Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rekonstrukce dálnice Berlin – Roztock 2019

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Nalimek a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #312570
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s uzavírkama směrem na Roztock. Prej se tam nabírá až hodinové zdržení, je to pravda. Děkuji za odpověd. Jakou doporučujete časovou rezervu?

    #312598
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Na konci června to nebyla žádná hrůza. Pár zůžení omezení na 60km/h, ale jelo to plynule. Dal bych si hodinu rezervu a musíš trajekt stihnout.

    #312628
    Leos Kozel
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Jel jsem začátkem července a na obchvatu Berlína totální kolaps, spousta uzavírek a omezení. Nabral jse tam 2h spoždění a trajekt v Roztoku mě ujel. Museli jsme na Puttgarten-Rodby a zaplatit znovu. Vyhni se tomuto místu v pondělí a v pátek.

    #312630
    vostrmar
    Účastník
    (126 odpovědí)

    My tam jedeme ode dneška za dva týdny, tak uvidíme. Rezervu si raději dáme větší.

    Jel jsem tam ale v červnu služebně, po  Berliner Ring východní stranou, a nějaká omezení tam byla, ale celkem v pohodě.

    Pokud někdo máte čerstvé zkušenosti, sem s tím. Martin

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem vostrmar.
    #312756
    Nalimek
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Jeli jsme 28.7. busem z Rostocku od ranního trajektu z Trelleborgu, kolem Berlina asi v 9:30h a žádná zácpa, jen se na hodně úsecích opravuje dálnice a bývá svedena do protisměru, nebo do 1 pruhu.Rychlost převážně 60km/h někde i rychlejší, užší pruh pro osobáky s 80km/h.

    Trasu Drážďany-Berlín jsem jel na přelomu červen,červenec osobákem a situace stejná.Jen na zpáteční cestě kousek za Berlínem nehoda,tak to trochu vázlo.

    Kvůli trajektu bych ale doporučil rezervu nejméně 2h!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Rekonstrukce dálnice Berlin – Roztock 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...