Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybareni Storfjord , pujcovna lodi

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Tereza a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #320472
    Tereza
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Zdravim vsechny , jdu zkusit stesti sem, jestli by mi nekdo neporadil…. Na cerven mame zajednanou chatku ve Storfjordu konkretne vesnicka Valle ( asi 30km od Alesundu). Bohuzel k nasemu objektu neni moznost zapujceni rybarske lodky, tak bych Vas chtela poprosit, zda-li nekdo neresil v teto oblasti ten samy problem a nedal by mi tip na nejakou pujcovnu lodi v okoli. Na netu jsem prakticky nic nenasla, takze uvitam jakoukoliv radu. A vlastne budu i moc rada za jakekoliv tipy co se rybareni v teto oblasti tyce 🙂 Moc dekuji

    #320565
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Ahoj, řešil jsem podobný problém loni. Loď jsem nakonec nesehnal. Všichni mi v okolí řekli,  že loď mají pouze k domu. Samostatně ji nezapůjčí.  Nakonec jsem to vyřešil dvěma výjezdy na kutru s místním lovcem a rodina byla spokojená.  Dům bez lodi už bych si nepronajal.

    #327124
    Tereza
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Tento rok, jsme to vyresili jinou chatou …. ale kvuli Corone nam presunuli rezervaci objektu na pristi rok. Takze nas ceka ten samy problem k reseni. Ona tam lod u te chaty je, ale je to tako “barka”, coz s ohledem v jake lokalite budeme a planujeme i vylety do Geirangerfjordu, tak je znacne nevyhovujici :/ Takze shanime nejakou pujcovnu v okoli :/

    #327153
    Hucho
    Účastník
    (58 odpovědí)

    Terko, budeš to mít těžké. Oblast znám a žádná půjčovna lodí tam není. Objednej si chatu, kde bude adekvátní loď a máš po starostech. Rok se na to těšit a pak tam přijet a být zklamaní, nemá smysl.

    #327193
    Tereza
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Moc dekuji za odpoved! Proste to budeme muset prebookovat na neco jineho :/  To bude vyssi divci, jelikoz chceme chatu s lodi, molem  a plotem 😀 ( kvuli prckovi):-D  Tim se nam vyber znacne zuzuje. Dekuji jeste jednou za odpoved, stale jsem verila, ze nejakou pujcovnu najdeme. Takhle alespon vcas vim, ze mame hledat dal.

    #327194
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    chceme chatu s lodi, molem a plotem 😀 ( kvuli prckovi).

    Tak takovou lokalitu, kde by bylo ubytování a moře oplocené, jsem za 15 let v Norsku ještě neviděl. Hodně štěstí při hledání…..

    #327448
    Tereza
    Účastník
    (6 odpovědí)

    My takovou chatu nasli, zazemi je perfektni, az na tu lod :/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rybareni Storfjord , pujcovna lodi

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...