyby byl pořád na rybách.

    Potom by se toto vlákno mělo jmenovat “jak jsem rybařil na dovolené v Thajsku”;-)

    #78227
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Byl už Láďa na rybách, trochu se v tom ztrácím?

    #78237
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Sim napsal: Byl už Láďa na rybách, trochu se v tom ztrácím?

    Zerpík to pojal jako odpočinek a pohodu.Protože je tam sám rybář,tak se k vodě asi dostane málo.Když jezdila celá parta,tak nechali holky na pláži a vyjeli i na dva dny na moře.Už vidím,jak se tváří pani Columbová,kdyby jí Zerpík odjel přes noc na ryby.Ikdyž kdo ví,třeba by si zábavu našla…:-D:-D:-D

    #78317
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Cus kuciiiii usaty…. Mam pujcenej tablet od jedne Thajky….Renca jena masege…..a ja se masiruju BIG Chang beer 😀 Uzivam si jak PRASE…. Zazitku az vas bude hlava boleeeeet :-DUz se mne po vas a veliteli SIMOVI 😀 stejska. 25.1.do 26.1. mam zamluven rybolov….Gillham fishing Krabi. Mrknetena jejich www a drzte mne palce.Pak smer Phuket a 30.1. mne mate v plne parade…..Prague a konecne vas budu zlobit………zdravim vas vsechny mooooooc a tesim se na delany kravinek na nasem RYBOLOVU NORSKO ….fotek mam moooooc a povidani jeste vic. V Letnanech to rozjedem jak spravny norci. NORSKO je NORSKO:-D

    #78326
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Doufám, že si nezanevřel na toulavou cikánku a plzínku:-D

    #78342
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zerp napsal:

    Cus kuciiiii usaty…. Mam pujcenej tablet od jedne Thajky….Renca jena masege…..a ja se masiruju BIG Chang beer Uzivam si jak PRASE…. Zazitku az vas bude hlava boleeeeet Uz se mne po vas a veliteli SIMOVI stejska. 25.1.do 26.1. mam zamluven rybolov….Gillham fishing Krabi. Mrknetena jejich www a drzte mne palce.Pak smer Phuket a 30.1. mne mate v plne parade…..Prague a konecne vas budu zlobit………zdravim vas vsechny mooooooc a tesim se na delany kravinek na nasem RYBOLOVU NORSKO ….fotek mam moooooc a povidani jeste vic. V Letnanech to rozjedem jak spravny norci. NORSKO je NORSKO

    A jejda…:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #78348
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To sroubek282: 😀 to by si zasloužilo vsunout zerpovi do programu spálovského srazu půlhodinku vyprávění o Thajsku s nějakými těmi obrázky :-D:-D:-D myslím, že to bude hodně zajímavý, a možná i krátkou tiskovku po skončení prezentace. :-D:-D8-O

    #78349
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Step napsal: To sroubek282: to by si zasloužilo vsunout zerpovi do programu spálovského srazu půlhodinku vyprávění o Thajsku s nějakými těmi obrázky myslím, že to bude hodně zajímavý, a možná i krátkou tiskovku po skončení prezentace.

    Zerpík dělá přednášky o Thajsku i na veletrzích,tak by mohl ve Spálově dát krátkou přednášku.Ukecám ho až se vrátí…:-)

    #78350
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Chlapci, vy neumíte číst? Máro i ty? Ty kluku ušatej. Na pozvánce na sraz ve Spálově je jasně napsané téma Zerpovi přednášky. A to je Thajsko. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #78363
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D to bude takova prednaska …. ze vas druhy den rano bude bolet hlava…..:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 301)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...