Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

  • Toto téma obsahuje celkem 300 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 301)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4304
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    Nazdar kamarádi.

    Právě jsem se vrátil z Thajska a kdo tam byl, snad mi dá za pravdu, že je to také zajímavá destinace pro nás, mořské nadšence.

    Je sice pravdou, že jsem byl chytat jen jednou, ale podle slov okolních rybářů by stálo za to, abychom toto téma, již vzhledem k cenám, které jsou nepoměrně nižší, než např. na Maledivách, trochu probrali.

    Jinak jsem byl velmi mile překvapen cenami rybářských potřeb, ať už se týká prutů, navijáků i nástrah.

    Kdyby měl někdo zájem, poreferuji, jinak téma klidně nechte v propadlišti dějin.

    #32601
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    A cena takového týdeního zájezdu i s dopravou?

    #32610
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    Nebyl jsem na rybářské výpravě, nýbrž jen na dovolené s rodinou ( musím, jinak mě stará nepustí na ryby do Norska :-D:-D:-D)

    Ale k vćenám, kdyby někdo uvažoval asi takto : cena letenky přes nejlevnější např. Aerosvit cca 10.000,-Kč, s ČSA v kombinaci s Etihadem, jako jsem měl já 14.000,-Kč. Mě se s Aerosvitem nechtělo, nýbrž to jsou Ukrajinci a já těm jejich letadlům nevěřím…

    Samotná doprava na místo rybaření, např. oblast Ko Chang vyjde taxikem z letiště v Bangkoku na cca 2000,-Kč jednosměrně, toto taxi vezme až 9 lidí, takže směšná položka za jednoho. Dále pronájem bungalovu cca 500,-Kč/ den pro 4 osoby bez klimy, s klimou cca o 100Kč více.

    No a pronájem lodě typu speedboat pro 7-9 lidí 3000,-denně včetně kapitána a kuchaře v jednom člověku.

    Počítej se mnou na jednoho člověka může tatop dovolená vyjít při výpravě 4 lidí na 8 dnů na moři : do 22 tis Kč.

    A to sice počítám dražší letenku s ČSA a nepočítám tam jídlo, které však stojí cca 100Kč / den na hlavu. Alkohol je jiná stránka, např pivo 0,5 l stojí v krámě cca 20 Kč.

    Asi si založím cestovku, když to tady tak počítám.

    #32628
    pecana1
    Účastník
    (779 odpovědí)

    Co jste chytil,

    chtělo by to nějaké fotky.

    Myslím za rybu….:-D

    #32646
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Zdarec nedá mi se nepřidat 😀 já se vrátil z Thajska taky ted v lednu a absolvoval jsem jak mořský rybolov tak sladkovodní .Na moři klasika ……hlavně kranasové nějaký tůnák,a do toho jsme to sem tam proložili baracudou.zajímavý byl i sladkovodní rybolov kde se naskýtala možnost chytit i arapaima,mekongský sumec ,a spousta dalších druhů ryb ale nakonec jsem chytil jen ty mekongy ……. ovšem boj s 20 kg mekongem bylo opravdu žůžo….. překvapil mě i opravdu šetrný způsob vylovení a následně ošetření ryby ,kdy se rána po háčku ošetřila tinkturou a rybu pak následně Thajci zavezli do takového klidového místa odkud pak ryba po vzpamatování se pokračovala zpět do jezera kde mohla pak udělat radost dalším rybářům.[

    #32647
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Pohodlí pro rybáře:-D

    #32648
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    A na závěr troška dobrotek 😀

    #32649
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    #32650
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Potvrzuji udaje Leitera …dovča v Thajsku je poměrně levná a zážitků opravdu plná .Já ji už absolvoval po čvrté a tentou kout země jsem si opravdu oblíbil.A co navíc dá se absolvovat i s dětmi a manželkami které necháte na pláži a my muži se nerušeně můžeme věnovat rybolovu někde v ústraní :-D:-D:-D……a večer si nechat chyceného tůnáka udelat v nějaké místní restauraci jak to dělali my .

    #32712
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Po 6 návštěvách jsem si Thailand zamiloval. Lze lovit jak na moři tak je zajímavé si vyzkoušet i lov na jezerech. Muj rekord je plachotník 245 cm na malého tunáka . Zdolávání asi 2 hodiny z klasické thajské lodičky mezi KO-LANTA a KO-PhiPhi u ostrova KO-HA. Mužu pruvodcovat nebo předám dostupné informace a zkušenosti. Bez toho je to celkem složité a vyhazování peněz. Vrátil jsem se po 30 dnech v unoru. Takže plný zážitku!!!!!!!!! Starší fota jsou na http://WWW.S.C.ZERP Čus V.ZELENKA

    Mám i super místa na ubytování a na Phi Phi je nám majitelka víc než nakloněná PRO ČECHY !!!!!!!!! Jsou tam fakt skvělí .

    #32763
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    pár fotek ZERPu v Thajsku

    #32764
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #32765
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #32766
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #32767
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 301)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybaření v Thajsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...