Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 91 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 92)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38100
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #38103
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    honzak napsal:

    Ahoj chci se Vás zeptat zda náhodou nemá někdo naprodej tento ruční gaf?

    Tady ho najdeš.. ww.tropicliberec.cz/gaff/wft-rucni-gaf-handgaff

    #38104
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dedek napsal:

    honzak napsal:

    Ahoj chci se Vás zeptat zda náhodou nemá někdo naprodej tento ruční gaf?

    Tady ho najdeš.. ww.tropicliberec.cz/gaff/wft-rucni-gaf-handgaff

    Tam ho sice mají na e-shopu , ale fakticky ho nemají. Prý se už nevyrábí a rada od společnosti která ho dodávala byla, že mám obtelefonofat rybářství v čr. A kam sem volal tak ho nemají . Jen pro tvoji představu tak jsem volal cca do 25 ryb.potřeb a nic.

    Když ho neseženu tady tak si ho asi nechám vyrobit. Jinak dík za radu Jenda

    #38113
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to Honzak, jedu si pro něj zítra do prodejny na Francouzské třídě v Praze, má dřevěnou rukojeť a je za 185,- Kč. http://www.rybarskepotreby-zerp.cz

    nebo mail zerp@seznam.cz nebo tel.: 271 741 841 nebo mobil 603 563 002, pan ZELENKA, teď jsem s ním mluvil a pár jich maj, tak mně nepředběhni

    #38117
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To Honzak: Tohle utáhne i metrákového halíka :-)))

    http://www.km6.cz/hacek-na-klady

    Vyráběly se i menší háčky na manipulaci s balíky, nebo chmelovými žoky. Při nejhorším ti to někdo naohýbá z nerez kulatinky.

    #38125
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    bulik napsal:

    to Honzak, jedu si pro něj zítra do prodejny na Francouzské třídě v Praze, má dřevěnou rukojeť a je za 185,- Kč. http://www.rybarskepotreby-zerp.cz

    nebo mail zerp@seznam.cz nebo tel.: 271 741 841 nebo mobil 603 563 002, pan ZELENKA, teď jsem s ním mluvil a pár jich maj, tak mně nepředběhni

    Děkuji za radu . Odpoledne se tam na to kouknu. Jenda

    #4379
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj chci se Vás zeptat zda náhodou nemá někdo naprodej tento ruční gaf?

    #38126
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    VenaS. napsal:

    To Honzak: Tohle utáhne i metrákového halíka ))

    http://www.km6.cz/hacek-na-klady

    Vyráběly se i menší háčky na manipulaci s balíky, nebo chmelovými žoky. Při nejhorším ti to někdo naohýbá z nerez kulatinky.

    Ahoj to vůbec nevypadá špatně. Dík za radu. Jenda

    #38137
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to honzak

    byl jsem tam už dnes, a je moc dlouhej, možná že by to šlo zkrátit, ale já jsem na tyto věci trochu mimo

    #38141
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    honzak napsal:

    Ahoj chci se Vás zeptat zda náhodou nemá někdo naprodej tento ruční gaf?

    Honzo, nejlepší je když si necháš nějakej z pevného materiálu udělat. Není to nic těžkého pro šikovné ruce, pokud bude z nerezu máš ho na věky a ještě do návrhu můžeš zapracovat vlastní zkušenosti z rybolovu. A není větší radosti, než když na vlastnoručně navržený, nebo vyrobený výrobek vytáhneš něco EXTRA.

    Třeba náš výrobek – návrh ala Mikulčák

    #38144
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Tak záleží na jaké ryby to hodláš používat. Já mám podobný hák jako tady Mifakm, ale je to originál z USA od firmy Mustad, přesně ten, co používá Per na halíky … obrázek

    Na halíky asi nejlepší volba. Jinak nevím, co by jsi s takovým hákem chtěl vytahovat. Nebo ho chceš jako náhradu gafu?

    #38145
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tak s Honzakem jsme se bavili a asi ho necháme vykovat 😎 Jindro jak je ten Mikulčákův hák dlouhý ???

    #38147
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Tak záleží na jaké ryby to hodláš používat. Já mám podobný hák jako tady Mifakm, ale je to originál z USA od firmy Mustad, přesně ten, co používá Per na halíky … obrázek

    Na halíky asi nejlepší volba. Jinak nevím, co by jsi s takovým hákem chtěl vytahovat. Nebo ho chceš jako náhradu gafu?

    kikibut napsal:

    Tak s Honzakem jsme se bavili a asi ho necháme vykovat Jindro jak je ten Mikulčákův hák dlouhý ???

    Tak samosebou že tento hák je určen především na halíky, ale principiélně se dá v menším měřítku a s menšími úpravami vyrobit i jiný, na menší ryby. Délka tohoto je odhadem 30-35 cm (od oka po vrchol oblouku)

    #38148
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    MifakM napsal:

    kaqpa napsal:

    Tak záleží na jaké ryby to hodláš používat. Já mám podobný hák jako tady Mifakm, ale je to originál z USA od firmy Mustad, přesně ten, co používá Per na halíky … obrázek

    Na halíky asi nejlepší volba. Jinak nevím, co by jsi s takovým hákem chtěl vytahovat. Nebo ho chceš jako náhradu gafu?

    kikibut napsal:

    Tak s Honzakem jsme se bavili a asi ho necháme vykovat Jindro jak je ten Mikulčákův hák dlouhý ???

    Tak samosebou že tento hák je určen především na halíky, ale principiélně se dá v menším měřítku a s menšími úpravami vyrobit i jiný, na menší ryby. Délka tohoto je odhadem 30-35 cm (od oka po vrchol oblouku)

    Jj díky chtěli bychom v menší velikosti udělat

    #38149
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Rozměry Mustad Hook Shark 16/0

    průměr – 9mm

    šířka – 102mm

    délka – 260mm

    nosnost – 427kg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 92)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...