Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 31. až 43. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #307081
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Láďo,jaký je předpokládaný věk okounů???koukal jsi na otolity??

    Říká se, že co centimetr tak jeden rok okouna

    #307082
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    No právě ,když jsem to sčítal,tak jsou to pořádný dědečkové😁😂

    #307118
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Ahoj, posílám do rekordů, první tři místa okouníka. Podle fotek 84cm 7,9Kg, 81cm 7,9Kg a 79cm 7,8Kg. Uloveno při lovu rejnoku na hloubce 550m v obasti Loppa(Bergsfjord). Díky

    Přidán rekord Okouník mořský I. místo Ladislav Bušta – 84cm, 7,9kg.

     

    #311682
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc.

    “Dobrý den,

    rád bych Vás informoval o svém úlovku z letošního VI. turnusu zájezdu CK Eden Tour na ostrov Hitra.
    Jedná se o úlovek Mníka mořského (Leng) v délce 183 cm a hmotnosti 41 kg.
    Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.
    Svědek Martin Hájek,delegát CK Eden Tour.
    S pozdravem,lovec
    Tomáš Košnář”
    #311686
    snori
    Účastník
    (784 odpovědí)

    Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc. „Dobrý den,

    rád bych Vás informoval o svém úlovku z letošního VI. turnusu zájezdu CK Eden Tour na ostrov Hitra.
    Jedná se o úlovek Mníka mořského (Leng) v délce 183 cm a hmotnosti 41 kg.
    Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,<span style=”background-color: transparent;”>naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.</span>
    Svědek Martin Hájek,delegát CK Eden Tour.
    S pozdravem,lovec
    <span style=”background-color: transparent;”>Tomáš Košnář“</span>

    Ryba je to krasná ale 41kg je podle mě blbost, viděl jsme mníků 175 – 183cm alespoň 15 a všichni měli do 30kg….většina do 27. Takže podle mě nějaká chyba při vážení.

    #311689
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Urcite chyba.Souhlasim se Snorim,ze vaha mohla byt tak 28 kg – 30 kg.Vaha je cca v librach.A to jich mam taky par za sebou.

    #311723
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Mník je to krásný, opět posunutí hranice. Lovci moc gratuluji a smekám…K diskuzi o kilech: Mníků jsem už taky “pár” viděl (i 202cm, bohužel jen na fotce), váhu mohl mít, je to hezky stavěná ryby, pravděpodobně jikernačka, hluboká a široká hlava. Podle info od Martina byl mník vážen na závěsné váze, tak proč by tu váhu nemohl mít…

    #311725
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Přikláním se k názoru Sima a Snorri, že nemá 41kg. ASi špatně zvážen.

    #311726
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Je to dilema. Kdyby byly na váze jednotky jakože libry, tak 41 liber znamená nějakých 18,6kg, což je na takovou obludu fakt málo. Ale pal čert váhu, gratuluji k fantastickému mníkovi !!!!

    #311728
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Tento kusanec měl 180cm 21kg, kdepak 41kg, to by musel být dvojnásobný. 41kg nevěřím.

     

    #311748
    Skroban
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Žralok Ostroun 118cm nevažen lovec Pavel Škrobánek lokalita Fjortofta chycen při lovu štikaču na 60metrech.

    #311882
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc. „Dobrý den,

    rád bych Vás informoval o svém úlovku z letošního VI. turnusu zájezdu CK Eden Tour na ostrov Hitra.
    Jedná se o úlovek Mníka mořského (Leng) v délce 183 cm a hmotnosti 41 kg.
    Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,<span style=”background-color: transparent;”>naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.</span>
    Svědek Martin Hájek,delegát CK Eden Tour.
    S pozdravem,lovec
    <span style=”background-color: transparent;”>Tomáš Košnář“</span>

    Věřím tomu, pokud to byla jikrnačka, nevim proč by to nemohl mít. Rekord je ještě asi o 5 kilo víc, při stejných centimetrech.

    #312537
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Přidán rekord do Okouník mořskýI. místo Vlastimil Holcman

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 31. až 43. (celkem z 43)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...